Jump to content

Baza wojskowa - początek gry


Recommended Posts

Witajcie. Utknąlem już na samym początku gry i na prawdę nie wiem jak sobie poradzić. Szukałem tego tematu na forum ale nie umiem znaleźć nic na ten temat.. Czyżby to było takie oczywiste a tylko ja mam z tym problem?... Moje pytanie jest takie. W jaki sposób można się wydostać z aresztu w bazie wojskowej na początku gry, gdzie zostajemy aresztowani i zamknięci w pokoju? Doszedłem do momentu, gdzie nafaszerowałem się lekami, przyszedł żołnierz żeby mi pomóc i otworzył drzwi. Wtedy jest teoretyczna szansa na ucieczkę, ale. No właśnie ale. Jak bym nie próbował uciec i którędy to natychmiast zostaję zastrzelony i jest po grze. Co tu trzeba zrobić? Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

@chszarz No to po kolei.

1. Jak Cię zamkną, to pozabieraj leki i nie zapomni o notatce w rogu pomieszczenia. Jest istotna.

2. D wywołania zburzeń, nie używaj morfiny, będzie potrzebna do jednego z zadań.

3. Po oszukaniu żołnierza i wyjściu, biegnij za barak, tam gdzie jest wychodek. Zanim jest dodany taki element wentylacji, po którym przeskakujesz za płot i biegniesz do zwalonego drzewa i przez nie za kolczasty. Nie zatrzymując się biegniesz wzdłuż płotu aż do takich wielkich kamorów.

4. Tam zapis i idziesz do enpeca po drugiej stronie drogi. Rozmawiasz. I to wszystko

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki :)

Sorry, ale jednak ta metoda nie działa. Udaje się coprawda uciec, ale zanim dobiegnę do celu za każdym razem dostaję strzał od snajpera. I z tego co widzę nie jest to strzał od NPC'a, prdzez którym można się ukryć lub zrobić unik tylko tak jest w programie i koniec 😞

Muszę powiedzieć jeszcze coś. Z całym szacunkiem i bez urazu do ekipy tutejszego forum, ale mam dość kolejnego gówna w które nie da się grać i oszukiwania gracza!!! Proszę nie rozpowszechniać ch*jostwa, które tylko psuje nerwy, kradnie czas i transfer!!!

  • Negative 1
Link to comment
Share on other sites

@chszarz Przyhamuj trochę. Czy wiesz ilu graczy przeszło już moda? To, że tobie się na razie nie udaje, to nie powód aby tak odnosić się do moda. Wiem, że jesteś rozgoryczony, ale trochę cierpliwości i dasz radę.

Mod ma w tym fragmencie gry dwa restryktory. Jeden czasowy, a drugi lokalizacyjny. Strzał który dostajesz, to właśnie zadziałanie jednego z nich.

Nie wyrzucałeś czasem ekwipunku przed zatrzymaniem i teraz nie próbujesz go zbierać? Jeśli nie, to w takim razie za wolno wydostajesz się za płot i zwalone drzewo, bo brakuje Ci czasu na dobiegnięcie do kamieni.

Na dowód ze się da, tu masz filmik od naszego forumowicza.Początek ucieczki koło sracza od 4:30.

https://www.youtube.com/watch?v=XcP_0l75jAI

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak się domyśliłem, że chodzi tu o czas i trzymanie się siatki. Faktycznie nie wyszedłem natychmiast po otwarciu drzwi (bo tak mi jakiś rozsądek podpowiadał). Nie udało mi się też od razu przeskoczyć przez drzewo, tylko próbowałem raz z jednej strony, potem z drugiej. Uważam, że taka konstrukcja , oparcie losów gracza o czas w takich wąskich widełkach jest bez sensu, bo powodzenie zależy tutaj nie od umiejętności gracza, tylko od ślepego losu. Skąd mam od razu wiedzieć jak obejść drzewo albo kiedy wyjść? Nie chce mi się już tej całej akcji powtarzać dziesiąty raz. Z tych względów mod już wylądował w koszu i na mojej czarnej liście z dopiskiem, że nie ma co do niego wracać na przyszłość. 

Link to comment
Share on other sites

@chszarz trafiasz na moda bardziej rozbudowanego, z nowymi pomysłami i różnymi nowymi rozwiązaniami skryptowymi i.... znowu płaczesz. Ty naprawdę powinieneś grać w jakieś proste mody bo nie ogarniasz mechanik gry ze Stalkera i odpalasz się na samym początku moda, szczególnie, że bierzesz się za takie robione już dla takich co trochę pograli.

Ja np w tym modzie poleciałem na pałę przez mur i środkiem drogi i dałem radę, po tylu latach już nie raz w postach tu wspominaliśmy różne metody ucieczki, o których na początku nie wiedziałem.

W takich modach jak to mówią masz łeb i @#&$& to kombinuj, a jak nie to ograj sobie kilka prostych modów.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity