Jump to content

Uporządkowanie Warsztat-u Modera


Junx

Recommended Posts

Ostanio przeglądając w/w dział zobaczyłem, że wszystko jest "wymieszane z błodem" czyli, jest wszystko i nic. I mam propozycję żeby uporządkować w/w dział mianowicie: Co do SoC to do jednego poddziału co do soli do innego itd. Moim zdaniem by było tak lepiej tak niż szukać w całości.

I taka moja propozycja żeby rozszerzyć o więcej tematów. O co chodzi. Chodzi o to, że jakby ktoś miał więcej czasu to poszukać więcej tutków i dodać je od odpowiedniego działu lub jak ktoś znajdzie to niech doda. Jakby to wyglądało z tym dodawaniem. Wyglądało by to tak: Ktoś znalazł tutek, którego nie ma w/w dziale, zakłada nowy temat i daje link do niego lub za zgodą autora go kopiuje do forum.

PS. Dla mnie to dobry pomysł czekam na odpowiedź od Pana Moderatora oraz Panów Adminów Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

PS. Dla mnie to dobry pomysł czekam na odpowiedź od Pana Moderatora oraz Panów Adminów :)

No ja nie jestem ale nie bardzo to będzie wyglądać jak każdy sobie będzie klonował jakieś toturiale z innych stron, nie mając o nich pojęcia.

To że wszystkie toturiale są w jednym zbiorze też jakoś nie powinno przeszkadzać ponieważ oby 3 szczęści są prawie identyczne i modyfikuje się je tak samo.

Ale to tylko moje zdanie :P

Link to comment
Share on other sites

Ten dział założony był właściwie tylko do Soljanki..potem posypały się inne rzeczy...ciężko będzie podzielić to na części bo wstawiamy bardziej uniwersalne rozwiązania...w tym kłopot. Podobnie nie chcę tutków kopiowanych z innego forum..tutaj każdy robi je sam..i to jest cała zaleta tematu. Umiesz zrobić zrób dla innych..kopiowanie to nie to samo..;) Czas pokaże..Junx dobrze mówi.. jeżeli będzie się rozwijał to trzeba będzie pociąć na kawałki...ale wówczas trzeba zrobić nowe forum i podfora dla każdej gry..

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że wystarczy lekko zedytować tytuły. Co jest do SOC to dopisać w tytule dla SOC i już. Na przykład tutek Raven o dodawaniu przedmiotów handlarzom jest tylko pod NS , w innych modach wygląda to całkiem inaczej, więc warto by dopisać dla NS.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Junx zajrzyj na forum stalker tam dopiero jest bałagan i raczej nie bardzo chcą pomagać tylko podają linki nic po chłopsku lub łopatologicznie nie wytłumaczą. Zgadzam się na podzielenie na tematy ale niektóre rzeczy które są pisane do soljanki można z powodzeniem stosować w innych modach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.