Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zna ktoś jakiś sposób na dłuższe spanie? Bo nie raz potrzebuje przespać cały dzień, a jest tylko możliwość żeby 8h spać. I też czasami jak chcę faktycznie przespać się 8h to Striełok lubi sobie jeszcze z 10h się przespać. Ale to jeszcze nic. Raz położyłem się spać o 18, a obudziłem się o 17. I sobie mówię, nie ma jak to przespać się i obudzić się jak jeszcze jest jasno. Czyli Striełok przespał sobie cały dzień zamiast 8h. Czy to znaczy długość snu czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, dotarłem na Elektrownie i mam masywny problem. nie mam amunicji wziołem 600 sztuk naboi 9x39 do wintora i teraz nic nie mam, ciagle padam przez te działka... co mam teraz zrobic? nie chce sie cofac bo bym musiał radar znowu powtarzac moge se zrespic jakoś amunicje? już naprawde trace cierpliwość do tych działek... jestem juz blisko do finalnego teleportu na elektrowni 2 no i tutaj utknołem z powodu 2 turretów.

zginołem już z 100 razy próbując dojsc do finalnego teleportu

tak jak mówiłem nie chce sie wracać bo to oznaczałoby ze znowu musiałbym sie męczyc z tymi stalkerami w prypeciach bo mi lider ciagle padał od monolitowców strzelających z granatnika , i ogólna katorga znowu niszczyc te działka w prypeciach i dotrzec znowu do sarkofagu więc jest jakis sposob? (niesmiertelnosci nie włacze za zadnym pozorem no chyba że bede musiał ale to w ostatecznosci)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Czit na spanie bez ograniczeń do wersji 8.2.

https://yadi.sk/d/JTe3dVPbc_e78Q

Instalujesz na własne ryzyko. Przed zamianą zrób kopię oryginalnych plików.. Znalezione tutaj https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

@Samotnik67 Możesz zainstalować sobie spawner. Tu dokładnie opisałem co i jak zrobić by go zainstalować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wariat napisał:

@Samotnik67 Ktoś ostatnio miał problem z tą nieśmiertelnością.... Zresztą, zrobisz jak uważasz.

@wariat a podpowiesz mi przynajmniej co bede musiał robić jak bodajze dojde do tego finalnego teleportu i w koncu telepne sie do prypeci? czy moze jakis quest mi sie automatycznie zacznie? bo mysle nad niesmiertelnoscią bo nie chce zbytnio grzebac w plikach gry bo jeszcze cos posypie, nie to ze nie umiem tylko nie chce zbytnio ryzykowac

tak, tez o tym czytałem gdzies to było

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaniosłem wszystkie fleszki do maxa lubera, a pytanie gdzie znajde gitare?

(a do prapora musze przynieść natowski 6g30, to od diakona za wojs egze wezme, a skąd wziołem 6g30? z zbrojowni wolności bo udało mi sie wleżć zabrać pancerze, granatnik i co tylko było w srodku.)

zbrojownia.jpg

zbrojownia 2.jpg

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara...

albo w trupie jakiegoś typa który zginął akurat jak grał na gitarze :) obozowiska stalkerów :) albo

meloman Czapa (dowódca  bariery ) da Ci za zadanie czyszczenia okolic X 10 musisz pójść do niego gitara jest w cyklicznych

Jak udało Ci się tam wejść to gratuluję.. Tylko zauważ, że o ile Europejski występuje często o tyle podstawowy 6g30 jest rzadkim okazem i ja dałem go akilowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ignachinio napisał:

Gitara...

albo w trupie jakiegoś typa który zginął akurat jak grał na gitarze :) obozowiska stalkerów :) albo

meloman Czapa (dowódca  bariery ) da Ci za zadanie czyszczenia okolic X 10 musisz pójść do niego gitara jest w cyklicznych

Jak udało Ci się tam wejść to gratuluję.. Tylko zauważ, że o ile Europejski występuje często o tyle podstawowy 6g30 jest rzadkim okazem i ja dałem go akilowi.

eee tam jakoś sie pózniej znajdzie chyba nie jest aż tak tragiczne cn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie

Czy zadanie "Ciche łowy" mozna zrobic embrionami mutantów? udało mi sie zrobić zdjecia mięsacza, psa, pijawki, burera, kontrolera, dzika , snorka a zresztą mam kłopoty, pojedynczego tuszkana nie moge znależc, a nawet jak znajde to mi odrazu ucieka jak podejde, z , do pseudogiganta podchodze az do jego ogona robie zdjecie, cyk mutant wie ze jestem a zdjecie nie zaliczylo, to tak jak sie pytałem mozna to zrobic embrionami?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Robiłem sobie misję z zostaniem najemnikiem, wstąpiłem na chwilę do baru po kombinezon, i wiadomo jak najemnik wejdzie sobie do baru to wszyscy w szał wpadają i tu są efekty...:

Jak by co nie promuję siebie, filmik miał 31mb to nie mogłem tak wstawić jako plik na forum.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

Jeszcze nie wiem czy na bagnach ktoś Ci gitary nie da :P

@Ignachinio Próbowałem zabić npc z gitarą zeby zobaczyc czy dropi, przetestowałem na wolnosciowcach przy czapie, i gosciu nie miał gitary w ekwipunku, nawet jak grał na gitarce i go zabiłem nie miał.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rdrv7 napisał:

W pewnym momencie dostajemy od Kuzniecowa to ustrojstwo do transmutacji artów, ale tak czy siak trzeba stać przy anomalii. Dałoby rade jakoś to zmodować żeby nie było wymagania anomalii?

@rdrv7 z tego co wiem, nie ale polukaj tutaj tu są wszystkie gotowe "dodatki" które można zainstalować

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

a jak zdecydujesz sie na jakis dodatek to na własne ryzyko to robisz, skopiuj se oryginalne pliki gry najpierw

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.