Jump to content

Lis i Zwawy


pacjent1972
 Share

Recommended Posts

Pewnie załatwiły ich mutanty. Możesz spróbować cofnąć grę i odstrzelić mutanty z rejonu wioski kotów i miejsca gdzie przebywa Lis. Obaj dają zadania poboczne, które warto wypełnić. W późniejszym etapie gry zdobędziesz artefakt Zywe Serce, którym można ożywić martwe questowe postacie. U mnie też zginął Żwawy- załatwil go wojskowi podczas zdobywania walizki z posterunku na Kordonie, ale udało mi się go ożywić- wszystkie opcje dialogowe byly u niego takie jak przed śmiercią.

Link to comment
Share on other sites

U mnie też zginął Żwawy- załatwil go wojskowi podczas zdobywania walizki z posterunku na Kordonie, ale udało mi się go ożywić- wszystkie opcje dialogowe byly u niego takie jak przed śmiercią.

U mnie zginął w ten sam sposób.Czyli jak zdobęde ten artefakt będe mógł go ożywić i nie będzie miał amnezji ? Bo słyszałem że postacie po ożywieniu nic nie pamiętają.
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem natomiast nie warto cofać gry...śmierć tych gości nie przeszkadza w wypełnieniu żadnych wątków fabuły. Obydwaj mają typowe zadania przynieś poszukaj...Jeżeli weźmiesz od Lisa zadania zaczyna wędrówkę po Zonie i na 80% dalej zginie...miałem ten przypadek dwukrotnie..<_<..jak dobrze pamiętam działo się to po wzięciu zadania na apteczki..(tutaj mogę się mylić)

...Żywe Serce przywróci postacie do życia, ale nie jest pewne czy będą "pamiętać" kwesty, które miały przed śmiercią...Decyzja i wybór drogi należy zatem należy do gracza..http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie zadania ze Żwawym zaliczyłem przed jego śmiercia. Po ożywieniu od razu pojawił się tam gdzie zwykle ,czyli w jednym domku w wiosce kotów, opcje dialogowe były identyczne jak przed śmiercią( mowa o jakimś kombinezonie czy mutantach- nie pamiętam dokładnie).

Bo słyszałem że postacie po ożywieniu nic nie pamiętają.

Też to słyszałem , ale to chyba bład , albo amnezja postaci jest losowa...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity