Skocz do zawartości

PDA Striełoka i schowek w X10


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem proszę o pomoc w dwóch kwestiach w jednym wątku. Pod samym monolitem znalazłem teleport Striełoka przenoszący na Magazyny Wojskowe. Koło teleportu leżał też dokument, z opisu wynika, że teleport przenosi do pomieszcenia/miejsca gdzie Striełok ukrył swój PDA. Teleportowało mnie do Wioski Pijawek na MG, konkretnie do jednej z piwnic. W piwnicy jest pudełko kartonowe ale po rozwaleniu go nie znalazłem PDA, przeszukałem cały domek włącznie ze strychem, dachem i nic... Gdzie szukać tego PDA? Może trafiłem na jakiś bug? Drugie pytanie dotyczy schowka w X 10 w którym zawarta jest informacja kto zabił Kła, znalazłem fleszkę z informacją w ciele jednego ze Stalkerów z oddziału Ducha na Roztoku ale schowka w X 10 już nie potrafiłem znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po PDA musisz udać się do Pieczary do Górnika.On ci powie gdzie jest.A schowka też nie znalazłem to znaczy znalazłem jeden lużny plecak z towarem i jakimś dokumentem w x10 w ostatnim pomieszczeniu na ziemi ale po otwarciu zadania nie zalicza natomiast pojawia się kilka burerów.Sądzę że to ten plecak a zadanie jest spaprane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, muszę przyznać ze wstydem, że nie dokładnie przeczytałem dokument który był koło teleportu bo tam jest wszystko opisane. Co do schowka, możesz mieć rację, ja ten plecak dopadłem już podczas pierwszej wizyty w X 10, ale nie pamiętam treści dokumentu który w nim był... Soljanka to mod dla cierpliwych ale i uważnych, dopiero przejście moda po raz drugi może spowodować, że "załapiemy" wszystkie wątki. Jeszcze raz dzięki za pomoc kobal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba dobrze czytać , a jak macie dialogi gdzie jest dużo danych to róbcie F12 i zostanie fotka na potem. Z Soljanką trzeba walczyć na 2 fronty ...fabuła i błędy inaczej się nie da. W dziale problemów nie chodzi o wykorzystywanie kogoś ...te posty zostają dla innych, którzy mogą mieć takie same problemy...ktoś musi przetrzeć ścieżki jako pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami dokumenty w plecaku/ekwipunku/pda pojawiają się dopiero po tym jak zaliczymy jakieś zadanie którego dotyczą. Znaczy dziwnym trafem część rzeczy znalezionych w plecakach dotyczy zadań które jeszcze nie zostały wykonane. Ja tak miałem z misją dla Ducha dotyczącą Sowy – najpierw znalazłem schowek z dokumentami od Sowy (na Radarze), później wziąłem misję spotkania Sowy. Niestety Sowę mi zabili, fleszkę z info zabrali jego koledzy i tylko przez to, że za miejscówkę obrali najbardziej oblegane miejsce w Rostoku sprawiło, że fleszkę udało mi się odzyskać z trupów. I raptem okazało się, że zaliczyłem kilka zadań z rzędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się... Dałem Doktorowi skalp kontrolera w zamian za informację o PDA Stiełoka. Ukradł mu je stalker który udał się w kierunku wejścia do Labiryntu. Odnalazłem trupa w jednym z pomieszczeń przy wejściu do Labiryntu , denat nazywał się Siemka Indianin (imienia nie jestem pewien), niestety nie znalazłem przy zwłokach PDA. Trup leży przy ścianie pomieszczenia w którym jest skrzynka po dynamicie, pali się ognisko i są bodajże 2 wagoniki. Na mapie miejsce jest zaznaczone i pisze "trup". Gdzie szukać tego PDA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Od dwóch dni przerabiałem temat PDA Striełoka który nie spawnował się w Pieczarze. Dopiero kiedy wziąłem to zadanie od Górnika PO przyniesieniu mu medalionu od Doktora z Prypeci, PDA się pokazał. Wniosek wyciągam taki że zanim zaczniemy rozmawiać z Górnikiem o PDA najpierw zróbmy wszystkie inne zadania przynajmniej do momentu w którym Górnik poprosi o latarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nie ma nic wspólnego, u mnie PDA pojawiło się normalnie. Ważne na pewno jest by nie zginąć w Pieczarze. Przy wczytywaniu quicksave czy też twardego zapisu przedmioty questowe wpadają w tekstury. W zasadzie pomaga tylko wczytanie od autosave z wejścia na lokację lub rzucanie granatów w feralne miejsce i szukanie na czworakach z wciśniętym F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny. Próbowałem trzy razy: Agroprom - wejście do podziemi - rozmowa - pieczara i za każdym razem brak PDA, tylko trup i skrzynka. Przed chwilą przyszedłem z medalionem i: Wysypisko - wejście do podziemi - rozmowa o medalionie - rozmowa o PDA - pieczara i PDA leży koło trupa. Nie wiem czy to akurat ma coś wspólnego ale w sytuacjach kiedy PDA nie było, w dużej sali (z gwiazdą) po rozmowie spawnowały się psy i zombie. Natomiast wtedy kiedy PDA był, dodatkowo oprócz poprzednich pojawiły się cztery pseudogiganty. Ogólnie jeżeli nie ma PDA warto spróbować przejść dalej a do tego questa wrócić później. Jeżeli nie zadziała zawsze można użyć spawnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Obecnie robię misję dla bagienego doktora.  Do sarkofagu dostałem się z X-10.

Znalazłem tam notatkę że PDA Strieloka jest w pieczarze ale Górnik chce za wsazówki Skalp kontrolera. Nie mam tej artmodyfikacji w swoim PDA. Kto daje receptę na ten art?

Czytałem po forum ale nigdzie nie znalazlem podpowiedzi 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ten temat, są tam praktycznie wszystkie recepty. 

http://stalkerteam.pl/topic/3730-atlas-modyfikacji-artefaktow/

 

Wykonuj także kwesty poboczne, z tego co pamiętam skalp kontrolera można dostać od Łowcy w Barze za zabicie pijawek. 

Witam.

 

Dziekuję za odpowiedż :yes:

 

1. Łowca w barze z tego co pamiętam dawał za zadanie art Bateryjkę ale to i tak nic nie zmienia bo teraz w ogóle nie chce ze mną gadać ;)

 

2. Znam ten temat o receptach (wg. porad z tego tematu wrzucałem art Pancerz w piece (dzicz) i nic sie nie dzialo mimo wielu prób..

Wolałbym jednak żeby zdobycie recepty odbyło się "normalnie" więc poczekam na rozwój wydarzeń ;)

 

Tym bardziej, że miałem podobny motyw z artem Grzechotka dla Cienia Monolitu.  

Mialem na ten art receptę w PDA (nie pamiętam od kogo) i też nie działała dopiero dzisiaj po zrobieniu misji ze Szkatułką dostałem ponownie tą receptę od Górnika przed wizytą w labiryncie u Cienia Monolitu i bez problemu zrobiłem Grzechotkę :)s

 

Jutro ruszam na "Niezbadane tereny" oj będzie sie działo :)

 

p. s. odośnie misji z Cieniem Monolitu...  Nie chcę już NIGDY być w ich frakcji ;)

 

ODPOWIEDŻ:

 

Receptę na Skalp Kontrolera wraz za artefaktem dostałem od Woronina w Barze po oddaniu mu maskującego Egzo.

Mój "błąd" polegał na tym że ten Egzo miałem już od jakiegoś czasu ale nie chciałem się z nim rozstawać pomógł mi w wielu sytuacjach na przykład podczas robienia misji na CEA-1 :)

Po zdybyciu drugiego maskujacego Egzo przy krysztale Monolitu w Sakofagu postanowiłem zakończyć zadanie dla Woronina i sprawa się wyjaśniła. 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.