Skocz do zawartości

Pierwszy problem...


Rekomendowane odpowiedzi

Mo?e dziwne pytanie ale z ciekawo?ci pobra?em save(zamieszczone wy?ej) i kuriozum, by?em pewny ?e kampania

jest poci?gni?ta mocniej do przodu bo ju? kto? jest na ATP a tu nawet w X16 nie by?.

Poradnika nie czyta?em bo spoilerowa? sobie te? nie chce no ale dobra.

Czyli nie musz? wcale ci?gn?? g?ównej kampanii(jestem w magazynach i lec? wy??czy? zw?glacz) aby w pewnym

momencie udost?pni?a mi si? nowa lokacja(jak np przej?cie do magazynów).

My?la?em ?e b?d? do g?ównej kampanii dodane zadania i z nich b?dzie wynika?a potrzeba dostania si? na nowe

mapy a tu nie.

No wi?c jak chce dosta? si? na nowe mapy to musz? gada? z NPC aby dosta? zadania poboczne i by? mo?e

z nich wyniknie ?e trzeba znale?? drog? na nowe mapy np ATP.

Bo nawet nie wiedzia?em ?e przej?cie do ATP jest obok Baru... dobrze g?ówkuje??

No bo jestem ju? 1/2 kampanii i nawet na oczy nowych map nie widzia?em czyli zaczynam podejrzewa? ?e co?

jest nie tak lub robie co? ?le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soljanka z zasady jest nieliniowa i nie ma jednoznacznie powiedziane, ?e trzeba i?? konkretn? wytyczona ?cie?k?. Ale. Niektóre kwesty wynikaj? z poprzednich, jest kilka nitek scenariusza niezb?dnych dla uko?czenia gry, ale czasem zap?dzenie si? za daleko mo?e spowodowa?, ?? nie b?dziesz wiedzia? jak wróci? :). Wtedy pozostaje tylko przegrywanie z wcze?niejszych sejwów.

Twierdzisz, ?e jeste? ju? w 1/2 kampanii. Nie wiem co rozumiesz przez 'kampani?', ale musz? cie u?wiadomi?, ?e ATP to jeszcze bliskie rejony i praktycznie dopiero ZA Radarem zaczynaj? si? nowe w stosunku do SoC kwesty. Informacje o przej?ciach mi?dzy lokacjami mozna zdobywa? w trakcie kwestów albo kupowa? u Informatora w Barze - nie robi ró?nicy. Ale je?li np, info o przej?ciu na ATP kupisz, to nie b?dziesz dysponowa? informacj?, jak stamt?d wróci? :). Tak czy inaczej, my wszyscy kr?c?cy si? pomi?dzy Kordonem, Wysypiskiem, Agrpromem, Jantarem, DM i nawet ATP jeste?my jeszcze ci?gle w przedsionku g??bokiej Zony.

Naprawd?, warto czasem zajrze? do PORADNIKA, chocia? jest i tak jeszcze mocno niekompletny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.