Jump to content

Gdzie jest Klucha?


Recommended Posts

Najwidoczniej błąd, bo on zawsze się pojawia w miejscu gdzie jest duże promieniowanie, gdzie idziemy do Doliny Mroku z Wysypiska, żadnych wcześniejszych misji nie musisz wykonywać, to zadanie ze zlikwidowaniem Kluchy zrobiłem jako pierwsze które dostałem w Barze. Tak czy inaczej jeżeli go już znajdziesz to nie zabijaj, bardziej się opłaca go zostawić przy życiu.

Link to comment
Share on other sites

Tą samą receptę którą nam da bandyta za jego zabicie, i dodatkowo unikalny rewolwer który nie jest zbyt dobry, amunicję do niego możemy dostać jedynie od antykwariusza za wódkę. Tak czy siak, bardziej się opłaca oszczędzić Kluche, żadnych konsekwencji nie poniesiemy.

Link to comment
Share on other sites

Klucha pojawia sie prawidłowo, tylko nie wolno zwlekać z wykonaniem zadania związanego z nim. Spawnuje sie na obszarze o dużym promieniowaniu nieopodal przejścia do Doliny Mroku na Wysypisku i idzie stamtąd w kierunku przejścia na Bar. Ponieważ nie jest nieśmiertelny moze napotkać na swej drodze wałęsające sie w tamtej okolicy Dziki i po prostu zginie, a Wy przegapicie info na PDA: "Zginął stalker - Klucha; Wysypisko; Dziki". Jeśli Wam zginie, to jego zwłoki szybko znikną i wtedy nie znajdziecie go, a zadanie bedzie Wam wisieć w PDA do końca gry. Ja też radzę zostawić go przy życiu - da Wam rewolwer, który jest jedną z lepszych broni na mutanty (chimera ginie od dwóch strzałow w głowę ).

Link to comment
Share on other sites

Yurek ma rację Klucha pojawia się w napromieniowanym obszarze...nie należy brać tego zlecenia przy pierwszym wejściu na Wysypisko, ponieważ stracimy trochę czasu na walkę z bandytami przy przejściu. Zaliczenie tego zadania to wyścig z czasem i bez powtórnego ładowania zapisu...zaraz po rozmowie z bandziorem w Barze należy szybko przebiec trasę do miejsca, gdzie pojawia się Klucha. W moim przypadku natychmiast po rozmowie z facetem, z dolinki obok wybiegło 5 dzików gotowych zjeść wszystko co znajdą... Po wybiciu dzików spotkałem jeszcze wiele razy w tym miejscu Kluche...ot spaceruje tam beztrosko..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.