Jump to content

Dokumenty dla Kutwy


skhi
 Share

Recommended Posts

Wziąłem od Kutwy zadanie na znalezienie Czułnaka .Udałem się w miejsce opisane w poradniku a tu dokumentów ani niczego po Czułnaku nie widać .Co jest grane czy ktoś zna odpowiedź . Komuś się to przytrafiło?( Z wciśiętym F też próbowałem szukać ).

Link to comment
Share on other sites

Powtórz sprzed wzięcia zadania, przecież to ta sama sytuacja jaką miałeś z schematami dróg podziemnych Prypeci.Na twoim miejscu poważnie bym pomyślał o przeinstalowaniu wszystkiego.sejwy powinny ci zaskoczyć bez problemu.Nie wiem czemu macie takie problemy , ja przeszedłem tego moda dwa razy praktycznie bez żadnych problemów.Trochę wylotów na samym końcu na czarnobylu 2.Może na jakiejś dziwnej rozdziałce grasz że gra nie wyrabia albo coś.Tak czy inaczej to nie jest normalne.

Link to comment
Share on other sites

Przeinstalowałem dawno temu i jak dotąd wszystko pięknie szło .A jeśli chodzi o sugestię rozdziałki to nie bardzo wiem o co ci biega ? Twoja rada co do przeinstalowania wszystkiego poskutkowała przy schematach przejść podziemnych do Prypeci i jak dotąd oprócz kilku wylotów do pulpitu i śmiesznego błędu z Saigą nic się nie działo .Aż tu nagle .... No dobra Bez tego można grać ale : Jak zebrałem 7 fragmentów mapy schowka Siemienieckiego i nie aktywuje się schowek na mapie to już zakrawa na poważny problem .

Link to comment
Share on other sites

@ skhi

Na szczęście nie musisz w tym kweście znaleźć zwłok Czółnaka, tylko dwa przedmioty po nim - jego PDA i skórzana dyplomatkę.

Ponieważ z jakiegoś powodu Ci się nie zespawnowały, to poniżej masz nazwy obu tych przedmiotów pod jakimi gra je rozpoznaje:

"pda_chelnok "

"diplomat_skryaga"

Znając ich nazwy możesz dodać je do sprzedaży handlarzowi, ale ponieważ są to przedmioty kwestowe, to MUSISZ to zrobić DOKŁADNIE według instrukcji w poście :

http://www.stalkerteam.pl/topic/2091-helmy-ochronne-dla-zwierzoboja/page__view__findpost__p__23291

Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

@ skhi

Pobierz plik z linka w poście: http://www.stalkerteam.pl/topic/2091-helmy-ochronne-dla-zwierzoboja/page__view__findpost__p__23301

Następnie otwórz każdy z plików notatnikiem, znajdź i zamień "helmet_new" na nazwę PDA Czółnaka, a zaraz pod PDA dopisz analogicznie Dyplomatkę Czółnaka.

Tylko pamiętaj, żeby zmienić linijkę kodu na FALSE dla obu przedmiotów w pliku "quest_itemx.ltx" <_<

Bo nic ze sprzedaży nie będzie ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity