Skocz do zawartości

Promieniowanie


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

W Tajnych Ścieżkach promieniowanie to bardzo uciążliwy problem jak z nim skutecznie walczyć... Zauważyłem, że na np na Elektrowni jest pewien schemat drogi, którą należy chodzić by ominąć promieniowanie...a mianowicie.: ..wychodząc z Sarkofagu kierujemy się do wyjścia na Prypeć pod ścianą budynku, gdy znajdziemy się na wysokości, gdzie stoi ciężarówka wracamy na główną drogę i mijamy z prawej cysternę leżącą na drodze i dalej do wyjścia... Taki schemat gwarantuje bezpieczne przechodzenie tego odcinka bez skutków promieniowania. Droga działa w obu kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku gdy byłem w Prypeci i Czarnobylu 1/2 to miałem z promieniowaniem wielki problem, ciągle mi życie spadało. Ale pózniej gdy już dostałem się na bagna zebrałem bardzo dużo artefaktów, między innymi udało mi się znalezć takie które zwalczają promieniowanie. Teraz nie mam z tym problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę tylko artefakty , antyrady to sobie w buty można włożyć .Na początku gry można znaleść przy ciałach Najemników Ogniste Kule , zbijają promieniowanie dość dobrze.Zalecane używanie rzadkich schowków AMK. W ten sposób już na MW znalazłem w schowku dwa elektryczne jeżozwierze i zapomniałem o problemach z promieniowaniem. Na Czarnobylu 1 można nałapać spore dawki idąc przy boku elektrowni w stronę Prypeci .Rozwiązaniem jest trzymanie się prawej strony drogi przy rurociągu , tam praktycznie niema promieniowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko artami. A czemu uciążliwy ? Ja latałem z ponad 400 i nawet nie zauważyłem. Dopiero jak kupiłem dozymetr i sprawdziłem to się zdziwiłem. Właściwie powinienem być martwy dawno a nie radośnie biegać. MHO jest za dobrze. Powinno się czuć że coś nie tak. O ile pamiętam to w TS1 koło trzystu już się mocno odczuwało skutki napromieniowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Własnie kombinowałem jak zwiększyć w antyradzie ilość " uleczonego" napromieniowania, bo 20 jednostek to smiech przy 200 które można złapac przechodząc obok starej beczki, za cholerę nie moge dojść jak...a apteczka naukowców mimo że ma w opisie neutralizacje napromieniowania nic takiego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS2 to trudny mod i promieniowanie jest jego smaczkiem. Nie można sobie chodzić ot tak do póki nie zdobędziemy dobrego zabezpieczenia. To dobrze bo zmusza gracza do myślenia, a nie tylko do samowolnej strzelaniny. Są miejsca których trzeba na początku unikać..później jest już łatwiej. Zanim poznałem schemat drogi na Elektrowni, świeciłem jak żarówka.. :D..a tam cały początek się rozgrywa...Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.