Skocz do zawartości

Instalacja Moda Narodnaya Soljanka


portals

Rekomendowane odpowiedzi

1.Na początku musimy sprawdzić jaką wersję stalkera mamy,jest ona widoczna w menu głównym.

Dołączona grafika

Jeśli jest to wersja 1.0004 przechodzimy do następnego kroku, gdy inna musimy ją zmienić...

Instrukcja dla wersja 1.0005 i 1.0006

Są na to trzy sposoby...wszystkie szczegóły w temacie...

Degradacja patcha 1.006 -> 1.004

Instrukcja dla wersji 1.0003 i niższych

Musimy pobrać patcha odpowiedniego dla naszej wersji gry.

Dla wersji Polskiej:

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1603

Dla większości pozostałych:

http://www.filefront.com/8379721/STALKER-Shadow-of-Chernobyl-Patch-1.0004-WW/

Uruchamiany i postępujemy według instrukcji instalatora.

Gdy otrzymany informacje o ty ze nie mamy zainstalowanej gry najprościej jest grę przeinstalować.

Uruchamiamy grę i sprawdzamy czy mamy teraz wersję 1.0004

2.Gdy mamy już odpowiednią wersję gry przechodzimy do instalacji Soljanki. Ze względu na częste problemy zalecana jest:

NOWA INSTALACJA GRY I BEZPOŚREDNIA WERSJA PODSTAWKI 1.004

3.Pobieramy Soljankę z działu ..Pobieralnia/ Narodnaja Soljanka/ Pliki gry

Do pobrania zalecam użyć jdownloadera

4.Instalacja Soljanki - Gdy mamy już pobranego moda instalujemy wszystko według kolejności opisanej w tym temacie :

SZCZEGÓŁOWY OPIS INSTALACJI MODA NARODNAJA SOLJANKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy najnowszy patch od Sapsana z 27.06 zawiera w sobie jakieś dodatki ( ilość slotów , wypadanie zawartości plecaka itp.)? Jakie dodatki mogę na ten patch jeszcze instalować? Pytam , bo patch wyszedł po dodatkach i zmienia też te pliki , które są w dodatkach i nie chciałbym zrobić kaszanki z Soljanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystkie instrukcje, dotyczące instalacji NS sa podobne. A żadna nie jest kompletna...a szkoda.

Dla zieleniny potrzeba pokazać palcem. I fsgame.ltx, i foldery rus/pol i cała resztę.

Ja na szczęście nie mam kłopotów z czytaniem, ale wiele osób szuka kompletnego poradnika p/t: Jak uruchomić". Och, wiem że wszystko można znaleźć..tyle że to wymaga czasem przekopywania się przez setki wpisów, z których część się zdeaktualizowała. Teraz np. mam kłopot ze znalezieniem spolszczenia do patcha..ale - zaznaczam - nie proszę o linki etc. Se sam znajdę :)

Może by tak więc dopisać wszystkie szczegóły w tym temacie?

malakas

// proszę bardzo ..instrukcja instalacji moda

http://www.stalkerteam.pl/Thread-INSTALACJA-MODA-NARODNAJA-SOLJANKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenia nie znajdziesz nie łudź się heheeh a jeżeli ktoś jest zielony to płaci za to cenę nim ja się wszystkiego nauczyłem nie raz zostałem zjechany i wyszukiwarka aż się do czerwoności rozgrzewała, a poświęcić czasem 2 godziny na zapoznanie się z opisem i problemami moda to nawet teraz poświęcam kto z młodzieży tak robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o "polonizację kumulatywnego patcha" z tekstu powyżej. Że na spolszczenie się czeka, to wiem i nie jęczę. A że ruski u mnie to język wrogi, od czasu szkoły podstawowej, to ni kuta nie rozumiem, o czym tam gadają. No nic, poczekam sobie. Bo granie teraz mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może ktoś pomoże zaadaptować HUD-a ? Siedziałem już przy nim ponad 2 godziny i krew mnie zalewa. Gdzieś wyczytałem, że ustawienia tego HUD-a zależą od rozdzielczości jaką mamy (ja mam 1920x1080), skopiowałem już kilka, a może i kilkanaście różnych HUD-ów i nic z tego. Gra mi się włącza, wczytuje, a w chwili gdy powinien pojawić się filmik z trupiarką to gra wywala. Wie ktoś jaki HUD mam skopiować ? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu spróbuj uruchomić grę z parametrem "no intro" czyli ominąć filmik. Jak to zrobić znajdziesz tutaj http://www.stalkerteam.pl/Thread-Zelazny-temat-wydajno%C5%9Bci-sprz%C4%99tu-przy-grze-w-STALKER-a?highlight=no+intro A ogólnie ta rozdzielczość to trochę za wysoka myślę.Najlepiej daj najniższą panoramiczną i oświetlenie statyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.