Skocz do zawartości

Lis i Zwawy


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie załatwiły ich mutanty. Możesz spróbować cofnąć grę i odstrzelić mutanty z rejonu wioski kotów i miejsca gdzie przebywa Lis. Obaj dają zadania poboczne, które warto wypełnić. W późniejszym etapie gry zdobędziesz artefakt Zywe Serce, którym można ożywić martwe questowe postacie. U mnie też zginął Żwawy- załatwil go wojskowi podczas zdobywania walizki z posterunku na Kordonie, ale udało mi się go ożywić- wszystkie opcje dialogowe byly u niego takie jak przed śmiercią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zginął Żwawy- załatwil go wojskowi podczas zdobywania walizki z posterunku na Kordonie, ale udało mi się go ożywić- wszystkie opcje dialogowe byly u niego takie jak przed śmiercią.

U mnie zginął w ten sam sposób.Czyli jak zdobęde ten artefakt będe mógł go ożywić i nie będzie miał amnezji ? Bo słyszałem że postacie po ożywieniu nic nie pamiętają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem natomiast nie warto cofać gry...śmierć tych gości nie przeszkadza w wypełnieniu żadnych wątków fabuły. Obydwaj mają typowe zadania przynieś poszukaj...Jeżeli weźmiesz od Lisa zadania zaczyna wędrówkę po Zonie i na 80% dalej zginie...miałem ten przypadek dwukrotnie..<_<..jak dobrze pamiętam działo się to po wzięciu zadania na apteczki..(tutaj mogę się mylić)

...Żywe Serce przywróci postacie do życia, ale nie jest pewne czy będą "pamiętać" kwesty, które miały przed śmiercią...Decyzja i wybór drogi należy zatem należy do gracza..http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zadania ze Żwawym zaliczyłem przed jego śmiercia. Po ożywieniu od razu pojawił się tam gdzie zwykle ,czyli w jednym domku w wiosce kotów, opcje dialogowe były identyczne jak przed śmiercią( mowa o jakimś kombinezonie czy mutantach- nie pamiętam dokładnie).

Bo słyszałem że postacie po ożywieniu nic nie pamiętają.

Też to słyszałem , ale to chyba bład , albo amnezja postaci jest losowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.