Skocz do zawartości

Metro 2033- problem, bug.


STA1KERpl

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechałem właśnie do polis, kupiłem tam amunicje, fajny pancerz, już idę na powierzchnię. Ale niestety- mam tylko 1 filtr do maski, a na stacji nie mogę go kupić (ani gość od amunicji, ani od broni nie ma filtrów na sprzedaż, a innych sklepów tam nie ma...). Co mam teraz poczynić, stalkerzy? Jest jakiś kod na filtry do maski, czy coś podobnego? Bo normalnie, musiałbym się cofać do ostatniej stacji, żebym kupił zapas filtrów (co dla mnie, na wysokim poziomie trudności, oznacza 2-3 godziny). Jct godmoda używałem- nie działa na promieniowanie na powierzchni. Na prawdę, pilnie potrzebuję pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pamiętam zaraz po wyjściu są co najmniej 2 schowki gdzie znajdziesz filtry.Przeszłem ją tylko raz to nie powiem ci gdzie ale pamiętam że są tak ułożone właśnie na taki wypadek.rozglądaj się zaraz jak wyjdziesz.krążył swego czasu poradnik z gry.online bardzo dokładny poszperam może znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj mam tam chyba parę punktów na koncie zaraz się zaloguję i ci zczytam


No znalazłem masz sam opis Opis: Zacznij oczywiście od założenia maski przeciwgazowej. Na początek proponuję udać się w prawo i zeskoczyć do dziury z dużą ilością rur #1. Pamiętaj żeby nie przebywać zbyt długo w wodzie, bo może Cię zabić promieniowanie. Przejdź po jednej z większych rur #2 by przedostać się dalej. Docelowo powinieneś dotrzeć do miejsca, w którym odnajdziesz ciało żołnierza #1 i warto je naturalnie zbadać, bo zdobędziesz 2 sztuki złotej amunicji. Powróć do punktu startu i tym razem ruszaj w lewo. W miarę możliwości zabij z odległości pojedynczą bestię #2 zanim zdoła ona swoim rykiem przywołać inne potwory. Zbadaj teraz teren po swojej prawej stronie, a powinieneś odnaleźć swego rodzaju ścieżkę złożoną z desek i wraków samochodów #1. Zeskocz na dół i skorzystaj z tej ścieżki żeby dotrzeć do nowego ciała #2. Tym razem oprócz standardowych zapasów i maski przeciwgazowej odnajdziesz 5 sztuk złotej amunicji. Powróć do zniszczonego mostku i obróć się w lewo, wskakując na znajdującą się przed Tobą rurę #1. Możesz już ruszać prosto #2. Po drodze przygotuj sobie dobrą broń, bo wkrótce możesz zostać zaatakowany przez nową grupkę potworów. Po rozprawieniu się z potworami zbadaj obszar po swojej prawej stronie, a będziesz mógł wejść do białej ciężarówki #1. W środku odnajdziesz w sumie cztery sztuki złotej amunicji #2, jak również standardowe zapasy. Możesz ruszać dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... triki, sposoby, kody... naród się rozbestwił. A pograć uczciwie nie łaska? :) Nawet jeśli trzeba by stracić dwie godziny przez wgrywanie poprzedniego stanu gry. To też jest efekt powstawania modów do gier, bo razem z modami pojawi się możliwość grzebania w ustawieniach, a potem to wchodzi w krew... Wydaje mi się , że ten efekt jest negatywnym wpływem Soljanki jako największego ale i najbardziej wywracanego na wszystkie strony moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gra się dla przyjemności.A tą każdy osiąga jak mu pasuje.Jeden lubi ekstremę i za punkt honoru uważa skończyć grę bez żadnej pomocy czy też zaliczyć wszystkie osiągnięcia a inny po prostu chce skończyć w miarę bez stresu.Ukończyć soljankę czy też takiego priboya bez zaglądania do poradnika to dla mnie sport ekstremalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz poniekąd rację, ale co innego korzystać z poradnika, podpowiadającego jak poruszać się w grze, a co innego zmieniać ustawienia w plikach configu i próbować ingerować w naturalny (dla gry) bieg wydarzeń tylko dlatego, że nie zrobiło sie czegos koniecznego i nie chce się wracać do wcześniejszego stadium. Ale nie jestem zbytnim ortodoksą, tylko trochę mnie to otrząsa, a po zastanowieniu - co mnie to właściwie obchodzi ...:) Pójdę zrobić sobie "God mode" w Soljance... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że używam kodów do gier, kiedy chce się rozerwać (nowy save i można się pobawić). Ale samą przygodę, z poznawaniem fabuły i jej sekretów, pokonywaniem wrogów po drodze, przechodzę bez "dopalaczy". Jednak w tym momencie nie chciałem sobie psuć krwi, jak to napisał już kobalt- wolę pare/parenaście minut przejść z przysłowiowym "palcem w dupie", niż 2 godziny wcześniej bawić się w te same levele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.