Jump to content

„Sala chwały” - ukończenie OP-2.2

Agrael
 Share

Recommended Posts

Pochwalić się, kto z Was ukończył OP-2.2? :) I chyba kwestia najważniejsza... Czy było warto? 

Na dowód prosiłbym o wstawienie screena, z którego jasno wynika, że OP został "zaliczony". Warto również dodać, czy korzystaliście ze spawnera, dodatków ułatwiających grę, na jakim poziome trudności graliście itd. 

• Agrael changed the title to „Sala chwały” - ukończenie OP-2.2
  • 2 weeks later...

Witam i pozdrawiam, dobry temat zacząłeś wiec tak. Skończyłem. Wszystkimi dostępnymi drogami, środkami, metodami, swoimi doświadczeniami z wcześniejszych wersji, sięgając pierwszej wersji Soljanki. Powiem tak, WARTO ponieważ trzeba myśleć i kombinować na różne, przeróżne sposoby by dobić np. tutaj widać na pierwszym screenie. Bardzo dobrze wykonana, stabilna wersja, chwali się, włącznie ze spolszczeniem bravo ekipa tłumaczy. Ładna graficznie, no i ta muzyka ten ambient można się zakochać, że tak to ujmę :) Dalej dobiłem też tutaj screen nr 2. Wielowątkowość też super i tutaj jeszcze nie koniec bo to niekończąca się opowieść czyż nie? :) Został Wesker zajmuję się nim, no i najbardziej ciekawe jak dla mnie pytanie "Jak się przebić za rzekę" i czy to w ogóle możliwe. Mogę pisać dalej, ale myślę, że na razie wystarczy zakończę screenem nr 3 :) Dodam jeszcze że podchodziłem 2 razy i zajeło mi to od lutego 2022. I przez te czas cytuję "Żebyś ty wiedział, gdzie ja tam był i co ja tam widział" super mod :) :) Pozdrawiam wszystkich

ss_suchy_10-07-23_20-10-02_(jupiter).jpg

ss_suchy_10-26-23_19-55-55_(zaton).jpg

ss_suchy_10-26-23_19-34-46_(zaton).jpg

Edited by suchy1280
  • Positive 1
  • Cool 1