Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Samotnik67 @Dr_Sztychowka OP-ek jest czasami "inteligentny" na swój sposób:) Ogólnie, przy takich zadaniach na przyniesienie tego artu, a będzie takich zadań jeszcze trochę, wymaga się, aby te arty samemu gotować. Takie znalezione w schowku, do zadania też niby może zaliczyć. Może, ale wcale nie musi. Do zadań lepiej samemu gotować takie przysmaki:)

30 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

I jeszcze jedno, @wariat wiadomo coś co jest z tym Klonowem? Bo dalej nic nie wykminiłem... Chyba że jakiegoś zadania kiedyś nie zrobiłem i dlatego on nie chce gadać.

@Dr_Sztychowka Niestety, tutaj nie jestem w stanie pomóc. Wybacz.

Mam wersję 8.0, Twój zapis jest z 8.2 i u mnie powoduje on wyloty. Chciałbym pomóc, ale nie dam rady. Niestety nie pamiętam też całego tego moda na wyrywki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 10:16, Dr_Sztychowka napisał:

Witam. Tak się zastanawiam, bo ostatnio mówiłem że nie mam żadnego zadania od Klonowa, a coś chciał ode mnie bo sms mi wysłał. Czytam sobie teraz przewodnik po op 2.1 i tam pisze że "idziemy do Klonowa i dostajemy misję na znalezienie anteny na Kordonie"... Robił ktoś to zadnie? 

Przy wraku trupiarki będzie antena. Którą musisz zgarnąć i zanieść mu. Jak się zbliżysz to będzie od ch... mutantów. :D

Chyba o to zadanie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

Przy wraku trupiarki będzie antena. Którą musisz zgarnąć i zanieść mu. Jak się zbliżysz to będzie od ch... mutantów. :D

Chyba o to zadanie chodzi.

Tak o to zadanie chodzi, już sobie to akurat sprawdziłem na walktrough, ale nie wiem czemu nie mogę wziąć tego zadania, mam tylko 2 opcje dialogowe u Klonowa: Nudno tu, jest coś do roboty?, Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie mi ? bo szukam Długo a na forum nic nie znalazłem  i głowa mnie juz boli od szukania tego

Gdzie jest Schowek Bandyty w X18 ? (Zadanie po Uleczeniu Groma)

Przeszukałem praktycznie wszystkie pokoje, wchodziłem na rury, na kontenery , szukałem w kapsułach, na samej gorze schodów

Czy ten Schowek jest niewidzialny? Szukam tego juz praktycznie z godzine...

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wariat napisał:

@Samotnik67 O to chodzi? Bo film jest do wersji 2.0.

Niewierze, To było tam?

tak to jest to

Szkoda ze nie znam rosyjskiego, to jakoś tutoriale bym sobie znalazł no ale cóz jakoś trza bedzie se poradzic w sytuacjach jak cos długo mi zajmuje

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Samotnik67 napisał:

Szkoda ze nie znam rosyjskiego, to jakoś tutoriale bym sobie znalazł no ale cóz jakoś trza bedzie se poradzic w sytuacjach jak cos długo mi zajmuje

W razie czego, pisz tutaj, albo śmiało wal do mnie na PW, zawsze coś się wymyśli/zaradzi.:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Samotnik67 napisał:

Szkoda ze nie znam rosyjskiego, to jakoś tutoriale bym sobie znalazł no ale cóz jakoś trza bedzie se poradzic w sytuacjach jak cos długo mi zajmuje

Ja też nie umiem rosyjskiego, ale znalazłem na to patent. Idziesz sobie na google tłumacz, wpisujesz co chcesz przetłumaczyć, dajesz na ruski żeby przetłumaczyło, kopiuj, idziesz na youtube, wpisujesz "stalker op 2.1" i wklej i powinno wyskoczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dr_Sztychowka napisał:

Ja też nie umiem rosyjskiego, ale znalazłem na to patent. Idziesz sobie na google tłumacz, wpisujesz co chcesz przetłumaczyć, dajesz na ruski żeby przetłumaczyło, kopiuj, idziesz na youtube, wpisujesz "stalker op 2.1" i wklej i powinno wyskoczyć ;)

Próbowałem to raz zrobić z jednym questem, wyskoczyło mi pare tutoriali ale zupełnie nie to co szukałem

Nie pamietam jaki to był dokladnie quest

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wariat napisał:

@Samotnik67 @Dr_Sztychowka Przydałby się Wam poradnik, jak na YT wyszukiwać poradniki do OP-ka? Jak znajdę czas, mogę spróbować zrobić jakiś krótki tutorial, czy cuś.

Jak cos To wpisuje na Przykład Stalker Schowek Kotabehemota i wyskakuje mi pare stron na własnie tym forum albo naprzykład inny quest to czasami znajde , ale czasami nie mam takiego szczescia niestety

Własnie tym Sposobem znalazłem Info na schowek tubylca na CEA 2, ale miałem problem na dostanie sie na dach i napisałem na forum. Szukałem info o tym zeby znalezc info jak sie dostac na dach, wszystkie inne schowki znalazłem samodzielnie bez problemu, tylko potrzebowałem info o dachu.

i tez fajnie byłoby wiedziec , mieć wieksze pojecie jak szukac tego na youtubku

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat W moim przypadku to teraz nie jest potrzebny poradnik, bo wszystko jak na razie łatwo idzie, może kiedyś się odezwę. Znaczy się tu jest ta sprawa, ta co przed chwilą z @Ignachinio pisałem że nie mogę wziąć misji o antenkę od Klonowa. 

Ja często używam tego poradnika: https://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_prokhozhdeniju_obedinennyj_pak_2_1_op_2_1/2018-12-26-690 jest po rusku, ale mam taki pstryczek: I wszystko jest przetłumaczone ;)

fsafsaf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dr_Sztychowka napisał:

Ja często używam tego poradnika: https://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_prokhozhdeniju_obedinennyj_pak_2_1_op_2_1/2018-12-26-690 jest po rusku, ale mam taki pstryczek: I wszystko jest przetłumaczone ;)

Wiesz, ja też go uzywam, uzywałem go Do obczajenia Questów cyklicznych Npców , i niektorych zadan pobocznych itp

tez sobie zawsze probuje sprawdzic w poradniku na temat zadania, ale czasami tego nie ma własnie niewazne w jakiej kategorii poprostu tego nie ma

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2.1 final 8k.2

a może to dlatego że nie zrobiłem fabuły na serce poltergeista? 

@Ignachinio Mam jeden pomysł. Weź i spróbuj na moim save pogadać z Klonowem, może u ciebie coś pyknie.

link: https://drive.google.com/file/d/1OhuSkxxb1c99v3lek-tneJoWxPHH1G_G/view?usp=sharing

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że zadanie?

Jeśli o poszukiwanie serca poltergeista, to mam, ale nie bardzo mi się chciało robić ;)

Spróbuję zrobić to zadanie, wiem że jest dosyć długie, znaczy się jak na OP 2.1 to i tak jest krótkie ;), odezwę się jak zrobię czy coś pójdzie nie tak.

A i jeszcze, bo nie wiem co to jest za zadanie "uzdrowienie chorych" czy coś w tym stylu, podobno ma się je dostawać od doktorka, to jest to co podchodzi się do doktorka i doktor mówi że jesteśmy cali z krwi itd.? Bo akurat tego zadania nie wziąłem, bo jest 2 kalek u mnie w barze i na dzikim terytorium, po prostu leżą, trzymają się za bebechy i jak chcę im dać apteczkę, to nawet nie ma takiej opcji dialogowej. W barze to jest Garik, a na Dzikim terytorium to jakiś losowy typ. I nie wziąłem tego zadania bo doktor mówił że zawsze mamy pomagać rannym, i by mi się jeszcze zadanie anulowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.