Skocz do zawartości

Zadanie: Pomóż Wolności zdobyć barierę..


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w magazynach wojskowych, pomogłem Łukaszowi zająć bazę wojskową a teraz mam zadanie zając barierę, Czapa musi przeżyć. Otóż wszyscy wojskowi zabici, czapa szczęśliwy bo żyje i na swoim miejscu. Ale żadnej wiadomości na PDA że zrobiłem zadanie nie dostałem, nie ma też żadnej opcji dialogowej u czapy a jedynie ''są jakieś ciekawe informacje?'' Nie wiem co dalej zrobić, utknąłem w miejscu przez to głupie zadanie. Niech ktoś pomoże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz pójść do Ukasza , zaraz wczytam save i zobaczę . Edit: Tak w PDA mam napisane pomóż ... bariere ... I następnie zamelduj się Łukaszowi . Popatrz czy wszyscy są martwi i tak jak kolega niżej napisał , nie którzy stalkerzy jak upuszczą długa broń to zwiewają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, wszystkich wybiłem. Nie uwierzycie, jeden z wojskowych dotarł do rozbitego helikoptera nieopodal bariery i jakby się ''zawiesił''heh. Tak czy siak temat do zamknięcia jest. Dzięki za pomoc.

//malakas

Nie zamyka się tematów forum, ponieważ za jakiś czas ktoś będzie chciał zapytać o barierę i napisze nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny zgrzyt. Łukasz gada... Czapa musi żyć... pogoniłem jak wariat w stronę Bariery, bo ekipa już z bramy ruszyła. Tam komitet powitalny mocny bo pełno Wojskowych, do tego przyszły jeszcze chore dziki, a na koniec wlazła chimera. Jakoś to zjadłem , ale tu niespodzianka...zadanie nie zaliczyło się. Szukanie zbiegów nie dało wyników...pozostało szukać ciała Czapy. Idę w stronę bagna, a tam 10 snorków. To już było irytujące, ale co zrobić. Na końcu po wybiciu wszystkiego co żyje, przybiegł łaskawie z bazy Czapa i jak nie dać takiemu w czape od razu.

Jeżeli Czapa nie pojawi się na Barierze idziemy szukać go do bazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojaków też wybiłem zanim wziąłem zadanie na odbicie bazy dla Łukasza, dzieki temu przejęcie bazy odbyło się dla Wolności bezboleśnie. Ale gdy to samo próbowałem zrobić w wiosce kotów, to zadanie nie zaliczało się - wgrałem sejwa, zostawiłem dwóch żywych bandytów (resztę wytłukłem) i potem "pomogłem" Wilkowi odbić wioskę Kotów i Fanata ;) - chłopaki ich załatwili, a zadanie zaliczyło się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z tym zdobywaniem bariery, próbowałem dzisiaj trzy razy.Sam wybiłem wojskowych w bazie , potem wybiłem mutanty by nie przeszkadzały , nikt z Wolności nawet ranny nie został a i tak cała ekipa hurmem biegnie na Barierę i tam się grzeje przy ognisku.Co za tym idzie w bazie zostaje tylko Łukasz , Kutwa i Śruba . Wartownika przy magazynie brak a o niego najbardziej mi chodzi. No nie wiem , może jeszcze chłopaki wrócą ale czarno to widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.