Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnych schowków(te co je się stawia) to nigdy nic mi nie ukradli, lecz ja nie pamiętam dlaczego, ale jak jest przejście na magazyny wojskowe, to tam był taki schowek-grób. A więc spakowałem do niego jakieś arty, a resztę rzeczy na podłoge luzem rzuciłem... I dlatego miałem wyloty co 2 minuty w barze, nie wiem co mi przyszło do głowy :p

Kiedyś nawet próbowałem założyć kłódkę od Akima na schowek stawiany, nie dało rady czyli raczej kraść nie powinni z plecaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa sejsmograficzna Jantaru dla Fanata, zgodnie z filmikiem który znalazłem na YT powinna być dokładnie w tym miejscu, a jak widać jej tu ni ma, wtf madafaka? :037::blink:gdzie u Was była ta dyplomatka? robiłem to kilka razy z wczytaniem autosejwa wejścia do X16 bo myślałem że się nie zrespiła, nic z tego, za każdym razem jej tam nie ma, ciągle brakuje mi amunicji, szczególnie śrutu, pomimo wymian z handlarzami na ogony nadal brakuje, latam z nożem i siekam wszystkich na nieśmiertelności:klnie:

 

ss_cez137_01-07-21_21-14-05_(l08u_brainlab).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cez137 napisał:

Mapa sejsmograficzna Jantaru dla Fanata, zgodnie z filmikiem który znalazłem na YT powinna być dokładnie w tym miejscu, a jak widać jej tu ni ma, wtf madafaka? :037::blink:gdzie u Was była ta dyplomatka? robiłem to kilka razy z wczytaniem autosejwa wejścia do X16 bo myślałem że się nie zrespiła, nic z tego, za każdym razem jej tam nie ma, ciągle brakuje mi amunicji, szczególnie śrutu, pomimo wymian z handlarzami na ogony nadal brakuje, latam z nożem i siekam wszystkich na nieśmiertelności:klnie:

 

 

1078150366_Beztytuu.thumb.jpg.da8ed5ef8a395488370d33e1c9461b83.jpg

Ciut dalej musisz iść., Rzekłbym całkiem dalej .

  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm hmm? no byłem tam i nic nie znalazłem, teraz się pokazała, może czas przejść na statykę?

@Ignachinio 

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

poczęstować granatem.

trza mieć granaty :006:

dobra zrobiłem to

Teraz z innej beczki, ciekawi mnie jak żeście roziązali zadanie od Borowa na ochroniarza jego pijanego człowieka, dochodzimy wreszcie do stacji, przy stacji benzynowej jest emisja, a tamten jeszcze nie doszedł do bazy, ja nogi za pas, ciekawy byłem czy mod pozwoli mu iść przy emisji, o dziwo pozwolił, po emisji patrze przez okno a tam fala mutantów ale to jeszcze małe piwo, bandytów atakuje piątka stalkerów która obozowała na polanie zaraz za bazą, lis, bies, messer, kret i jeszcze jeden jakiś nie pamiętam ksywy, messer ginie pierwszy, pijaczek Borowa również ginie, czy to od zabłąkanej kuli czy mutanty go dojeżdzają, ja oczywiście tam wpadam i robię siekę, no ale oczywiście wszystkiego nie ogarniam, nie ma takiej fizycznej możliwości, jak to zrobiliście? po co stalkerzy atakują bandytów jak do tej pory siedzieli w obozowisku?

ss_cez137_01-08-21_11-06-19_(l04_darkvalley).jpg

ss_cez137_01-08-21_11-31-53_(l04_darkvalley).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cez137 napisał:

@boberm hmm? no byłem tam i nic nie znalazłem, teraz się pokazała, może czas przejść na statykę?

@Ignachinio 

trza mieć granaty :006:

dobra zrobiłem to

Teraz z innej beczki, ciekawi mnie jak żeście roziązali zadanie od Borowa na ochroniarza jego pijanego człowieka, dochodzimy wreszcie do stacji, przy stacji benzynowej jest emisja, a tamten jeszcze nie doszedł do bazy, ja nogi za pas, ciekawy byłem czy mod pozwoli mu iść przy emisji, o dziwo pozwolił, po emisji patrze przez okno a tam fala mutantów ale to jeszcze małe piwo, bandytów atakuje piątka stalkerów która obozowała na polanie zaraz za bazą, lis, bies, messer, kret i jeszcze jeden jakiś nie pamiętam ksywy, messer ginie pierwszy, pijaczek Borowa również ginie, czy to od zabłąkanej kuli czy mutanty go dojeżdzają, ja oczywiście tam wpadam i robię siekę, no ale oczywiście wszystkiego nie ogarniam, nie ma takiej fizycznej możliwości, jak to zrobiliście? po co stalkerzy atakują bandytów jak do tej pory siedzieli w obozowisku?

 

 

Zrób to wtedy gdy nie ma emisji .Ekipa przy ognisku podczas emisji kryje sie do budynku obok Bazy Borowa. Występowanie Emisji nie jest przypisane do tego zadania - po prostu pechowo Ci sie trafiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, boberm napisał:

Zrób to wtedy gdy nie ma emisji .Występowanie Emisji nie jest przypisane do tego zadania - po prostu pechowo Ci sie trafiło

@boberm a skąd mam wiedzieć kiedy jest emisja?, emisja przecież trafia się co ileś tam dni/godzin, nie jestem w stanie tego śledzić kiedy będzie a kiedy nie, z resztą już pal licho tą emisję bo ona to tu nie robi wielce problemu bo jak już wyżej napisałem mod pozwala mu iść w emisję i on by doszedł bez problemu, natomiast zamieszanie robią stalkerzy atakujący bandytów i do tego mutanty, to jest największy problem a nie emisja, o emisji wspomniałem przy okazji że taki niefart miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cez137 napisał:

@boberm a skąd mam wiedzieć kiedy jest emisja?, emisja przecież trafia się co ileś tam dni/godzin, nie jestem w stanie tego śledzić kiedy będzie a kiedy nie, z resztą już pal licho tą emisję bo ona to tu nie robi wielce problemu bo jak już wyżej napisałem mod pozwala mu iść w emisję i on by doszedł bez problemu, natomiast zamieszanie robią stalkerzy atakujący bandytów i do tego mutanty, to jest największy problem a nie emisja, o emisji wspomniałem przy okazji że taki niefart miałem

Wylicz sobie , kiedy masz emisję - tę emisję-  i zacznij zadanie ciut póżniej. Wtedy nie pojawią sie Stalkerzy - i nie będzie z nimi problemu. Jak pisałem wcześniej - zadanie na eskortę nie wywołuje emisji. Czas ich występowania biegnie swoją drogą , która ma się nijak do zadań. Albo ma się szczęście , albo pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm @Ignachinio dobra cofnąłem się w zapisach do wejścia do DM, na razie zostawie to zadanie, w ogóle to mam problem z kilkoma zadaniami np: z Zimnym i jego zadaniem na zaznaczenie tego pseudogiganta, dawno go zaznaczyłem, przez ten czas kilka razy byłem w bazie CN i gadałem z Zimnym, zadanie jest niezaliczone i wisi w PDA, z Zimnym nie ma dialogu o tym

Drugie zadanie to dostarczenie dwóch kartonów piw dla Łowcy, nie wiem ile to jest dwa kartony, dla mnie 2 kartony tj 48 piw, po 24 w zgrzewce, mam ponad 60 piw i ok 60 piw nieznanego pochodzenia ze schowka na kordonie czyli w sumie ~ 120 piw, tez nie ma dialogu

 

aha jeszcze jedno, do czego służą te nieśmiertelniki monolitu? warto je zbierać? pytam bo nie da się ich schować nigdzie, gdy wchodzę w ekwipunek to są widoczne ale nie mogę ich wyrzucić ani nic z nimi zrobić, gdy wchodzę w schowek to nie widać ich w moich gratach, to samo było z wykrywaczem metali ale jego na szczęście się już pozbyłem po rozliczeniu zadania z Żyłą

ss_cez137_01-08-21_20-43-08_(marsh).jpg

ss_cez137_01-08-21_17-24-32_(l05_bar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec aby zaliczyć zadanie z Zimnym musisz mieć jego spluwę w ekwipunku. Inaczej nici z zadania.

Co do piwa kojarzę że jakieś było w X18 ale nie wiem czy dla łowcy czy dla Dana. A jak brzmi zadanie?

 

A nieśmiertelniki warto zbierać. Za 10 Łukasz wymieni Ci je na amunicję ,,premium" :) A na dodatek jest przecież konkurs ogłoszony przez niego kto odstrzeli więcej monolician :) i za wygranie też fajna nagroda wpada.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

1. Niesmiertelniki - po rozmowie z Łukaszem , a nastepnie uzbieraniu min 100 sztuk - dostajesz niezłą broń i możliwość wymiany kazdych 10 niesmiertelników na extra ammo.

2. Piwo - namiar na TO piwo daje Żyła podczas questu na broń mysliwego. Schowek na Kordonie . Jeszcze inne piwo będzie potrzebował Dan na Bagnach - znajdziesz je w X18 w lodówce( w kartonie)

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio @boberm 

W dniu 9.01.2021 o 11:29, Ignachinio napisał:

aby zaliczyć zadanie z Zimnym musisz mieć jego spluwę w ekwipunku. Inaczej nici z zadania.

Ano widzisz, też mi to przeszło przez myśl

 

W dniu 9.01.2021 o 11:29, Ignachinio napisał:

Co do piwa kojarzę że jakieś było w X18 ale nie wiem czy dla łowcy czy dla Dana. A jak brzmi zadanie?

Właśnie w tym problem że to nie jest stricte zadanie tylko widnieje w PDA w zakładce "nie zapomnieć" ale z tego co kojarzę to to jest taka nitka zadań na to PDA Krysiuka, i to piwo  jest jednym z elementów układanki, Żyła chce kupić od Łowcy jakąś broń a Łowca chce to piwo żebym ja pośredniczył w tym czy coś takiego, zagmatwane to jest strasznie, a po drugie to ja myślałem że to może być zwykłe piwo i tak zbieram te browary, a to ma być jakieś specjalne piwo? z X18?hmm?

W dniu 9.01.2021 o 13:32, boberm napisał:

2. Piwo - namiar na TO piwo daje Żyła podczas questu na broń mysliwego. Schowek na Kordonie .

no ja mam to piwo, tam jest 60 browarów tego piwa ale myślałem że to obojętnie jakie piwo aby było piwo

W dniu 9.01.2021 o 11:29, Ignachinio napisał:

A nieśmiertelniki warto zbierać. Za 10 Łukasz wymieni Ci je na amunicję ,,premium" :) A na dodatek jest przecież konkurs ogłoszony przez niego kto odstrzeli więcej monolician :) i za wygranie też fajna nagroda wpada.

 

W dniu 9.01.2021 o 13:32, boberm napisał:

1. Niesmiertelniki - po rozmowie z Łukaszem , a nastepnie uzbieraniu min 100 sztuk - dostajesz niezłą broń i możliwość wymiany kazdych 10 niesmiertelników na extra ammo.

czyli jednak trzeba to zbierać a raczej warto, tylko szkoda że nie można nigdzie tego schować, 10 sztuk to nic nie waży ale jak uzbieram 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cez137 napisał:

Właśnie w tym problem że to nie jest stricte zadanie tylko widnieje w PDA w zakładce "nie zapomnieć" ale z tego co kojarzę to to jest taka nitka zadań na to PDA Krysiuka, i to piwo  jest jednym z elementów układanki, Żyła chce kupić od Łowcy jakąś broń a Łowca chce to piwo żebym ja pośredniczył w tym czy coś takiego, zagmatwane to jest strasznie, a po drugie to ja myślałem że to może być zwykłe piwo i tak zbieram te browary, a to ma być jakieś specjalne piwo? z X18?hmm?

Też pamiętam że dostałem namiar na schowek na kordonie, chyba z 40 sztuk tego piwa w nim było, ale nie wiem od kogo dostałem ten schowek

Tak w ogóle to Dan chyba mówił że on potrzebuje specjalne piwo, a nie jakieś byle jakie ;)

 

8 minut temu, cez137 napisał:

czyli jednak trzeba to zbierać a raczej warto, tylko szkoda że nie można nigdzie tego schować, 10 sztuk to nic nie waży ale jak uzbieram 100?

Ja miałem chyba z 1500 sztuk tych nieśmiertelników, nie wymieniałem ich bo miałem ten dar od Junxa, na 30 ammo w każdym trupie, i pamiętam że ile bym tych nieśmiertelników nie uzbierał to zawsze one ważyły 0g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka  @Ignachinio

1 godzinę temu, Dr_Sztychowka napisał:

Też pamiętam że dostałem namiar na schowek na kordonie, chyba z 40 sztuk tego piwa w nim było, ale nie wiem od kogo dostałem ten schowek

No właśnie ja też nie pamiętam, gdzieś może ktoś powiedział miedzy wierszami i zapomniałem o tym, ale na logike to raczej Żyła powinien dać ten namiar albo bardziej Łowca no bo przecież dla niego jest to piwo

1 godzinę temu, Dr_Sztychowka napisał:

ile bym tych nieśmiertelników nie uzbierał to zawsze one ważyły 0g

 

54 minuty temu, Ignachinio napisał:

nieśmiertelniki nic nie warzą

a no to w takim razie spoko, można sobie je nosić, to mnie trochę uspokoiliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - temat piwa dla Mysliwego to składowa questu na PDA Krysiuka. Za piwo dostajesz "rodzinna pukawkę" którą oddajesz Żyle , a on w zamian poda Ci namiar na schowek z PDA Krysiuka - gdyz herr Krysiuk zszedł Twoimi rękami ( jak mniemam) z tego łez padołu . PDA oddajesz Borowowi - dostajesz nagrodę .... i  dalej do następnych przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio 

23 godziny temu, Ignachinio napisał:

A jak brzmi nazwa zadania?

Jeszcze mam takie szybkie pytanie, czy jak poszedłem na radar wyłączyć mozgozweglacz a nie chce robić jeszcze cea to już przejść z radaru na mw nie mogę? Bo poszedłem po schowek kostii i ta marchewkę dla kulinara a że byłem blisko to mówię pójdę do X10, potem komunikat że do Prypeci, no to poleciałem na wariata bo też blisko, poszedłem do hotelu i wziąłem te fanty z pokoju i na stadion bo też komunikat no to też poleciałem tam, no i z powrotem chciałem wrócić na mw ale nie ma przejścia, to tak ma być?

ss_cez137_01-10-21_18-53-19_(l41_darkscape_ogse).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.