Jump to content

Spis gier zakazanych


korn06
 Share

Recommended Posts

A ciekawe jak oni traktują innych księży który są specjalistami w religioznawstwie. Są tacy przecież i musieli żeby być w swojej dziedzinie dobrzy czytać inne przekazy religijne koran itp. Ci także są grzesznikami? A sam znam księży którzy zasuwają w fife tak, że głowa mała to myślicie, że innych gier nie tykają?

Link to comment
Share on other sites

To taka zasada że się pokazuje ewenementy. Bo normalność nie jest interesująca medialnie. W danej grupie zawsze się trafi jakiś nie teges i tego właśnie się wyszukuje i przedstawia. Tylko że tak się przy okazji tworzy stereotypy. Choćby to, że dla Niemców nie jest ciekawy ciężko pracujący Polak, ciekawszy jest program ostrzegający przed polakami-złodziejami (zapewne kilku się znajdzie jak w każdej narodowości). I już powstaje skojarzenie Polak - złodziej itp. Tak samo z tym księdzem. Znalazł się jeden co gada głupoty, pokazali go publicznie i przekaz jest taki, księża - głupoty - ciemnogród.

Link to comment
Share on other sites

Jutro mam religie to się dowiem. //edit To tak granie w gry nie jest zakazane pod warunkiem, że nie promuje przemocy. Jednak w żadnej grze nie widziałem żeby pisało aby tak robić w życiu realnym, więc można grać <_<(oczywiście w ilościach rozsądnych)

Link to comment
Share on other sites

Jednak w żadnej grze nie widziałem żeby pisało aby tak robić w życiu realnym, więc można grać

Tutaj to się nie zgodzę...w żadnej grze nigdy nie będzie napisane..rób tak na co dzień. Gry komputerowe mają jednak duży wpływ na graczy i dla tego jest wzmianka o promowaniu przemocy itd. Są niestety gry, które były napiętnowane za swoją brutalność i uznane za szkodliwe społecznie, więc nie wszystko co nam podsuną jest dobre...jest dużo produkcji ,które przyginają z przemocą, krwią itd.

To, że można grać w gry to żadna nowość, jednak ciekaw byłbym oceny tego filmu. Może powinieneś pokazać filmik znajomemu i posłuchać jego oceny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja znam księdza który pykał w takie gry jak Call of duty,commandos 2,call of juarez(chyba dobrze napisałem) i wiele innych a jak się go kiedyś spytałem czy księdzu wypada w takie gry grać to on mi odpowiedział "Nie za bardzo ale przecież wszystko jest dla ludzi" a i jeszcze z innej beczki... Księża powinni się zająć sami sobą bo oni też nie wiedzą co czynią :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity