Skocz do zawartości

Absolute Nature i Strukture + S.W.O


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka tekstur by Cromm Cruac + Stalker Weather Overhauled 3.1.1

http://www.wupload.com/file/2657152422/gamedata.7z

Rozpakować, sprawdzić czy nie ma podwójnej gamedata

Kolejność:

TT2 RUS

Fix

Spolszczenie + fix ( najlepiej bez autosave)

Paczka tekstur

Konieczna nowa gra

Jakby coś zgrzytało to podawać log błędu, może zapomniałem jakiegoś pliczku wrzucić...starość nie radość

http://www.wupload.com/file/2657133052/user.ltx

plik user.ltx z S.W.O ...podmienić przed rozpoczęciem nowej gry

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem podobno niemożliwego, czyli zaimplementowałem w całosci 7 cyklowy S.W.O 3.1.1 do Tajnych Ścieżek 2 :P . ( trzy dni kombinacji a problem okazał sie duperelą ) Niestety musiałem grać od nowa i testy się trochę przeciągną, jakby ktos chciał potestować to wrzuce link, nie chce komentarzy jakby co , ze wyrób niedokończony. Uprzedzam ze do pełnego efektu potrzebny mocny sprzęt ( chyba ) bo w paczce są też Absoluty Cromma , tekstury Argusa , i tekstury nieba z S.W.O wiec nie wiem jak to pociągnie na słabszym sprzęcie. Plus tekstury broni które wrzucił Kpuc. Ale efekt jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny , ponieważ nie uzywam w ogóle cyklu amk , jeżeli plik environment i weather_default_dynamic z amk ( a tam były te sekcje) zostały usuniete i dwa dni gram bez wypadu ,a pogoda wygląda zupełnie inaczej niż poprzednio w czterocyklowym to znaczy ze odpala S.W.O. Wywaliłem z amk.script linijki które wymuszały odpalanie weather_manager z amk, wychodzi na to że odpala dynamiczną pogodę level_weather_manager z S.W.O. Znam juz kurcze te systemy pogodowe od podszewki, tyle sie na nich wysiedziałem :P ...a okazało sie 10 min roboty :@ @Malakas-- mam zwolnienie lekarskie do konca roku wiec szybko postaram się dojsć na Bagna ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chciał potestować to wrzuce link, nie chce komentarzy jakby co , ze wyrób niedokończony.

Za dwa dni będę już w domu (na 2 tygodnie), a napaliłem się na ten mod (jeszcze w niego nie grałem). Jakbyś dał radę wrzucić do soboty, to byłbym dźwięczny :). I obiecuję nie narzekać - jak będzie mnie wywalać, najwyżej odinstaluję...

Uprzedzam ze do pełnego efektu potrzebny mocny sprzęt

Co uważasz za mocny sprzęt, bo to jest względne określenie? Mam to, co poniżej, czy zagram na normalnych FPS-ach? :rolleyes:

Windows 7 Home Premium PL OEM 64 bit

Phenom II X4 965 3,4 GHz

GeForce 550 Ti 1024 MB

GoodRam 4 GB 1333 MHz CL9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od bidy obleci :D A powaznie to nie wiem , napisałem tylko tak , bo czasem pytają czy mod zwieksza obciążenie kompa czy nie...jak ktoś gra na niskich ustawieniach to sie w zasadzie nie ma czego obawiać, z drugiej strony po co komu mody graficzne skoro gra na min, detalach. :P Specjalnie dla Ciebie przygotuje gotowca ;) Właściwie to nie wiem na co jeszcze czekasz...Tajne Sciezki 2 to niezbedny mod do poznania historii Striełoka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie przygotuje gotowca ;)

Dzięki wielkie, rzucę się na niego z oskomą :)

Właściwie to nie wiem na co jeszcze czekasz...Tajne Sciezki 2 to niezbedny mod do poznania historii Striełoka ;)

A bo to wszystko przez to, że do pracy trzeba chodzić. I czasu na normalne zajęcia nie ma. Zagrać nie ma kiedy. A w pracy to się jeszcze dokształcać każą co jakiś czas...I wtedy się ciężej forum czyta...No i dopiero niedawno przeczytałem o TS2 i pytam Malakasa, czy jak wrócę do domu, to grać w nowego SGM 2.0 czy TS2. A on, że obowiązkowo w TS2. No to się napaliłem i będę grał...

Słuchaj, a może ja tę Szkocję oleję i do Oslo się przeniosę, jak tam takie fajne chorobowe dają? To znaczy, tu też bym mógł zachorować, ale wtedy dostanę jakąś 1/10 wypłaty (tak przynajmniej mam napisane w kontrakcie :@ ). Nie no, nie ma czasu porządnie grać, albo czytać forum. Chcę być znowu dzieckiem, albo już emerytem. A co... :D

..nie pasują mi te pamięci ale trzeba wspierać naszych producentów..(1600mhz/ cl8 jak płyta pozwala).. :)

No właśnie nie pozwala, bo maks obsługuje 1033. Też było niestety cięcie kosztów przy tym zakupie, stąd 550 Ti a nie 460GTX. No ale jak mówisz, że uciągnie to super :) . Teraz dokupie jeszcze 4GB RAM bo jest bardzo tani...

PS: Czy da się zauważyć w grze różnicę między 1033 CL9 a 1066 CL8?

malaks // różnica znikoma nawet w wymagających programach...w starej grze jak Stalker nie ma o czym mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cromm...z ust takiego speca to podwójna pochwała :D Papaczos...jezeli chodzio chorobę to akurat mojej bym nie polecał, walczyłem z łyżką koparki o rękę ale zwycięzyłem ;) , skończyło sie na operacji , dwóch blachch i 12 wkrętach :D Teraz co jakiś czas pojawiają sie "komplikacje" ;) i można pochorować. Ale swoje przezyłem. A jezeli chodzi o wypłate to akurat jest 100%, mają chyba najlepszy socjal na swiecie...dlatego tyle innoskórokolorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papaczos...jezeli chodzio chorobę to akurat mojej bym nie polecał, walczyłem z łyżką koparki o rękę ale zwycięzyłem ;) , .

Strasznie Cię przepraszam Buber, ja myślałem, że to jakaś przedświąteczna grypka z wydłużonym okresem świąteczno-rekonwalescencyjnym....Naprawdę mi głupio teraz. Ja to jak, cholera, czasami coś palnę.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w końcu pojawił się błąd o którym myslałem ,a który ciężko było sprawdzic z powodu rzadkiego występowania blowoutu. Podam rozwiązanie " na łatwiznę " . Edytujemy plik gamedataconfigblowout.ltx w linijce enabled = 1.0 zamieniamy 1 na 0 i zapisujemy. Blowouty wyłączone. Wieczorem wrzucę rozwiazanie dla tych którzy chcą mieć emisje...mnie osobiście irytują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.