Jump to content

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Wiem, że moja opinia nie wiele znaczy.Ale korzystając z prawa wolności słowa, musze wyrazić swoją opinię. Będąc obecnie przy diesiątej części Twojego opowiadania, nie mogę sie powstrzymać, muszę przyznać , że jest to najlepiej skonstruowane, pełne emocji i pięknych opisów, profesjonalne dzieło. Widać, że albo autor jest nieźle oczytany, albo robi to zawodowo. Pragnę tym samym podziękować za umiesczenie tej pracy i udostępnienie wszystkim odwiedzającym.

Siedzę już dobrych kilka godzin, czytając wszystko od początku i teraz odejdę na chwilke aby zadzwonić do Mojej piękności i dwóch córeczek i zaraz wracam aby dokończyć. Łączę się w bólu z Syrjanem i mam nadzieję, że życie nie postawi mnie w tych samych okkolicznościach co Bohatera opowiadania. Życie w Zonie mogłoby wydawać się czymś ekscytujacym i porządanym, ale tak naprawde jest to piekło na ZIemi i nie wiem co w życiu Syrjan nabroił, że wybrał powroty do piekła ponad życie z rodziną, która tak naprawdę powinna być największym i najwspanialszym z celi życia każdego mężczyzny. Niedługo wracam do moich urwisów po kilku miesiącach rozłąki i planuje już nigdy tego nie powtarzać. Pieniądze, ważne, ale nie mogą być stawiane ponad rodzinę. Dlatego tym bardziej Emocjonująca jest Lektura pańskiego opowiadania. Armia nie jest mi obca, moje sny często to wizje walki i brutalnej śmierci. Jednak każdego ranka chce się budzić przy mojej rodzinie, gdyż wtedy zło całego świata zanika, a ja chcę być i robię wszystko aby pozostać dobrym człowiekiem i ojcem.Ogromny szacunek dla pańskiego talentu i pańskiej pracy.

p.s.

Wielki Szacunek również dla wszystkich rodzin żołnierzy Tego świata, którzy walcza na różnych frontach dla utrzymania swoich bliskich. Często wbrew przekonianiom i sumieniu,czasami gdyż tylko to potrafią, albo tak pokierowało ich zycie. często po prostu bo muszą - tak jak nasi polscy żołnierze. Nie popieram zabijania, nie popieram ideologii wojska, ale zwyczajnie tym rodzinom współczuję, gdyż niektóre z nich już straciło lub niedługo stracą mężów, braci i ojców. Czytając Takie opowiadania jak To,warto czasem się zastanowić jaki żywot człowiek często gotuje swoim bliźnim i ukochanym. Pamiętajcie ze człowiek zawsze ma wybór, nawet gdy go nie dostrzega. Jezeli ktoś chce z Was, młodzi czytelnicy, isć do Wojska i myśli że to jest Cool - Zastanów sie dwa razy zanim staniesz się mordercą,,..bo ofiar będzie wiecej niż wystrzelonych pocisków. Peace http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.