Skocz do zawartości

Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w Obliviona z dodatkami (mam wersję Anthology) i fajnie było, ale do momentu, gdzie zaczęły się powoli otwierać drzwi we fortach, już nie mówiąc po wejściu do wnętrza Bram Oblivionu, bo nie dość że rozsuwanie drzwi, jazda miażdżytrupem trwa wieki, to ostatecznie zabranie Kamienia Pieczęci z najwyższego poziomu Cytadeli jest niemożliwe, bo gra się w tym momencie całkowicie zacina i tylko wyłączenie kompa alt+ctrl+delete pozostaje. Czy ktoś z was wie ja temu skutecznie zaradzić? Poszukałem w necie o tym i wyszło, że jak ma się sporo czasu gry (ileś tam dziesiątek, a nawet setek godzin gry), to gra tak czyni. Pobrałem niby jakieś coś naprawiające dla PL gry, ale po nałożeniu tego na grę, żądało, abym włożył dysk do kompa, co też uczyniłem, ale po kliknięciu na ikonkę Obliviona, nadal był komunikat, abym włożył płytkę. Wiem, że tu są osoby bardziej obcykane niż ja w takich sprawach, to może ktoś znajdzie jakiś patch, czy radę, aby naprawić to. Jak da się, to podrzucić gotowca, bym nie pobrał czegoś nie tak jak trzeba. Nadmieniam, że przeinstalowałem grę, ale nic nie dało, bo po wczytaniu obecnego zapisu, dalej to samo. Mam 50 poziom w grze. Na tej stronie są opisy różnych zgrzytów i jest tam też podobny do mojego, bo mam ten dodatek Shiverig Isles. tu link: https://www.skyrim.pl/oblivion/shivering-isles-mq.html?task=view&id=410 Proszę o pomoc w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd dotyczy tego (nie znam angielskiego, ale translator to nakreślił): Bug: Animation bug, things like fire/opening doors etc. are very slow/not moving or stuttering very badly.
Solution: You can fix this with the "Repair Abomb" command of Wrye Bash. Bash is a multi-purpose utility which requires time and effort to install and learn; the alternative solution is zBobGuy's Animation Fixer, which can be installed and used very quickly. 

Jeśli te dwa warianty udałoby się komuś pobrać (o ile nie jest zbyt wielkie) i mi jakoś podrzucić, byłbym wdzięczny.

To wcześniej badałem, ale nie kumając angola, nie dałem rady tego pobrać, a nawet nie wiem, jak tym się posłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.