Skocz do zawartości

Promieniowanie


Rekomendowane odpowiedzi

W Stalkerze zauważyłem coś takiego że promieniowanie jest tylko w określonych miejscach . Według mnie to bez sensu ,prawdziwa radiacja rozchodzi się po całej powierzchni . Powinno byc coś takiego że gdy dotkniemy czegoś metalowego to promieniowanie wzrasta (jest tak tylko na wysypisku) bowiem metal przyciąga największe dawki radiacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devell-u, promieniowanie jest ok, miejsca są dobrane nie przypadkowo - zobacz choćby Wysypisko an hałdach ze złomem. Na początku gry jeszcze w Kordonie jak rozmawiasz z pierwszymi postaciami to dowiadujesz się, że promieniowanie jest wszędzie i nawet jak "lejesz" :( to musisz mieć się na baczności. Akcja gry toczy się już kopę lat po katastrofie, z niektórych miejsc promieniowanie po prostu ustępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie promieniowanie jest dobrze rozmieszczone aczkolwiek gdzieniegdzie jest jego za dużo

Te miejsca gdzie promieniowanie jest bardzo duże zostały stworzone po to aby uniemożliwić graczowi wyjście poza mape lub dotarci do miejsc na grancicy mapy(tam gdzie widaćtylko pustkę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektóre też przyprawiają o ból głowy np: szedłem sobie po ten najlepszy detektor na bagnach i musiałem znaleźć dziurę w płocie a że mam radeona to w ogóle płotu nie widzę tylko same słupki :\ i gdy już zdobyłem ten detektor to szukając znowu tej dziury przez promieniowanie zużyłem wszystkie środki przeciwpromienne bo gdy szedłem mój szrama się zaciął i nie mogłem się ruszyć ani do przodu ani do tyłu dlatego że ciągle coś szramę przyciągało do tego przeklętego płotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i aż się uśmiecham , znam te promieniowanie z Czystego Nieba i powiem wam , zagrajcie w Tajne Ścieżki to zobaczycie co to jest promieniowanie i przesadzanie w jego natężeniu :D Po takiej przygodzie Czyste Niebo to będziecie przechodzić spacerkiem ledwo zauważając że coś tam wam pika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hmmm... czernobyl10 nie chodzi mi żeby promieniowanie było w każdym dostępnym miejscu tylko przy każdej metalowej rzeczy :(

Ostatnio grałem w moda który właśnie miał tak zrobiony sysyem radiacji tylko nie pamiętam czy lurk czy apokalipsis ? Strasznie mnie to denerwowało , lekko sie do czegos zblizyłem i już trzeba było się napić, arty mało co dawały. Ogulnie nie podobał mi sie ten pomysł z racji nie możliwości użycia jakiej kol wiek osłony w walce z przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja osobiście uważam że z tym promieniowaniem jest ok. Dlatego że gdyby było dużo promieniowania tzn. że prawie wszędzie, i ktoś by cię atakował to nie miał byś gdzie uciec tylko jedynie przez anomalia, co skończyło by się źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.