Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Problem rozwiązany, wystarczyło cofnąć się w zapisach do wejścia na lokację i przejść to jeszcze raz. Gra śmiga płynnie.

 

Gdzie to wideło dla Dimaka.. wrzuci ktoś filmik czy coś bo mi to nic nie mówi dom przy rowku...

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ignachinio napisał:

Gdzie to wideło dla Dimaka.. wrzuci ktoś filmik czy coś bo mi to nic nie mówi dom przy rowku...

Nie mogę znalezć żadnego filmu...

Jak idziesz od strony Czerwonego lasu, to w domu przed rzeką, na schodach przy wyjściu z domu, w drewnianej skrzyni. Tam u mnie był.

Ale jest też wariant, że w domu za rzeką.... Tam to nie wiem gdzie może być. Musisz dokładnie szukać. Powodzenia:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ignachinio napisał:

jak cyknąć fotkę Radnonowego Obłoku i dymu z pola.. bo za ch.. nie  idzie..

Próbuj podchodzić z różnych stron, w końcu się uda. Mi samemu trochę to zajęło, wypstrykałem przy tym parę magazynków, ale w końcu się udało. Cierpliwości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gh0sTp napisał:

zebrałem ten schowek z czerwonego lasu, o który pytał kolega. Zadanie pozostaje nie rozliczone.

To zadanie tak ma, nawet w OP-2 tak było, że zadanie nie zalicza się od razu. Nie ma co się przejmować. Przy następnej wizycie w Czerwonym lesie powinno Ci sie "samo" zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny  W tym modzie jest tak, że mimo zainstalowanego antyczita, mod jednak gdzieś to sobie zapisuje " w swojej pamięci " zastosowane czity . I pamięta nawet wtedy kiedy je usuniesz. Nawet postawienie moda od nowa, ale zagranie na starych zapisach tego nie eliminuje i mod za takie kombinacje stosuje kary. Przewiozłem się na takim czymś i od pewnego momentu nie mogłem zabijać mutantów. Kończyło się to wylotem.

Albo antyczit nie jest do końca doskonały, albo autorzy jeszcze gdzieś ukryli jakiegoś " antyczitowego robala ". Dla v.8.1 jest oddzielna paczka dozwolonych czitów. Tak że moim zdaniem, przy podwyższaniu patcha moda o ile wcześniej dodawaliśmy jakieś czity, stare zapisy niosące o nich informację będą powodowały problemy. Trzeba by grać od nowa na najwyższym patchu z czitami jemu dozwolonymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Jak zainstalowałeś tego patcha 8.1? Samym instalatorem? jeśli wcześniej miałeś jakieś dodatki, to taka instalacja nie wystarczy. Usuń stare pliki gamedata, zainstaluj patcha 8.1 lub 8.2, potem wrzuć do gry tego rozpakowanego patcha, zmień xCore.dll na ten zczitowany, oczywiście do aktualnego patcha, a potem wrzucaj usprawnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.