Skocz do zawartości

Zmiany na forum


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Desert22 czy myślisz, że problemy z soljanką skończą się razem z wydaniem spolszczenia ...na pewno nie . Poza językiem mod może mieć problemy techniczne i to z tą myślą pisałem tego posta. Może zmyliło cię słowo literówka , nie chodziło o tłumaczenie , ale o błąd w ostatnim patchu do gry. Jeżeli tak to przepraszam za niedokładną wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną propozycję odnośnie strony ...Czy można zmienić zegar na tryb 24 godziny , ze zmianą opisu ( wczoraj , dzisiaj ) o północy. To taki mały szczegół , ale na większości stron to jest dla porządku . trochę dziwnie wyglądają wpisy z dnia poprzedniego opisane jako dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną propozycję odnośnie strony ...Czy można zmienić zegar na tryb 24 godziny , ze zmianą opisu ( wczoraj , dzisiaj ) o północy. To taki mały szczegół , ale na większości stron to jest dla porządku . trochę dziwnie wyglądają wpisy z dnia poprzedniego opisane jako dzisiaj.

Nie wiem gdzie jest problem z tym szukałem i nie mogę znaleźć

Zaobserwujcie, czy problem nadal występuje. Znalazłem w konfiguracji strony dziwny wpis - przesunięcie czasu=12 godzin :-) A serwer czasu jest ustawiony na Warszawę :-). Zmieniłem przesunięcie na 0 godzin. Myślę, że to powinno wyleczyć problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.