Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, suchyyy1 napisał:

Gg bierze zadanie od kuzniecowa na jakąś manierkę, fiolkę w sarkofagu  w pomieszczeniu z minami. U mnie mam oddać Kuzniecowowi 30 AK a reszta zrobiona a tego kwesty nie ma i mamy podobny poziom gry

Kwest u Kuznieca na ten pojemnik w Sarkofagu dostaniesz u niego gdy będziesz miał aktywne zadanie "ucieczka z zony" od Fotografa. Będziesz je musiał wykonać by major załatwił Fotografowi helikopter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

W sytuacji gdy Sacharow stoi zbyt daleko, można spróbować rozmowy z nim w przysiadzie, lub głębokim przysiadzie, tak aby nasza głowa była poniżej okienka.

@suchyyy1  Co Ci pomogło na ten znikający HUD?

Zrobiłem kopię sejwów i usunołem grę i ponowna instalacja. Pomogło, a może pomoże samo usunięcie pliku ustawień gry user ale nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazłem do Sarkofagu , przeczytałem dokument Striełoka , wziąłem teleporter na MW .... a czaszek - teleportów nima:038:. Lekko przelała sie czara goryczy i oczekiwań na nowe doznania , których raczej nie będzieOdechciało mi się łażenie tymi samymi sciezkami w Soli , Op-ku , NS 2016 i w obecnej ciut niewydarzonej wersji , zmuszającej gracza do czitowania aby zachować  grywalność tej odsłony Solianki. 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 22:32, suchyyy1 napisał:

Panowie czy jeśli np kuzniecowowi wykonam wszystkie cykliczne kwesty to czy dostanę jakieś kolejne ważne zadanie i czy tak jest z kluczowymi postaciami ???

Daje jeszcze parę zadań, np szyłki na CEA-2 albo PPZR na CEA-1 ogólnie przydatny typek. Tylko trzeba uważać na jego kompanów szczególnie ,,nowi" uwielbiają strzelać do naszego bohatera.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 Tak, w x16 w toalecie w tym pomieszczeniu gdzie znalazłeś trupa ducha, znajdziesz tam notatkę Ariadny, póżniej na Agro i stamtąd na Bagna (odblokujesz przejście) pogadasz z Ariadną, idziesz do Kałmuka i dostaniesz przejście Jantar - Wsch. Prypeć. 

@Zwinny Zobacz tutaj 

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gh0sTp napisał:

Czy wam też praktycznie co chwilę wywala grę z coraz to ciekawszym logiem ? 

Zmniejsz tekstury, rozdziałkę i oświetlenie, u mnie i kilku innym graczom pomogło 

Tak poza dużymi wymaganiami to mod jest stabilny, jeszcze nie miałem problemów ze skryptami albo wpadającym przedmiotem pod tekstury jak to miało miejsce w ns2016 

Edytowane przez Zwinny
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat przy próbie założenia artefaktu z klasy rubinowych ( Bateryjka, Sprężyna itp ) a są one mi potrzebne dla naukowca w barze by otrzymać detektor ... 

Expression    : fatal error
Function      : CScriptEngine::lua_error
File          : script_engine.cpp
Line          : 79
Description   : <no expression>
Arguments     : LUA error: ...-2.1\gamedata\scripts\callbacks\callback_drop.script:9: attempt to call field 'drop_artefact' (a nil value) 
     
stack traceback: 

2. Przy próbie założenia snajperskiego LRS-300 czy jak mu tam. Przez te problemy wisi mi sporo zadań :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp Ja kiedyś też miałem taki problem z tymi rubinowymi artefaktami że jak go podniosłem albo wziąłem ze schowka to miałem wylot, ale to było na samym początku jak mod wyszedł, nie było jeszcze wtedy żadnych patchy. Ale pózniej ten problem był rozwiązany w patchach. Nie wiem co u Ciebie może być nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.