Skocz do zawartości

Xray engine


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po ściągnięciu ruskiego repack i wgraniu patcha i fixa plus polozizacji. I po odpaleniu gry pokazuje się okienko tak jakby startowała gra i po chwili wylot na pulpit  z  komunikatem o problemie xray engine bug trap.

Wiem że jak odpalałem tego moda w 2016r miałem podobny problem. Ale wtedy coś znalazłem i jakoś poszło. Teraz jakoś nic nie chce zadziałać. Jakby ktoś mógł pomóc byłbym bardzo wdzięczny.  Jak nie odpale tego cudeńka to będe się musiał męczyć z gammą. Bo anomaly nie przypadło mi do gustu. 

Windows 10 Home, 64-bitowy system operacyjny,  Intel(R) Core(TM) i5-6600 CPU @ 3.30GHz , pamięć ram 16 gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał(a):

@Nice wiesz tak bez info z pliku log to tak trudno zgadywać ale zamiast rozwiązywać problem to weź jak już chcesz grać to pobierz sobie najnowszą wersję opka 2.2.

 

Pierwszą rzecz jaką zrobiłem po skończeniu anomaly to odpaliłem opka 2.2.  Sorry mi to się wogóle nie podoba.  Grafika to poprostu nie moja bajka.  

Wiem o tym logu. Tylko nie wiem gdzie on się zapisuje. Nie wiem jak to zlokalizować.. Jakbyś mógł mnie oświecić byłbym wdzięczny.

30 minut temu, Nice napisał(a):

Pierwszą rzecz jaką zrobiłem po skończeniu anomaly to odpaliłem opka 2.2.  Sorry mi to się wogóle nie podoba.  Grafika to poprostu nie moja bajka.  

Wiem o tym logu. Tylko nie wiem gdzie on się zapisuje. Nie wiem jak to zlokalizować.. Jakbyś mógł mnie oświecić byłbym wdzięczny.

 

30 minut temu, Nice napisał(a):

Pierwszą rzecz jaką zrobiłem po skończeniu anomaly to odpaliłem opka 2.2.  Sorry mi to się wogóle nie podoba.  Grafika to poprostu nie moja bajka.  

Wiem o tym logu. Tylko nie wiem gdzie on się zapisuje. Nie wiem jak to zlokalizować.. Jakbyś mógł mnie oświecić byłbym wdzięczny.

 

xray_michal.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nice a ok, no to może Op 2.1 bo też sporo poprawione w stosunku do 2.0 ale nie w takim stopniu jak w 2.2.

Chociaż 2.0 też na spokojnie da się ukończyć. Także nie nalegam 😏myślałem, że może nie wiesz, że wyszły nowsze wersje.

 

Ale wracając do sedna problemu, taki wylot jak twój mieli ludzie gdy pobierali moda w wersji samodzielnego repacka i instalowali go na Cień Czarnobyla. A jak jakiś mod jest samodzielny to znaczy, że działa samemu. Wypakowujesz gdzieś, instalujesz w jakimś folderze ale nie wrzucasz do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego chce wrócić do starego op-2. Fabuła i zadania i jeszcze raz ogrom zadań. W anomaly to jest tak, Ubij przynieś ustaw. I tak w kółko. Bez sensu i składu. 

W soljance już jedna z pierwszych misji gdzie podchodzisz do mostu kolejowego i soldat woła cię że ma do ciebie propozycje. Ja pamiętam że przez 2 tygodnie te flaszki po zonie zbierałem. Albo ta misja z kontrolerami na radarze. Widać było że ten świat żył swoim własnym życiem. Wiedziałeś że za chwilę możesz dostać kolejną bzdurną ale mega fajną misję. I to było cos pięknego. 

W opisie instalacji tego moda pisało coś takiego. Ściągnij zainstaluj i wgraj patcha fixa i polonizacje. Po ściągnięciu nie było opcji instaluj mogłem od razu wejść do gry i w nia grać. Tylko z cyrylicą i po rosyjsku.

Jak wgrałem patcha albo fixa jedno z tych gra się jeszcze odpalała. Ale po wgraniu obu tych następowało okienko startowe i bug trap. 

Powiem tak. Mega fajna grafika to nie wszystko. Przykład diablo 4. Miał być hicior a wyszło wszyscy wiemy jak. Nie lubię surwiwala to nie moja bajka. A jak ktoś lubi to na ukrainkę do okopu i macie pełne 100%.

Czekam na stalkera 2.  I w między czasie zatęskniłem za starą świetną soljanką. A jeszcze jedno co do wylotów. w moim przypadku wyloty powodowały tzw. fleszka z muzyką. Ja muzyki nie miałem tylko szum i masę pulpitów. Ale po wyłonczeniu tej opcji gra działa tak jak te nowe anomaly. Zrobiła się mocno stabilna. I na koniec. Instalowałem tylko ruskiego recpak. Nie bawiłem się w opcje płytka plus wgranie moda.

Wcześniej grałem w ukryte ścieżki lost alpha fotografaa potem soljanka i teraz anomaly. Ale najlepszy z nich wszystkich był op-2.

I tu moja prośba. Czy dało by radę coś z tym problemem zrobić.  Jak nie to trudno pokombinuje jeszcze z płytką. Może tam coś pujdzie. A jak i to nie pomoże to poczekam na nowego stalkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nice jakie pokombinuję z płytką, przecież ci pisałem, że mod jest samodzielny, wypakowujesz gdzieś i grasz tylko KUŹWA nie do Stalkera.

A żeby był po polsku to w opcjach zmieniasz sobie język na polski i czcionkę na central european czy jakoś tak, zerknij sobie w opcje i cała zabawa.

Flaszki z muzyką nie działaja, nie używaj.

 

A na Stalkera 2 to sobie poczekasz jeszcze ze dwa kata 🤣 także zdążysz do premiery Opka ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OP 2.1 jest stabilniejszy od 2.0 a oferuje więcej. Misje zróżnicowane, ale głównie też "przynieś podaj pozamiataj zbierz".  Nieistotne czy op, anomaly czy inny mod.

Sam się zastanawiam nad op 2.2, znów cały rok będzie wyjęty z życia :D na razie ogrywana gamma.

Edytowane przez mrcszyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.