Skocz do zawartości

Uporządkowanie Warsztat-u Modera


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio przeglądając w/w dział zobaczyłem, że wszystko jest "wymieszane z błodem" czyli, jest wszystko i nic. I mam propozycję żeby uporządkować w/w dział mianowicie: Co do SoC to do jednego poddziału co do soli do innego itd. Moim zdaniem by było tak lepiej tak niż szukać w całości.

I taka moja propozycja żeby rozszerzyć o więcej tematów. O co chodzi. Chodzi o to, że jakby ktoś miał więcej czasu to poszukać więcej tutków i dodać je od odpowiedniego działu lub jak ktoś znajdzie to niech doda. Jakby to wyglądało z tym dodawaniem. Wyglądało by to tak: Ktoś znalazł tutek, którego nie ma w/w dziale, zakłada nowy temat i daje link do niego lub za zgodą autora go kopiuje do forum.

PS. Dla mnie to dobry pomysł czekam na odpowiedź od Pana Moderatora oraz Panów Adminów Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dla mnie to dobry pomysł czekam na odpowiedź od Pana Moderatora oraz Panów Adminów :)

No ja nie jestem ale nie bardzo to będzie wyglądać jak każdy sobie będzie klonował jakieś toturiale z innych stron, nie mając o nich pojęcia.

To że wszystkie toturiale są w jednym zbiorze też jakoś nie powinno przeszkadzać ponieważ oby 3 szczęści są prawie identyczne i modyfikuje się je tak samo.

Ale to tylko moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dział założony był właściwie tylko do Soljanki..potem posypały się inne rzeczy...ciężko będzie podzielić to na części bo wstawiamy bardziej uniwersalne rozwiązania...w tym kłopot. Podobnie nie chcę tutków kopiowanych z innego forum..tutaj każdy robi je sam..i to jest cała zaleta tematu. Umiesz zrobić zrób dla innych..kopiowanie to nie to samo..;) Czas pokaże..Junx dobrze mówi.. jeżeli będzie się rozwijał to trzeba będzie pociąć na kawałki...ale wówczas trzeba zrobić nowe forum i podfora dla każdej gry..

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junx zajrzyj na forum stalker tam dopiero jest bałagan i raczej nie bardzo chcą pomagać tylko podają linki nic po chłopsku lub łopatologicznie nie wytłumaczą. Zgadzam się na podzielenie na tematy ale niektóre rzeczy które są pisane do soljanki można z powodzeniem stosować w innych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.