Skocz do zawartości

Które pliki..


Bloody2

Rekomendowane odpowiedzi

MAM ogromny problem moja modyfikacja jest w 75% skończona robię teraz TESTY i mam tylko 2 problemy które nie wiem jak rozwiązać

Bardzo proszę o POMOC!!!

FATAL ERROR
[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'grenade_rgd5_test'

Problem z granatami NPC chce rzucić i crash.

Drugi problem to jak włączyć te cholerne kropki na minimapce, przerabiam HUD z moda, gdzie były wyłączone... to jak problem na początku z tym HUDEM do solianki DAJCIE ZNAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przeszukać programem "Text Crawler" cały folder gamedata z dodatku "arena expansion mod" (pliki: .xml, .script, .ltx) w poszukiwaniu słowa "yad" i porównać plik, w którym występuje z plikiem o identycznej nazwie w twoim modzie. Wtedy powinno być widać gdzie jest błąd ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz przykładową sekcję którą podał Kobal..pochodzi z moda Ostatnia Emisja ...zdaję sobie sprawę ,że możesz mieć inną, ale już w trzech HUD poprawiałem temat i było mniej więcej tak samo...

<enemy_location hint="enemy" no_offline="1"> <mini_map spot="enemy_mini_spot"/> </enemy_location> <neutral_location hint="neutral"> <mini_map spot="neutral_mini_spot"/> </neutral_location> <friend_location hint="friend"> <mini_map spot="friend_mini_spot"/> </friend_location> <deadbody_location hint="deadbody"> <mini_map spot="deadbody_mini_spot"/> </deadbody_location>

<enemy_mini_spot width="4" height="4" stretch="1" alignment="c" xform_anim="map_spot_rel_xform" xform_anim_cyclic="0"> <texture r="255" g="0" b="0">ui_minimap_point</texture> </enemy_mini_spot> <neutral_mini_spot width="4" height="4" stretch="1" alignment="c"> <texture r="255" g="200" b="0">ui_minimap_point</texture> </neutral_mini_spot> <friend_mini_spot width="4" height="4" stretch="1" alignment="c"> <texture r="50" g="255" b="0">ui_minimap_point</texture> </friend_mini_spot> <deadbody_mini_spot width="0" height="0" stretch="1" alignment="c"> <texture r="168" g="168" b="168">ui_minimap_point</texture> </deadbody_mini_spot> ..tutaj nie ma ciał poległych... <deadbody_mini_spot width="0" height="0" stretch="1" alignment="c">..gdy wstawić wyzerowane elementy to powinny się pojawić kropki ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dla przykładu sekcja Soljanki z włączonymi wszystkimi kropkami...przyjaciel, wróg, ciała, neutralny <enemy_mini_spot width="6" height="6" stretch="1" alignment="c" xform_anim="map_spot_rel_xform" xform_anim_cyclic="0"> <texture r="255" g="0" b="0">ui_minimap_point</texture> </enemy_mini_spot> <neutral_mini_spot width="6" height="6" stretch="1" alignment="c"> <texture r="255" g="200" b="0">ui_minimap_point</texture> </neutral_mini_spot> <friend_mini_spot width="6" height="6" stretch="1" alignment="c"> <texture r="50" g="255" b="0">ui_minimap_point</texture> </friend_mini_spot> <deadbody_mini_spot width="6" height="6" stretch="1" alignment="c"> <texture r="168" g="168" b="168">ui_minimap_point</texture> </deadbody_mini_spot>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.