Jump to content

Modernizacja pancerzy


stasork
 Share

Recommended Posts

Właśnie chodzę w pancerzu wojskowym (skat 10 czy podobnie). Niestety major Kuzniecow nie chce mi ich modernizować. Mogę wybrać co chce zrobić czy wzmocnić czy noktowizor na pancerze z noktowizorem czy wzmocnione, ale potem pojawia mi się opcja dialogowa "nic nie chce", chociaż mam pieniądze i potrzebne artefakty. Co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mam podobny problem,Zachar może ulepszyć lub dodać coś do egzy w moim przypadku bandytów, mam naprawiony i pojawia się taka sama opcja dialogowa, dodam, że nie zaliczyło mi zadania obronić myśliwych w Kordonie tzn. Zachar zabrał części mutantów a zadania mi nie zaliczyło bo zginą ktoś tam. Teraz nie jestem pewien czy nie wpłynie to na fabułę i czy nie wpłynęło to na to, że nie chce mi np. zainstalować noktowizora a i dodam , że jest następne zadanie, które mogę dostać od Zachara.

Link to comment
Share on other sites

:) Nie.

2. Nie chce modyfikować, bo nie miałeś ze sobą następujących artefaktów - skóra (albo błona?), łuska, pancerz. Zgadza się?

Edit

A, zgadza się. Masz rację. Zachar to ten od Myśliwych. Pomyliło mi się z Chudym, który modyfikuje exe bandy

tów... Tak mi się wydaje. W każdym razie, zadnie brzmiało - obroń Mysliwych na Kordonie, więc musisz ich obronić. Jakim cudem? Nie wiem. Ale po tym pojawia się możliwośc modyfikacji, obrotu artami (Zachar, arty potrzebne?) A może po następnym queście - załatwienia najemników. Nie pamiętam, po którym, ale faktycznie, musisz uratować przynajmniej jednego z nich - Sepatora bodajże, bo to on prowadzi z tobą dialogi. Więc save'y do tyłu i wykombinuj jak ich uratować. Spróbujesz z 10 razy, wreszcie ci się uda. Jeśli będzie wam dobrze szła walka, rób save'y, ochłoniesz.

I jestem niemal pewien, że exe bandytów modyfikuje Chudy z Baru. Zagadaj z najemnikiem stojącym na straży kuchni, za antyrady, lub apteczki będzie cię wpuszczał do mechaników.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity