Skocz do zawartości

Gra Wariaga...problemy


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak i gdzie włączyć nieśmiertelność na pewien czas. Po prostu już nie wytrzymuję z nerwów przy jednej idiotycznej misji w podziemiach agropromu, chodzi o Warioga czy jak mu tam na imię który każe latać w te i powrotem, przy okazji jest spawn mutantów nie do zniesienia, utknąłem przy ostatnim okrążeniu, nie da się tego przejść, męczę się już dobrą godzinę i nic..zaraz chyba jak mnie nerwy poniosą to rozwalę ten komputer. Jest jakaś możliwość włączyć nieśmiertelność na pewien czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie masz problem ze strzałami karłów. Na początku próbuj podbiegać do nich z boku da się bo dreptając często się odwracają. Jak trafisz na to , że są w korytarzu to po jakimś czasie skręca pewnie w odnogę wtedy leć. Byle nie stać z nimi twarzą w twarz poradzisz sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję ukryć całe wyposażenie w niebieskiej skrzynce na dole, arty również. Wariag nie odda Ci za wiele, i straty będą duże. Gdy ukryjesz towar wróć do Wariaga i rozpocznij grę. Wówczas szybko do skrytki po kaftan i arty na zadrapanie i uderzenia. Nie wolno użyć broni palnej, jak pisał Korn06...tylko nuż. Jako radę dodam by korzystać z podwyższonych miejsc, nie będzie bezpośredniego kontaktu z mutkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, zrobiłem pierwszą rundę z zombiakami a później jeszcze 2 pijawki i rzeczywiście SMSa nie dostaję.Nie mam pomysłu co z tym zrobić, widziałem że nie dokończyłeś zadania ze skrzynią dla Salomona, i nie zameldowałeś Biesowi o Lewszy - Bies znajdował się na terenie Agropromu i pewnie zginął- ale nie wiem czy to miało jakiś wpływ na grę Wariaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Biesa, no to go zabił jeden najemnik w sumie, więc może o to chodzi.. Choć reinstaluje teraz i jeśli się nic nie zmieni, no to będzie wiadome dlaczego

Reinstall i spore cofnięcie się pomogło. Już wszystko gra http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Biesa, no to go zabił jeden najemnik w sumie, więc może o to chodzi.. Choć reinstaluje teraz i jeśli się nic nie zmieni, no to będzie wiadome dlaczego

Reinstall i spore cofnięcie się pomogło. Już wszystko gra http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif Dzięki za pomoc!

A uratowałeś Biesa albo zrobiłeś jakieś inne zadania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic do tego Bies nie ma bo ja na przykład za każdym razem najpierw przechodziłem Wariaga a dopiero później szłem załatwić Biesa i Lewszę . Więc dla gry to tak jakby go wcale nie było a żadnych kłopotów nigdy nie miałem. Tu pomógł reinstal i cofnięcie się o kilka sejwów , pewnie coś w skrypcie się namieszało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.