Skocz do zawartości

Spis gier zakazanych


Rekomendowane odpowiedzi

A ciekawe jak oni traktują innych księży który są specjalistami w religioznawstwie. Są tacy przecież i musieli żeby być w swojej dziedzinie dobrzy czytać inne przekazy religijne koran itp. Ci także są grzesznikami? A sam znam księży którzy zasuwają w fife tak, że głowa mała to myślicie, że innych gier nie tykają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka zasada że się pokazuje ewenementy. Bo normalność nie jest interesująca medialnie. W danej grupie zawsze się trafi jakiś nie teges i tego właśnie się wyszukuje i przedstawia. Tylko że tak się przy okazji tworzy stereotypy. Choćby to, że dla Niemców nie jest ciekawy ciężko pracujący Polak, ciekawszy jest program ostrzegający przed polakami-złodziejami (zapewne kilku się znajdzie jak w każdej narodowości). I już powstaje skojarzenie Polak - złodziej itp. Tak samo z tym księdzem. Znalazł się jeden co gada głupoty, pokazali go publicznie i przekaz jest taki, księża - głupoty - ciemnogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w żadnej grze nie widziałem żeby pisało aby tak robić w życiu realnym, więc można grać

Tutaj to się nie zgodzę...w żadnej grze nigdy nie będzie napisane..rób tak na co dzień. Gry komputerowe mają jednak duży wpływ na graczy i dla tego jest wzmianka o promowaniu przemocy itd. Są niestety gry, które były napiętnowane za swoją brutalność i uznane za szkodliwe społecznie, więc nie wszystko co nam podsuną jest dobre...jest dużo produkcji ,które przyginają z przemocą, krwią itd.

To, że można grać w gry to żadna nowość, jednak ciekaw byłbym oceny tego filmu. Może powinieneś pokazać filmik znajomemu i posłuchać jego oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja znam księdza który pykał w takie gry jak Call of duty,commandos 2,call of juarez(chyba dobrze napisałem) i wiele innych a jak się go kiedyś spytałem czy księdzu wypada w takie gry grać to on mi odpowiedział "Nie za bardzo ale przecież wszystko jest dla ludzi" a i jeszcze z innej beczki... Księża powinni się zająć sami sobą bo oni też nie wiedzą co czynią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.