Skocz do zawartości

Wyprawa do Martwego Miasta


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam ,że czegoś tutaj nie rozumiem...ale po kolei.

1..poradnik mówi.:

Kiedy otrzymasz od Grafa wskazówkę na to, że Swibłow może dać przejście do MM, od razu przygotuj się do tej wyprawy. Weź ze sobą radiostację dla Zachara, oddasz po drodze. Przejście do MM od Swibłowa jest tymczasowe i potem zniknie. Jeśli dostałeś wskazówkę od Grafa, ale nie jesteś jeszcze gotów iść do MM, a masz jeszcze sprawy do Swibłowa, po prostu nie zaczynaj z nim rozmowy o przejściu. Podczas wyprawy do MM nie zapomnij odnaleźć na obrzeżach miasta postaci, która wyjaśni sytuację z Mahometem.

2...dalej.:

Jeśli brałeś jakieś zadanie i wypełniłeś je - nie ociągaj się z jego zdaniem. Po szturmie Baru przez "Powinność" niektóre postaci wynoszą się z Baru - dlatego postaraj się wypełnić i zdać wszystkie zadania postaci kwestowych w Barze przed szturmem. Po przejęciu baru przez Powinność nia znajdziesz tam Dzika, Grafa i Tropiciela. Jeśli masz od nich jakieś zadania - wypełnij je do wzięcia Baru, ostatni moment - do wzięcia mapy Baru u Dzika.

Pojawiły się dwa sprzeczne punkty, albo nie rozumiem. Mam oddać mapę Baru oddziałowi Powinności, ale w Barze jest Graf u którego mam dostępny dialog o przejściu do M Miasta. Poradnik mówi by zaraz po rozmowie iść do M Miasta. Jeżeli wezmę dialog u Grafa, nie mogę szturmować Baru.

Jeżeli będzie szturm ..Graf zniknie.

Jaka powinna być kolejność tych zadań.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szturm na bar należy do drugiej nitki scenariusza tą z wyjaśnieniem tajemnicy Zony. jeżeli weźmiesz to zadanie a jeszcze nie byłeś w Martwym Mieście i nie rozmawiałeś z kolegą Mahometa a potem na Kordonie z samym Mahometem to zamkniesz druga linię tą z poszukiwaniem brata. Graf zniknie z Baru i nie da namiaru na Swibłowa który z kolei da ci przejście do MM. Ja w poradniku bedę zalecał najpierw zrobić linie z bratem , czyli doprowadzić do wizyty w MM i rozmowy ze stalkerem o Mahomecie , a dopiero potem robić drugą linię czyli wizytę w X16 X18 itp. Po wizycie w MM druga linia z bratem praktycznie łączy się z pierwszą wiec nie będzie żadnych problemów. Nie tylko Graf jest ważny ale także Tropiciel który daje zadanie na odnalezienie superprzewodnika umożliwiającego przejście z MW na Bagna , nic z tego nie bedzie jak zdobedziesz Bar

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie tłumaczyłem ten poradnik, ale... nie ja jestem jego autorem.

Trurl3 wiadoma sprawa, że nie chodzi tutaj o tłumaczenie.Za jego tłumaczenie powinniśmy wszyscy podziękować. Zastanawia mnie ten splot wydarzeń. Temat założyłem ,bo może ktoś jeszcze będzie miał ten dylemat...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//cool.gif

Więc zapominam o mapie i trzeba się zbierać do M Miasta...radiostacja na plecy i w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobal ma oczywiście rację...najpierw M Miasto potem reszta. Gdyby nie poradnik, który dzięki Trurl3 jest po polsku na pewno nie miałbym tego dylematu i poszedłbym z mapą do Powinności. Odpada wówczas przygoda w M Mieście, wycieczka do Lasu i spotkanie z laską Sibłowa, szukanie artefaktu dla Tropiciela, droga Bagna -MW i z powrotem, rozmowa z Mahometem... Jak widać sporo akcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.