Jump to content

Zadanie: Pomóż Wolności zdobyć barierę..


Recommended Posts

Jestem w magazynach wojskowych, pomogłem Łukaszowi zająć bazę wojskową a teraz mam zadanie zając barierę, Czapa musi przeżyć. Otóż wszyscy wojskowi zabici, czapa szczęśliwy bo żyje i na swoim miejscu. Ale żadnej wiadomości na PDA że zrobiłem zadanie nie dostałem, nie ma też żadnej opcji dialogowej u czapy a jedynie ''są jakieś ciekawe informacje?'' Nie wiem co dalej zrobić, utknąłem w miejscu przez to głupie zadanie. Niech ktoś pomoże..

Link to comment
Share on other sites

Chyba musisz pójść do Ukasza , zaraz wczytam save i zobaczę . Edit: Tak w PDA mam napisane pomóż ... bariere ... I następnie zamelduj się Łukaszowi . Popatrz czy wszyscy są martwi i tak jak kolega niżej napisał , nie którzy stalkerzy jak upuszczą długa broń to zwiewają .

Link to comment
Share on other sites

Udało się, wszystkich wybiłem. Nie uwierzycie, jeden z wojskowych dotarł do rozbitego helikoptera nieopodal bariery i jakby się ''zawiesił''heh. Tak czy siak temat do zamknięcia jest. Dzięki za pomoc.

//malakas

Nie zamyka się tematów forum, ponieważ za jakiś czas ktoś będzie chciał zapytać o barierę i napisze nowy temat.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem inny zgrzyt. Łukasz gada... Czapa musi żyć... pogoniłem jak wariat w stronę Bariery, bo ekipa już z bramy ruszyła. Tam komitet powitalny mocny bo pełno Wojskowych, do tego przyszły jeszcze chore dziki, a na koniec wlazła chimera. Jakoś to zjadłem , ale tu niespodzianka...zadanie nie zaliczyło się. Szukanie zbiegów nie dało wyników...pozostało szukać ciała Czapy. Idę w stronę bagna, a tam 10 snorków. To już było irytujące, ale co zrobić. Na końcu po wybiciu wszystkiego co żyje, przybiegł łaskawie z bazy Czapa i jak nie dać takiemu w czape od razu.

Jeżeli Czapa nie pojawi się na Barierze idziemy szukać go do bazy...

Link to comment
Share on other sites

Wojaków też wybiłem zanim wziąłem zadanie na odbicie bazy dla Łukasza, dzieki temu przejęcie bazy odbyło się dla Wolności bezboleśnie. Ale gdy to samo próbowałem zrobić w wiosce kotów, to zadanie nie zaliczało się - wgrałem sejwa, zostawiłem dwóch żywych bandytów (resztę wytłukłem) i potem "pomogłem" Wilkowi odbić wioskę Kotów i Fanata ;) - chłopaki ich załatwili, a zadanie zaliczyło się ;)

Link to comment
Share on other sites

Coś jest nie tak z tym zdobywaniem bariery, próbowałem dzisiaj trzy razy.Sam wybiłem wojskowych w bazie , potem wybiłem mutanty by nie przeszkadzały , nikt z Wolności nawet ranny nie został a i tak cała ekipa hurmem biegnie na Barierę i tam się grzeje przy ognisku.Co za tym idzie w bazie zostaje tylko Łukasz , Kutwa i Śruba . Wartownika przy magazynie brak a o niego najbardziej mi chodzi. No nie wiem , może jeszcze chłopaki wrócą ale czarno to widzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.