Skocz do zawartości

Przedmioty z Prypeci


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę znaleźć w obecnym poradniku a zapomniałem z dialogów albo mam buga: 1.Małe termosy dla Woronina - czy możecie napisać gdzie są? Przeszukałem Gastronom i nie znalazłem 2.Komputer dla Fnata, też nie mogę go znaleźć 3. Jak wejść na dach wysokościowca i który to jest w zadaniu na medalion Doktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... termosy są w jednej restauracji na piętrze , tych restauracji jest w mieście dużo ...szukaj , ale chyba będzie to po lewej stronie miasta ...komputer na dworcu autobusowym ...po lewej stronie mapki miasta na jej obrzeżu,jest tam duże promieniowanie ...wchodzi się a ATP innej możliwości nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle niezawodny - malakas - dzięki. Termosy i komputer dopadłem co prawda wczoraj ale z termosami miałem problem. Dopóki w jednym z mieszkań przebywał Rabinowicz, po prostu ich nie było. Nie zabijałem go bo taki odżywiony i inny niż wszystkie NPC-e i nie byłem pewny czy jeszcze nie odegra jakiejś roli w zabawie. Sam gdzieś w końcu polazł i zostawił te termosy po sobie - to żart ale faktem jest, że dopóki był w Gastronomie na piętrze w mieszkaniu termosów tam nie było - ani w jednym ani w drugim. Za info o wejściu na wieżowiec dziękuję podwójnie,bo nie miałem pojęcie gdzie go szukać. Mogę mieć z tym wejściem problem bo przed pierwszą wizytą na ATP nie dopisałem linijki umożliwiającej odpalenie samochodu i zablokowałem sobie część zadań i bonusów za nie na ATP. Dopiszę tą linijkę dzisiaj i zobaczę co będzie z odpaleniem tego grata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonuj zadań na ATP ,są niepotrzebne i powodują problemy. Musisz dostać przejście ATP-Prypeć , ale jak dobrze pamiętam daje je ten sam doktor co Ci dał zlecenie na medalion . W PDA masz listę znalezionych przejść ..sprawdź.Nie baw się w samochody ...przejście z ATP na Kordon dał ci Handlarz Adrenalina z agropromu ten co chce dysk. // wysyłam ci PW poczytaj to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.