Jump to content

Chronologia modów


Buber
 Share

Recommended Posts

Chronologia modów..trochę nieprecyzyjne pytanie...NS nie jest powiązana z TS2.. W Tajne Ścieżki grać nie warto, podobnie jak w Zew Monolitu...ponieważ TS2 mają obydwa te mody w środku, jest również bardziej stabilny niż jego poprzednicy. Ogólnie kolejność pojawiania się modów serii to..Zew..TT...TS2...

Link to comment
Share on other sites

Ok...fakt troche nieprecyzyjnie...chodziło mi oczywiscie o chronologie fabuły..TS2 jak widać to jakby początek..potem SoC z modem..może być Sola...i chyba Priboy? I czy są jakieś jeszcze mody uzupełniające historię? I teraz to się już pogubiłem...chciałbym potem też zagrać w Zew ale czytam ze TS1 zawiera fabułę z zewu..., a znowu że TS2 to rozbudowana wersja TS1, czyli co? TS2 tez ma w sobie fabułę Zew Monolitu? Ok, doczytałem post Malaksa , tylko grając Stielokiem zagram jako " monolitowiec" skoro mod Zew jest w TS2? :) Taki mądry jestem a taki głupi, no, nie rozumiem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mody Zew Monolitu, Tajne Ścieżki i Tajne Ścieżki 2 to ten sam mod tylko konsekwentnie rozwijany. Grając w Tajne Ścieżki 2 zaliczysz wszystko co miałbyś w Zewie i TS1. Odnośnie chronologii, trudno naprawdę powiedzieć. Nawet jak jest wspomniane że akcja dzieje się przed wydarzeniami z Cienia jak TS2 lub rok po tych wydarzeniach jak Priboi Story to nie ma to żadnego znaczenia. To są całkiem odrębne historie nie mające między sobą żadnego powiązania. W takiej soljance przechodzisz praktycznie całą fabułę z Cienia Czanobyla, a to tylko ułamek zawartej w niej fabuły. Więc "kiedy" to najmniej ważne pytanie :) Ja bym raczej pytał ILE fabuły jest zmienione.

Link to comment
Share on other sites

...tylko grając Stielokiem zagram jako " monolitowiec" skoro mod Zew jest w TS2?

Tak wszystkie trzy mody serii mają jako początek służbę GG w Monolicie, nie koniecznie jednak na stałe.. :).

Jeżeli już szukać koniecznie chronologii całej historii ...nie modów, to...

1...TS 2 można uznać jako początek wydarzeń...jest tam dużo rzeczy wyjaśnionych..początki i przemieszczanie się frakcji, start i lokalizacja handlarzy, zajmowanie późniejszych baz przez Wolność i Powinność. Bandytów

2...NS..duże uzupełnienie do głównej historii opowiedzianej w SoC ..(ona sama + zmienione zakończenie ...tutaj nie ma życzeń kończących grę + wiele nowych lokacji)

3...Priboi Story ..tam Strelok ginie na MW..akcja rok po wydarzeniach z SoC...Monolit leży na Wysypisku

Jako ciekawostkę dodam, że już zapowiadany jest mod, w którym ma być wyjaśnione jak GG trafił do trupiarki i co dokładnie oznacza napis na jego ręce, oraz skąd pochodzi FRYC z Generatorów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity