Skocz do zawartości

Dokumenty dla Kutwy


skhi

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem od Kutwy zadanie na znalezienie Czułnaka .Udałem się w miejsce opisane w poradniku a tu dokumentów ani niczego po Czułnaku nie widać .Co jest grane czy ktoś zna odpowiedź . Komuś się to przytrafiło?( Z wciśiętym F też próbowałem szukać ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórz sprzed wzięcia zadania, przecież to ta sama sytuacja jaką miałeś z schematami dróg podziemnych Prypeci.Na twoim miejscu poważnie bym pomyślał o przeinstalowaniu wszystkiego.sejwy powinny ci zaskoczyć bez problemu.Nie wiem czemu macie takie problemy , ja przeszedłem tego moda dwa razy praktycznie bez żadnych problemów.Trochę wylotów na samym końcu na czarnobylu 2.Może na jakiejś dziwnej rozdziałce grasz że gra nie wyrabia albo coś.Tak czy inaczej to nie jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem dawno temu i jak dotąd wszystko pięknie szło .A jeśli chodzi o sugestię rozdziałki to nie bardzo wiem o co ci biega ? Twoja rada co do przeinstalowania wszystkiego poskutkowała przy schematach przejść podziemnych do Prypeci i jak dotąd oprócz kilku wylotów do pulpitu i śmiesznego błędu z Saigą nic się nie działo .Aż tu nagle .... No dobra Bez tego można grać ale : Jak zebrałem 7 fragmentów mapy schowka Siemienieckiego i nie aktywuje się schowek na mapie to już zakrawa na poważny problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ skhi

Na szczęście nie musisz w tym kweście znaleźć zwłok Czółnaka, tylko dwa przedmioty po nim - jego PDA i skórzana dyplomatkę.

Ponieważ z jakiegoś powodu Ci się nie zespawnowały, to poniżej masz nazwy obu tych przedmiotów pod jakimi gra je rozpoznaje:

"pda_chelnok "

"diplomat_skryaga"

Znając ich nazwy możesz dodać je do sprzedaży handlarzowi, ale ponieważ są to przedmioty kwestowe, to MUSISZ to zrobić DOKŁADNIE według instrukcji w poście :

http://www.stalkerteam.pl/topic/2091-helmy-ochronne-dla-zwierzoboja/page__view__findpost__p__23291

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ skhi

Pobierz plik z linka w poście: http://www.stalkerteam.pl/topic/2091-helmy-ochronne-dla-zwierzoboja/page__view__findpost__p__23301

Następnie otwórz każdy z plików notatnikiem, znajdź i zamień "helmet_new" na nazwę PDA Czółnaka, a zaraz pod PDA dopisz analogicznie Dyplomatkę Czółnaka.

Tylko pamiętaj, żeby zmienić linijkę kodu na FALSE dla obu przedmiotów w pliku "quest_itemx.ltx" <_<

Bo nic ze sprzedaży nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.