Skocz do zawartości

Propozycje dotyczące Portalu i S2


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z porządkowaniem forum, mam wątpliwości, czy forum ST jest właściwym miejscem dla projektu Stalker 2.  Mamy teraz już dział "Portal", który jest właściwym do informowania o takich wizjonerskich projektach. Sugeruję więc przeniesienie tam tego poddziału, bez uszczerbku dla niego i całościowego Stalkerteam. Dział Forum powinien być przeznaczony dla projektów gotowych lub realizowanych z dużym prawdopodobieństwem ukończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że tak późno odpisuję. Ja bym zostawił ten cały dział na miejscu dla celów archiwalnych. Niech potomni wiedzą, że był taki projekt. A może znajdzie się ktoś z dawnego GSC kto zbierze przez crowdfunding pieniądzę i zrobi tego stalkera 2 kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na portalu nie można zrobić okien tematycznych? Wyglądał by ciekawiej i byłby lepszy przegląd zawartości. Takie okna tematyczne na portalach, są  na innych forach, opartych na skrypcie jak nasze. I np. w oknie o nagłówku Historia stalkera, zmieścił by się temat Stalkera2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się że są. Ale Portal też można "upiększyć", a nie wszystko ciurkiem, jedno pod drugim. Działy się od siebie nie odróżniają. Wyglądają jak tematy jednego działu. I tego dotyczą moje propozycje.

A Stalkera 2 wstawiłbym nad oknem Tłumaczenia, z prawej strony. Z jakimś obrazkiem z informacji o nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobić na górze baner inny niż dla forum, choć nawiązujący.

2. Pod nim miejsce na reklamę, grosz się przyda.

3. Usunąć z forum okno podglądu TS3. Wystarczy na Portalu

4. Tematy powinny się wyświetlać tylko z początkiem treści pierwszego posta. Po aktualnie ostatnim temacie , pierwszy chyba zniknie z ekranu, albo tego następnego nie będzie widać.

5. Dla takich tematów jak Awans dla cichego, czy Awans dla Godlike, powinien być oddzielny dział, do którego byłyby przenoszone po jakimś czasie.

6. Temat Powstające spolszczenia już dawno jest nieaktualny.

7. Tu powinien zostać przeniesiony dział, o innych modach postakaliptycznych i dział i dyskusja o innych modach.

8. Mogłuby się też znaleźć informacje o podstawkach.

9. Powinno się znaleźć tu okno statystyk, ilości zarejestrowanych, największe ilości wejść, ilość modów itp. itd.

10. No i dział o takich ciekawostkach, jak Stalker 2.

Trudno mi więcej napisać, bez zrobienia szaty graficznej, a tego nie potrafię.

 

 

 

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.