Skocz do zawartości

schowki za pieniądze


Rekomendowane odpowiedzi

wstyd się przyznać ale prawie kończę już tą soliankę a nadal nie rozkminiłem o co chodzi z tymi płatnymi schowkami...

Proszę o jakie s info Panowie stalkerzy...podchodzę do typa ,zagaduję co tam słychać- on mi proponuje schowek jakiegoś innego że niby sam nie może ale za kasę nam da cynk,płacę albo 15000 albo 30000 i nic się nie pojawia ani na mapie ani nic w pda nie widzę a niby typ nam przekazuje namiary.. -o co tu...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że lokacji jest dużo,ale zaczepiony stalker mówi mi że daje nam namiar na schowek właśnie tu gdzie aktualnie jestem np. na generatorach lub gdziekolwiek indziej..już parę razy zaryzykowałem i dałem kasę i na pewno nie przeoczyłem- byłoby to widać jak wół na mapie.... jak są jakieś schowki to jest to widoczne charakterystyczne zielone coś....

oczywiście jak trupa przeszukuje i pojawia się charakterystyczny dźwięk z info o schowku to wteeeeedy rzeczywiście widzę na mapie gdzieś tak w wielkiej zonie ten zielony symbol skrytki i są tam zawsze jakieś rzeczy....-Nie wiem czego nie rozumie Pan Agrael...przecież wyraźnie napisałem że chodzi o te zakupione informacje. o schowku ...i widać nic nie musi skoro mi  takie ikony po wręczeniu kasy się  nie pokazują! mogę zresztą ostatecznie save podesłać i niedowiader jakiś może sprawdzić....-zero schowków w PDA czy mapie czy gdziekolwiek i to za każdym razem gdy KUPUJĘ namiar....

i jeszcze jedno teraz odkryłem !!!! ( wcześniej nie byłem tak zdesperowany by na marne kasę wyrzucać)- jak się już z kimś dogadam że on ma namiar ja kupuję tę informację ...to mogę to robić w nieskończoność !! oczywiście dopóki mam pieniądze ... -mechanizm cały czas ten sam: on mi daje namiar mi znika 15 lub 30 tysięcy rubli i mogę znowu  i znowu go o to samo pytać a on znowu rzekomo daje namiar - gotówka znika a namiaru jak nie było tak nie ma!!!

i oni mówią zawsze że mają namiar  na tej!! konkretnej lokacji..a nie gdzieś tam w zonie...  dokładnie to tak: Tak znam tutaj jedno miejsce,gdzie taki jeden towar chowa,sam bym wyczyścił ale nie chcę ryzykować,więc mogę się podzielić informacją .za określoną sumę pieniędzy oczywiście....

no i po dilu kupa i kamieni kupa więc nie piszcie proszę że nie zauważyłem tylko dajcie namiar jaki to błąd i jak go naprawić albo ewentualnie napiszcie że to taki miejscowy w zonie zwyczaj i zwyczajnie mnie okradli..i może nikomu się nie udaje tak schowka kupić ? albo losowo za tysięcznym razem? bo już sam nie wiem skoro mi się nigdy nie udało.....

  • ? 1
  • Klimatyczne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agrael napisał(a):

@ralf
"Pan Agrael" rozumie, ale nie wie, jak Ci może pomóc. NS nigdy nie przeszedłem, a więc siłą rzeczy nie doświadczyłem takiego problemu. 

Może @Ignachinio lub @boberm coś podpowiedzą. O ile nie machną na to ręką, bo Twoje posty ciężko rozszyfrować. 

Przyznam - ze gramatyka języka polskiego  - a w szczególności interpunkcja - ciut "kwiczy"  na wielu forach.  A wracając do tematu - nie pamiętam ,abym miał taki problem ze schowkami za kasę. Nigdy. Rozstrzał  lokacji bywał totalnie nieprzewidywalny , ale schowki zawsze były na zielono zaznaczone -ze stosowną informacją  o przyczynach powstania schowka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ralf napisał(a):

Twoje posty ciężko rozszyfrować.

Więc jak pisać posty by były bardziej zrozumiałe? wydawało mi się to proste.. opisuje problem- ktoś odpisuje jak wie i tyle..co tu można upiększyć?.tytuł postu "schowki za pieniądze" ..-rozpisane co się u mnie dzieje..,ja wiem że ten mod ma dziurę za dziurą bo sam czytam posty innych i ich problemy i nie widzę jakichś szczególnych różnic między tym co piszą inni od tego co ja piszę...różnica jest tylko taka że to już mój drugi post/problem na który naprawdę nieliczni znają odpowiedź...i dlaczego mieli by wymienieni "starzy" wyjadacze "machnąć ręka"? ..chyba takie strony są po to by ludzie sobie nawzajem pomagali z problemami fabularnymi i technicznymi a nie że sobie krytykować formę "wypowiedzi" czy coś innego...przelatuje ostatnio dużo rosyjskojęzycznych for bo u nas właśnie jakąś taką pustką czasami wieje..oczywiście zawsze zjawi się jakiś dobry duch jak Pan Irobo .

Jeśli ktoś w takim razie chodź raz KUPIŁ info w grze NS 2016 o schowku i schowek się pojawił  to proszę o info..wtedy będę wiedział że to jakiś błąd u mnie i jak nie tu to po necie dalej będę szukał odpowiedzi jak to ewentualnie naprawić?

 

mogę kupić teraz 200 takich niby schowków i się naprawdę nie pojawiają...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegom chodzi o używanie kropek przecinków i tak dalej. Łatwiej będzie się czytało twój tekst. Nikt tu nie jest do Ciebie negatywnie nastawiony ale to takie podstawy są.

 

Co do problemów ze schowkami, czy jak je kupujesz pojawia się w lewym dolnym rogu napis z informacji o schowku? Pojawia się napis z lokalizacją?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też gram w NS2016 ale dotychczas szkoda było mi wydawać po te 30tyś na te schowki bo co by w nich musiało być żeby mi się opłacało. Aż z ciekawości muszę sprawdzić jak to u mnie wygląda ale niestety to dopiero w weekend więc może do tego czasu ktoś inny rozwieje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ralf Siemka. 

Na początek screen z porównania oryginalnego pliku z patch'a 2018 z plikiem ze spolszczenia (do patch'a 2018). Istotna różnica jest zaznaczona na niebiesko.

Spoiler

ns2016_patch2018_tajniki_problem.thumb.png.8920168bc00a4d0e562cda1a22d898df.png

No, tutaj to coś ta polonizacja kuleje.

Poprawiony, ale tylko w tej linii, plik dialogs dialogs.xml 

Skopiować, z zamianą, do KatalogGłównyGry\gamedata\config\gameplay

Powodzenia.

PS. Panie Ralf - weź daj spokój z tym Panem, postawisz "plusa" i starczy - będę wiedział, że widzisz poświęcony czas. Ten nie zawsze jest, zresztą... 

Edytowane przez irobo
dopisek "PS".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Bardzo Panowie.

ja tak naprawdę to nie za bardzo kumam jak...ale po podmianie plików od Irobo po prostu mi to działa ;) jak kupuję info na schowek to pojawia się ten charakterystyczny dźwięk i pojawia się schowek....

To fajna rzecz bo jak ktoś w grze ma  sporo kasy (jak ja teraz) to po zakupie takiego schowka można sporo artów wyrwać...-a je nie zawsze się znajduje.!

Do tej pory schowek tylko z ciał i to rzadko i z chlania wódy z przypadkowymi npc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.