Skocz do zawartości

Pieczara nie do przejścia


stalkersox

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przechodzę stając po prawej stronie (miedzy ścianą a "galaretą") i obserwuję wyładowania elektry. Zauważ że co jakiś czas znikają na chwilę. Kiedy znikną, biegnę w stronę wózków i będąc już prawie przy nich skaczę. Skok dlatego że kilka razy przysmażyło mi jednak w ostatniej chwili tyłek :lol: Wracam po tej samej stronie (czyli wracając to wychodzi przy lewej ścianie) zbliżam się ile można do "elektr" (ostrożnie tam jest tez "spalacz") i kiedy znikną, biegnę przy samej ścianie i skręcam w lewo przy ścianie przechodząc tuż nad "galaretą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skarby nic do tego raczej nie mają , jeśli Górnik strzela to może przypadkiem doszła do niego jakaś zabłąkana kula z wojny z mutantami. PDA będzie jak dostaniesz o nim info. Tak czy siak wracaj się od wejścia do Pieczary. Z wrogim Górnikiem nie pograsz sobie. To zbyt ważna postać do której się wraca kilka razy. Skarb zostaw. Jeśli to pierwsza wizyta w Pieczarze to rób tak jak autor sobie to obmyślił. Przebij się do Górnika, pogadaj, oddaj arty i wracaj do innych spraw. Jak Łysy da zlecenie na skarb to też najpierw pogadaj z Górnikiem a potem idź po skarb, okazji będzie aż nadto. PDA to dopiero jak Bagienny Doktor o nim powie , w Sarkofagu znajdziesz kartke że PDA jest u Górnika , a Górnik ci powie gdzie go szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pierwsza wizyta w Pieczarze to rób tak jak autor sobie to obmyślił. Przebij się do Górnika, pogadaj, oddaj arty i wracaj do innych spraw.

Dokładnie tak zrobiłam i on strzela. Wróciłam do początku gry, bo średnio pamiętam początek, ale zrobiłam raczej wszystko co przed górnikiem powinnam zrobić. Dopiero potem poszłam po skarb i do trupa, na zasadzie, ze może dlatego on strzela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Jak wczytasz od autosave to dalej jest wrogi ? Załóż całkiem nową grę , w końcu to sam początek. W każdym razie to nie jest normalne. Jedyne co mi przychodzi do głowy to że jakaś tekstura zrobiła się przeźroczysta i Górnik , lub któryś z jego towarzyszy dostał przypadkową kulkę. Od początku: -Rozmawiasz z Astronomem - ten kieruje cię do Wioski i mówi o wódce z chlewni -przekupujesz wódką Kuźniecowa ewentualnie bierzesz quest na przyniesienie 10 butelek -w wiosce nikt nie chce z tobą gadać to znajdujesz Doktora w piwnicy - wypijasz lekarstwo i lądujesz w Pieczarze - opróżniasz plecak pod nogami i przebijasz się do Górnika -rozmawiasz z Górnikiem , wypijasz lekarstwo , wracasz do Wioski -idziesz do Sidorowicza Po prostu nie może się nie udać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz kabal różnie to bywa, ja jak kiedyś grałem w soljankę to pamiętam że Astronom mi ciągle ginął, gdy szedł to dopadało go stado psów i zagryzło. Taka rosyjska ruletka, albo się uda albo i nie. A co do przejścia tych anomalii w pieczarze to da się, po prostu trzeba wiedzieć w którym momencie i szybko przebiec razem ze skokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero potem poszłam po skarb i do trupa, na zasadzie, ze może dlatego on strzela.

Całkiem możliwe ..dlaczego zabierasz skarb i szukasz trupów..na tym etapie gry masz pogadać z Górnikiem i wyjść z Pieczary nic więcej nie ruszaj. O skarbie dowiadujesz się dopiero po wejściu do Baru, ...więc skąd pomysł by go zabrać. To proszenie się o błąd w stylu...element jest już w rejestrze gry...po którym niestety nic nie można zrobić. O PDA to już w ogóle nie ma co mówić bo to w połowie gry i więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.