Skocz do zawartości

Winter of Death Ultimatum..nazwa artefaktu.


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś z Was grał w Winter of Death Ultimatum i doszedł do momentu zdobycia artefaktu "Orzech" i był go oddać naukowcowi, to proszę o screeny tego artefaktu. Tam też naukowiec stwierdza, że nie nazywa się ten art "Orzech", tylko Гравген. Czy ktoś wie, jak po polsku brzmi ta nazwa? To jest z pliku tekstowego st_dialogs_darkvalley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metek58, "Гравген" to prawdopodobnie skrótowiec od "Гравитационный генератор" czyli generator grawitacyjny lub generator grawitacji. Jeśli to na pewno nazwa artefaktu to nazwij go jak chcesz, byle by nazwa miała coś wspólnego z grawitacją. Może grawen ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kobal, ostatecznie zostanie nazwany, jak go zobaczę w grze lub ktoś zrobi screena. Z rozmowy naukowca wynika, że to arcy unikalny artefakt, praktycznie nie powinien istnieć w Zonie i z tego powodu chcę go zobaczyć, by dać mu ostateczną nazwę. Co ciekawe, wpisałem w wyszukiwarkę rosyjskimi literami nazwę artefaktu to okazało się, że istnieją słowa takie, tylko ja nie wiem co oznaczają. Artefakt dostał wcześniej roboczą nazwę "Grawit", ale Grawen też ładna nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.