Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Gh0sTp napisał:

@suchyyy1 da, sam próbowałem do jednego zadania. 

A znasz może nazwy mutantów by je zrspić wilk, bagienny mięsacz, żółty arachnid, bagienny pełzacz, pełzający poltergrist, skaczący pseudogigant, wilcza chimera, zarażony zombie, czarny bibliotekarz. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gh0sTp napisał:

@suchyyy1 próbowałem tylko zwykłe typy mutantów, gdyż nie byłem pewien czy nie będzie wylotów. Jak usiądę sobie do OP 2.1, to zobaczę to na spawnerze :) 

Chodź mi o to by fotograf się pojawił w grocie na NT, a nie wiem co mam zrobić??

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie -  Czy Radiowiec po otworzeniu swojego sejfu będzie do czegokolwiek jeszcze potrzebny? Pytam ponieważ za każdym razem jak wchodzę do Prypeci ten wybiera się z kolegami na miasto i albo wygrywa darmową amunicję od Monolitowców albo biegnie przybić piątkę z jakimś Bibliotekarzem.

PS: Nawet jeśli by się okazało że nie jest - czy jego śmierć może w jakiś sposób zabugować skrypty co spowoduje "uszkodzenie" przyszłych zadań z nim związanych?ss_kuba_08-25-19_20-19-58_(l11_pripyat).thumb.jpg.d3a7322997cf137f5ca357ec2ee2f8e9.jpg

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 FATAL ERROR
[25.08.19 21:21:53.246]  
[25.08.19 21:21:53.246] [error]Expression    : fatal error
[25.08.19 21:21:53.246] [error]Function      : CInfoPortion::load_shared
[25.08.19 21:21:53.246] [error]File          : InfoPortion.cpp
[25.08.19 21:21:53.246] [error]Line          : 128
[25.08.19 21:21:53.246] [error]Description   : <no expression>
[25.08.19 21:21:53.246] [error]Arguments     : ENGINE Crush! See log for detail!

No niestety wgrałem od kolegi @wariat antyantyczita 8.0, wszystko pięknie/ ładnie ale jak podchodzę do Garika bum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gh0sTp napisał:

Ma ktoś może jakiś zapis przed x10 ? 

Tak chodzi Ci o 1 wizycie w x10? Mam wer.8.2 czity na artyi udzwig jak Cię interesuje

I pytanko do wszystkich czy u Sidora mam przyjąć to zadanie na zdjęcia mutków i anomalii by fotograf w grocie się pojawił. Niktnie potrafi powiedzieć czemu nie mam fotografa w grocie na NT

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, suchyyy1 napisał:

Nie u mnie jak było tak jest. nie ma chętnych do pomocy.

Jak masz tak duży problem z zadaniem na te zdjęcia to daj aktualny zapis, załatwię Ci to.

5 minut temu, Zwinny napisał:

Zadanie na bizony anomalne dla krzyża jest jakieś istotne w fabule? Nie mogę ich za nic znaleźć

Ja dla niego nie wykonywałem żadnych zadań i w niczym mi to nie przeszkadzało. Więc raczej nie jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien 27. autozapis wysypisko - kordon.sav

@wariat chodzi mi o fotografa z groty na NT nie ma Go tam i nie wiem czemu co mam zrobić by się tam pojawił. fotki robię ale oficjalne zlecenia u Sidora nie przyjołem.

Co zrobić by zobaczyć fotografa

 

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.