Skocz do zawartości

Modernizacja pancerzy


stasork

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chodzę w pancerzu wojskowym (skat 10 czy podobnie). Niestety major Kuzniecow nie chce mi ich modernizować. Mogę wybrać co chce zrobić czy wzmocnić czy noktowizor na pancerze z noktowizorem czy wzmocnione, ale potem pojawia mi się opcja dialogowa "nic nie chce", chociaż mam pieniądze i potrzebne artefakty. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam podobny problem,Zachar może ulepszyć lub dodać coś do egzy w moim przypadku bandytów, mam naprawiony i pojawia się taka sama opcja dialogowa, dodam, że nie zaliczyło mi zadania obronić myśliwych w Kordonie tzn. Zachar zabrał części mutantów a zadania mi nie zaliczyło bo zginą ktoś tam. Teraz nie jestem pewien czy nie wpłynie to na fabułę i czy nie wpłynęło to na to, że nie chce mi np. zainstalować noktowizora a i dodam , że jest następne zadanie, które mogę dostać od Zachara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nie.

2. Nie chce modyfikować, bo nie miałeś ze sobą następujących artefaktów - skóra (albo błona?), łuska, pancerz. Zgadza się?

Edit

A, zgadza się. Masz rację. Zachar to ten od Myśliwych. Pomyliło mi się z Chudym, który modyfikuje exe bandy

tów... Tak mi się wydaje. W każdym razie, zadnie brzmiało - obroń Mysliwych na Kordonie, więc musisz ich obronić. Jakim cudem? Nie wiem. Ale po tym pojawia się możliwośc modyfikacji, obrotu artami (Zachar, arty potrzebne?) A może po następnym queście - załatwienia najemników. Nie pamiętam, po którym, ale faktycznie, musisz uratować przynajmniej jednego z nich - Sepatora bodajże, bo to on prowadzi z tobą dialogi. Więc save'y do tyłu i wykombinuj jak ich uratować. Spróbujesz z 10 razy, wreszcie ci się uda. Jeśli będzie wam dobrze szła walka, rób save'y, ochłoniesz.

I jestem niemal pewien, że exe bandytów modyfikuje Chudy z Baru. Zagadaj z najemnikiem stojącym na straży kuchni, za antyrady, lub apteczki będzie cię wpuszczał do mechaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.