Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zwinny napisał:

Granie bez cheatów to katorga, mam prośbę zwiększy mi ktoś udźwig do 150? 

    To nie jest kwestia katorgi - albo grasz w/g swoich reguł , albo grasz zmanipulowany pzrez tfurców. Fakt zrobienia moda który bez cheatów ( nota bene wszytych w samą grę:033:) jest nie do przejścia , to jest kpina z graczy. 

system.ltx actor.ltx

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, boberm napisał:

Panowie. Szybkie pytanko. Kto gra w Op-ka ? I ile osób w wersji niezmodowanej?

Ja gram w wersje niezmodowaną, zaczynałem od 7.3 potem nakładałem kolejne patche, 8.0 i 8.2.

23 godziny temu, boberm napisał:

To nie jest kwestia katorgi - albo grasz w/g swoich reguł , albo grasz zmanipulowany pzrez tfurców. Fakt zrobienia moda który bez cheatów ( nota bene wszytych w samą grę:033:) jest nie do przejścia , to jest kpina z graczy. 

Że tak powiem widziały gały co brały. Katorga? Trochę częściej się ginie ale czy to taka mordęga ;)

 

Nie wiem to mi się kojarzy trochę jakbym kupił Dark Souls i grał cały czas na nieśmiertelności tylko po to żeby mówić, że grałem i przeszedłem.

 

Jak się chce grać w opka to się chyba wie, z czym to się je :)

A nie potem dajta czita na to i na to i na tamto.

Jest pełno modów, które można przejść z zamkniętymi oczami i używając jednej ręki.

Albo @Zwinny  dajcie mi cheata na udźwig 150kg, byle jaki egzoszkielet i już tyle taszczysz, a nawet 200 i więcej jak jeszcze artami dopchniesz. Ale nie, od razu po najmniejszej linii oporu i cheatować :)

Z drugiej strony niby mówi się, że każdy może grać jak chce więc jego wola. Więc traktujcie to co pisałem wyżej z przymrużeniem oka. :D

Ja wychodzę z założenia, że jak się bierze takiego opka to po to, żeby było trochę trudniej niż w innych modach.

Zawsze można bezstresowo popykać w NS 2016 czyli normalną soliankę bez utrudnień.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję do czego zmierza ta dyskusja? Jestem gorszy bo co bo gram na cheetach? Bo dołożyłem sobie udźwigu trochę artów i nie tępiący się nóż? Bo nie rozumiem czemu służy nawoływanie do gry w czystą wersję. Każdy gra jak chce.

Równie dobrze, ty też nie rozumiesz tego co chcieli pokazać twórcy bo wchodzić w poradniki albo tutaj piszesz o pomoc. A przecież twórcy dali wystarczająco dużo wskazówek aby przejść tego moda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgnachinioNo w sumie. Tyż racja.

Fabularnie już parę razy poległem, a i kilka rzeczy w pamięci jeszcze mam, o które mam spytać.

 

A pytał Boberm kto jak gra to chociaż będzie jeden głos z mojej strony za niemodowaną i dlaczego.

Raczej ja będę "gorszy" bo w mniejszości.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest gorszy, jedni grają na czystym modzie po lubią. Inni grają na takich ustawieniach jak ja... jeszcze inni zrobili sobie 1500kg udźwigu, i obrażenia z PM że kładą szpona śmierci. Ich sprawa ;) Każdy z nich czerpie jakąś radość z gry ;)

Skoro grasz bez modów to szacun ;) i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. 

Nie pisałem posta o używaniu lub nieużywaniu  "modów" w Modzie  po to aby zrobic gradację lepszy/gorszy. Tak jak pisał @Ignachinio - nie ma takiego podziału - btw: sam fakt grania w mody do Stalkera jest swego rodzaju nobilitacją dla graczy. 

@tom3kb - to nie jest tak jak pisałeś. O ile  OP 2.0 był/jest faktycznie diablo trudny , to dało  sie go przejść bez cheatowania . OP 2.1 - w mojej ocenie - z założenia  twórców został tak skonstruowany że  bez "ułatwień"( nb wszytych w grę) nie da sie go przejśc . A to juz jest manipulacja . A w dłuższej perspektywie  to wole byc Cebulką , a nie Marchewką ( jak ktoś czytał opowiadania R. Scheckleya bedzie wioedział o czym piszę ) - ergo - przestałem pogrywac w w/w i zabrałem się za  Złota Kulę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje był :) Ogólnie coraz ciekawsze te zadania :) Nie spodziewał bym się ;)

 

@wariat podrzuciłbyś filmik z x-14 z poszukiwania dysków? Bo chodzę i nie mogę ich złapać. Chyba ze ktoś wie gdzie jest ten drugi dysk.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie znajdę tych najemników z radiostacjami z zadania dla Woronina. Adrenalina coś mówił ale to było dawno i już nie pamiętam. Wiem, że jeden był na jantarze już ich rozwaliłem i radio mam. Drugi miał być na radarze ale tam jest sieczka i nikt nie ma radia a gdzie pozostałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie 1 pytanko i prośba. Czy istnieje czit pozwalający dawać kwesty GG od razu a nie po nie wiadomo czym np, Aaz, Dimak, Akim. Żadna z tych postaci nie chce dać mi kwestów oprócz misji na pda i lapka dla 2 pierwszych panów. Jak takowy czit istnieje prosiłbym o wstawienie. Jestem obecnie sporo bardziej posunięty w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.