Jump to content

Gra Wariaga...problemy


Recommended Posts

Mam pytanie, jak i gdzie włączyć nieśmiertelność na pewien czas. Po prostu już nie wytrzymuję z nerwów przy jednej idiotycznej misji w podziemiach agropromu, chodzi o Warioga czy jak mu tam na imię który każe latać w te i powrotem, przy okazji jest spawn mutantów nie do zniesienia, utknąłem przy ostatnim okrążeniu, nie da się tego przejść, męczę się już dobrą godzinę i nic..zaraz chyba jak mnie nerwy poniosą to rozwalę ten komputer. Jest jakaś możliwość włączyć nieśmiertelność na pewien czas ?

Link to comment
Share on other sites

To pewnie masz problem ze strzałami karłów. Na początku próbuj podbiegać do nich z boku da się bo dreptając często się odwracają. Jak trafisz na to , że są w korytarzu to po jakimś czasie skręca pewnie w odnogę wtedy leć. Byle nie stać z nimi twarzą w twarz poradzisz sobie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Proponuję ukryć całe wyposażenie w niebieskiej skrzynce na dole, arty również. Wariag nie odda Ci za wiele, i straty będą duże. Gdy ukryjesz towar wróć do Wariaga i rozpocznij grę. Wówczas szybko do skrytki po kaftan i arty na zadrapanie i uderzenia. Nie wolno użyć broni palnej, jak pisał Korn06...tylko nuż. Jako radę dodam by korzystać z podwyższonych miejsc, nie będzie bezpośredniego kontaktu z mutkami.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie wszystko tak jak powinno być. Tylko noża używam. Zaczynałem parę razy już od autosave i nic nie dawało. Cofałem się nawet do kordonu i to też nic nie dało więc nie mam pojęcia w czym tkwi problem.

To może wrzuć sejwa na przeklej, sprawdzimy.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem, zrobiłem pierwszą rundę z zombiakami a później jeszcze 2 pijawki i rzeczywiście SMSa nie dostaję.Nie mam pomysłu co z tym zrobić, widziałem że nie dokończyłeś zadania ze skrzynią dla Salomona, i nie zameldowałeś Biesowi o Lewszy - Bies znajdował się na terenie Agropromu i pewnie zginął- ale nie wiem czy to miało jakiś wpływ na grę Wariaga.

Link to comment
Share on other sites

Co do Biesa, no to go zabił jeden najemnik w sumie, więc może o to chodzi.. Choć reinstaluje teraz i jeśli się nic nie zmieni, no to będzie wiadome dlaczego

Reinstall i spore cofnięcie się pomogło. Już wszystko gra http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif Dzięki za pomoc!

A uratowałeś Biesa albo zrobiłeś jakieś inne zadania?
Link to comment
Share on other sites

Raczej nic do tego Bies nie ma bo ja na przykład za każdym razem najpierw przechodziłem Wariaga a dopiero później szłem załatwić Biesa i Lewszę . Więc dla gry to tak jakby go wcale nie było a żadnych kłopotów nigdy nie miałem. Tu pomógł reinstal i cofnięcie się o kilka sejwów , pewnie coś w skrypcie się namieszało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.