Jump to content

Przedmioty z Prypeci


Recommended Posts

Nie mogę znaleźć w obecnym poradniku a zapomniałem z dialogów albo mam buga: 1.Małe termosy dla Woronina - czy możecie napisać gdzie są? Przeszukałem Gastronom i nie znalazłem 2.Komputer dla Fnata, też nie mogę go znaleźć 3. Jak wejść na dach wysokościowca i który to jest w zadaniu na medalion Doktora.

Link to comment
Share on other sites

.... termosy są w jednej restauracji na piętrze , tych restauracji jest w mieście dużo ...szukaj , ale chyba będzie to po lewej stronie miasta ...komputer na dworcu autobusowym ...po lewej stronie mapki miasta na jej obrzeżu,jest tam duże promieniowanie ...wchodzi się a ATP innej możliwości nie ma

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle niezawodny - malakas - dzięki. Termosy i komputer dopadłem co prawda wczoraj ale z termosami miałem problem. Dopóki w jednym z mieszkań przebywał Rabinowicz, po prostu ich nie było. Nie zabijałem go bo taki odżywiony i inny niż wszystkie NPC-e i nie byłem pewny czy jeszcze nie odegra jakiejś roli w zabawie. Sam gdzieś w końcu polazł i zostawił te termosy po sobie - to żart ale faktem jest, że dopóki był w Gastronomie na piętrze w mieszkaniu termosów tam nie było - ani w jednym ani w drugim. Za info o wejściu na wieżowiec dziękuję podwójnie,bo nie miałem pojęcie gdzie go szukać. Mogę mieć z tym wejściem problem bo przed pierwszą wizytą na ATP nie dopisałem linijki umożliwiającej odpalenie samochodu i zablokowałem sobie część zadań i bonusów za nie na ATP. Dopiszę tą linijkę dzisiaj i zobaczę co będzie z odpaleniem tego grata?

Link to comment
Share on other sites

Nie wykonuj zadań na ATP ,są niepotrzebne i powodują problemy. Musisz dostać przejście ATP-Prypeć , ale jak dobrze pamiętam daje je ten sam doktor co Ci dał zlecenie na medalion . W PDA masz listę znalezionych przejść ..sprawdź.Nie baw się w samochody ...przejście z ATP na Kordon dał ci Handlarz Adrenalina z agropromu ten co chce dysk. // wysyłam ci PW poczytaj to..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity