Jump to content

Serwery MP dla Stalker SoC


Recommended Posts

ShoC jest bardzo słaby pod tym względem, ja radził bym jak już to w CS popykać, albo ZP który jest najbardziej dopracowany pod tym względem ;) Rozumiem ze nie każdy ma cała serie wiec może by tak popykać na patchu 1.0.0.8 ? Serwer zawsze można utworzyć i dać hasło na forum, wtedy będzie wiadomo ze przypadkowi gracze nie wejdą i nie będą strzelać do swoich.

Link to comment
Share on other sites

Jestem za, tylko wybrać trzeba naszego hosta, któremu internet najlepiej chodzi. Aha przypominam, że do Zewu Prypeci można załadować moda spawnującego mutanty zwanym STALKER Online mod, Ale to już wy wybierzcie, aktualnie mam tylko Czyste Niebo na stanie, ale zaraz dorwę ZP jak tylko znajdę, z tego co jeszcze wiem to raczej multi ZP i CS znacząco się nie różni(~Off-Top~ w dziwnych okolicznościach po sprzątaniu domu przez mamę zniknęły wszystkie płyty z serii STALKERA jakie miałem, lecz inne gry nie zginęły ~End~). Ja zawsze jestem czynny od Poniedziałku do Piątku od godziny około 16:00 do 19:00. W Weekendy jestem prawie cały czas (Wiem No-life ze mnie ;d).

Link to comment
Share on other sites

Trzy godziny dziennie i weekendy nie mają nic wspólnego z no-life, spokojnie, to normalny tryb. Jesteś zdrowy. Ja w tamtym roku grałem średnio 17-19 godzin na dobę ( cały rok ) , aż w nowym fotelu plastykowe podłokietniki sie pourywały od nacisku na oparcie, A rekord to 40 godzin bez przerwy.

Link to comment
Share on other sites

Buber dzięki :D A tak w sprawie serwera to co zakładamy go na hamachi ? Ja też bym właśnie proponował serwer z modem STALKER Online, większa frajda będzie, ale dobrze by było, gdyby dałoby się ustawić ilość spawnowania mutantów bo np. widzieć dla mnie 5 Chimer to nie wiem co pomyśleć. Mutanty się spawnują tylko chyba na mapie Prypeć. A i takie pytanie, czy normalnie bez kombinowania można odpalić np. pełną mapę Janów taką jak w singlu, czy trzeba coś grzebać, bo w SHoC znalazłem jeden ruski serwer gdzie był cały Kordon z singla.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Super, mój 14-letni syn już ręce zaciera, nie jest tak obcykany w lokacjach, ale zadziora z niego jak się patrzy. Jeżeli ktoś ma skype to zapraszajcie i pogramy w Czyste Niebo, bo uważam, że to najlepsza opcja na teraz. Moja nazwa na skype maciexodro.

Tu kilka słów ode mnie. Tym sposobem, utraciłem dostęp do kompa, a od dziś są wakacje. Horror mnie czeka...

Trzy godziny dziennie i weekendy nie mają nic wspólnego z no-life, spokojnie, to normalny tryb. Jesteś zdrowy.

Ja w tamtym roku grałem średnio 17-19 godzin na dobę ( cały rok ) , aż w nowym fotelu plastykowe podłokietniki sie pourywały od nacisku na oparcie, A rekord to 40 godzin bez przerwy.

@Buber, to pogratulować zapału i nie przejmuj się czyimiś uszczypliwymi uwagami. Masz prawo do rozrywki, aczkolwiek takie zabijanie czasu, nie może ujemnie ingerować w rodzinę. Na ogół tak jest, że każdy kto chce pograć, i to jest normalne, musi siąść za biurkiem i poświęcić grze swój i rodziny czas. :sad: Edited by metek58
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc? Chodzi mi o to bo mam problem z wszystkimi stalkerami, gdyż jak wchodze na serwer to wyskakuje zły cD key, zła versja lub zły ip próbowałem grzebać w rejestrze ale nic z tego.Raz ale to tylko raz weszłem na serwer ale niewiem lag czy co widziałem tylko niebo i nic więcej a inni grali

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.