Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wracam sobie nerwy szarpać :D

Więc, robię sobie teraz linię fabularną Fenrira, i muszę znaleźć 4 mostki kobiety zombie. Znalazłem już 2. Ale jakoś teraz te kobiety poginęły w zonie, i nie mogę żadnej znaleźć. Byłem na Jantarze, Bagnach, Agropromie, Kordonie, Wschodniej Prypeci, itd.  w poszukiwaniu kobiet zombie. Ma ktoś pomysł, gdzie jeszcze ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachiniotak, jest na nią embrion, tylko żeby go zrobić trzeba wykorzystać m. in. fragment mostka. Więc na jedno by mi wyszło, ba, na minus, bo inne składniki.

W Zapomnianym Lesie już byłem, ale nie zaszkodzi mi jeszcze raz sprawdzić :). Powiedz mi tylko, na której części mapy te "świnki" są. Dół, góra, lewo, prawo?

Edit: Znalazłem 2 z której wyciągnąłem 1 fragment mostku, jeszcze tylko 1

Edytowane przez Dr_Sztychowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ostatnia prosta, w lini fabularnej Fenrira, tylko potrzebuję kilka artefaktów. Serce poltergeista i 7 złotych kotletów. Serce poltergeista, nie pamiętam, czy kiedyś się to dostawało, trochę przerwy od opka miałem. Muszę wszystkie schowki u siebie przeszukać. Ale chciałem się zapytać, czy ktoś wie, skąd wziąć te 7 złotych kotletów? Przeszukałem wszystkie recepty, nie mam na to żadnej formułki, gdzie można te kotlety znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz idę na CEA-2, ale przypomniało mi się jeszcze kilka. Kompletnie z innej beczki, ale chcę mieć to za sobą. Poda ktoś mi kod npc Prapora(tego od bramy na wysypisku)? Kiedyś na początku mi zginął podczas godziny grozy, i pomyślałem sobie że nic nie będzie mi w przyszłości znaczył, to nie wczytywałem gry. Chodzi mi o ten kod, co jest w spawnerze. Chcę sobie go pojawić, żeby zrobić misję dla Wasylego na Bagnach.

Druga rzecz, to znów na początku mi zginęła osoba, w Dolinie Mroku, ten co go pijawka użądliła naprzeciwko bazy bandytów. Potrzebny on jest kiedyś do czegoś?

I jeszcze, czy ktoś miał do czynienia z rozpakowywaniem plików OP 2.1? ja sobie wszystkie rozpakowałem z nadzieją że znajdę plik z relacjami z frakcjami. Chcę w końcu zakończyć ten mój ból z Borovem(zabiłem go na początku gry i cała frakcja bandytów mnie nienawidzi). Otusz chyba nawet ten unpacker mi połowy plików z config nie wyskrobał, wam też tak sie nie rozpakowało?

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka 

1. Nie wiem jaka jest prawdziwa godność Prapora w plikach gry... Ale otwórz spawner, zakładka NPC i po kolei leć w dół listy. W prawym dolnym rogu okna spawnera będziesz miał nazwy, powinieneś go sobie znaleźć.

2. Messer. On za jego uratowanie dawał jakąś receptę, a w późniejszym czasie dawał cykliczne zadania, ale do żadnych głównych wątków fabularnych nie był potrzebny.

3. Nie bawiłem się w rozpakowywanie tego moda, ale miałem w plikach game_relations, ten plik odpowiada za relacje, pewnie był przy jakimś dodatku, który wrzucałem do gry. Może ktoś Ci podeśle ten plik, o ile ktoś jeszcze w tego moda gra☺️

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dr_Sztychowka napisał:

@IgnachinioZnaczy się, heh, ja całą soliankę zakończyłem, no można powiedzieć że z 70% całego opka już mam za sobą. Kiedyś musiałem sobie zadanie jakieś tam, z Borovem tylko pominąć w spawnerze.

Czyli zabiłeś go relatywnie niedawno? nie przy pierwszej wizycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgnachinioTo wyglądało tak:

Za każdym razem, jak się gra w Cienia Czarnobyla, na misji z X8 jest wręcz napisane aby zabić Borova. Jeszcze nie wiedziałem, jak potężnym modem jest OP 2.1. Myślałem że to zwykła fabuła cienia, z jakimiś dodatkami. Zabiłem go, przy pierwszym spotkaniu i jeszcze byłem z tego zadowolony. W ogóle tam jak jest ten zakładnik tego powinnościowca na wejściu na Doline Mroku, to ja temu bandycie nie pomogłem tylko go zostawiłem.

Znalazłem plik "Game_relations"

Tylko że.. co tu sie staneło :)

Pomoże ktoś mi z tym? Dla mnie to czarna magia, zaraz pewnie sam sobie coś przestawie i będe miał po opku

Spoiler

wtf.thumb.png.ec682cd167c23164f0f129b10ceb133b.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót:

Dobra, pobawiłem się w statki, już działa :D

Nieważne, zrespiłem Borova i na nic sensownego nie mogę z nim pogadać 😐

Kiedyś też tak miałem w Anomaly, z Hip, zaczeła łajza chodzić ze mną, w Czerwonym Lesie zgineła bo jej sie zachciało bić z monolitem i później zrespić ją, to zwykły stalker sie respił i nie mogłem z nim/nią gadać... Tak samo tu sie dzieje, zwykły bandyta sie respi.

Edytowane przez Dr_Sztychowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba się pogodzić z losem. I tak już wczoraj myślałem żeby nową grę zacząć, bo tak po łebkach na początku gry szedłem, że za głowę się złapać. Ale i tak nie mam co się martwić, może za niedługo wyjdzie OP 2.2.

Akurat Żyłę zostawiłem, bo tak płakał żebym go nie zabijał, ani broni nie miał ani nic, raz mi w pysk dał z pięści ale mu darowałem :). Wrogi dla mnie od zawsze był ale gadać z nim normalnie można było. Nie wiem, jak to z Borovem było, ale on chyba do mnie zaczął akurat strzelać. 

No nic, dzięki za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Op 2.2 wyjdzie może za rok ;) także tym się nie sugeruj. Jeszcze nasi cudni tłumacze przecież muszą podziałać to może wakacje przyszłego roku wypalą.

Także na spokojnie zacznij sobie od nowa :) Ja też musiałem zaczynać od nowa i to nie raz ;) także polecam zawsze będziesz mógł szukać nowych smaczków w grze ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od nowa grę :)

Tym razem dałem sobie wyzwanie, aby przejść op 2.1 bez tego cheata od Junxa, Ale mniejsza z tym. Już dotarłem do sarkofagu, i zauważyłem akurat w najgorszym momencie, że o! Nawet nie spotkałem się z przewodnikiem na Kordonie. I tak jak na Radarze byłem, to chciałem się wrócić z powrotem na Magazyny Wojskowe, po zapasy na podróż, ale upierdliwość OP 2.1 przerasta, nie mam przejścia z Radaru na Magazyny Wojskowe.

Więc co mi teraz pozostaje, iść drogą glitchu(karabinem wyważyć drzwi do sterowni monolitu), zrespić teleport na Kordon, czy w ogóle wrócić się w zapisach? Da się zrobić taki myk, że pójdę dalej, wyważę drzwi karabinem i git? Czy jakieś "farfocle" w skryptach się podzieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Obok Monolitu powinna być notatka Striełoka i złota rybka, notatka mówi ci że dzięki niej otworzysz teleport na Magazyny. (Przy okazji na Radarze przy zawalonym tunelu jest informacja z przejściem z Radaru na Jantar)

Edytowane przez Lycoris Radiata
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.