Skocz do zawartości

Sklep ''Piwo z całego świata''


Rekomendowane odpowiedzi

@Naznaczony ... jesli chciałeś być złośliwy to wtopiłeś !

Nie ruszyło mnie to wogóle...bo w Biedronce jest też Zywiec,Carlsberg,Okocim,Heineken....

To że tam skąd pochodzisz nie nic wartościowego to pech....nie bądż więc wredny!

p.s. Piwo to napój alkoholowy dla dużych chłopców i pity w dorym tempie nie traci gazu...dla Amatorów jest Mleko... Łaciate ":) !

Nie rozumiem gdzie zobaczyłeś moją złośliwość, to że napisałem że jest w Biedronce? Napisałem to tylko po to by było wiadome gdzie je można dostać (w moich okolicach tylko jest w biedronce) i nie miało to na celu "urażenia " twojej dumy i twojego regionu więc prosił bym cię o to byś się do mnie nie unosił bez powodu, to że jestem młodszy nie znaczy że możesz na mnie jezdzić jak po kocie.Wracając do biedroniki to nie wiem jak u ciebie ale u mnie nawet warka.To że mam 19 lat to nie znaczy że jestem jeszcze srajtkiem który powącha kapsel od piwa i ma na drugi dzień kaca....A co do tracenia gazu to może biedronka ma taki wypust że kilka minut po otwarciu piwo praktycznie jest niegazowane....a mleko także piję tylko nie łaciate lecz w butelkach z mlekovity.A skąd wiesz czy Szczecin nic nie ma do zaoferowania...mieszkałeś tu? znam takie osoby które raz były w Szczecinie i mówią tak samo jak ty. Pamiętaj to że miasto lub województwo nie ma małego browaru to nie znaczy że nie ma nic do zaoferowania.

A to my jeszcze żyjemy w kraju o nazwie Polska ? Czy to tylko nazwa na mapie ?

Jeszcze żyjemy ale nie wiadomo jak się sprawy dalej potoczą :D

Niestety, nie dotyczy to tylko browarów, a również fabryk, kopalń i innych zakładów. Za takie działanie na szkodę Państwa Polskiego to sąd i ekstremalnie surowe wyroki powinny być... :down:

Pół sejmu by do więzienia wsadzić musieli :D

Browar od 1806 roku..szkoda że Polacy nie umieją szanować tego co mają..Niemcy zarobiliby miliony na samej dacie... :sad: . Ale tak jest lepiej wziąć łapówkę i zamknąć bo po co robić problemy importerom piwa.

Nie zapominaj że takie małe browary mają mniejszą siłę przebicia niż koncerniaki.
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

http://www.ritholtz....2/05/k0pv01.jpg

A to najlepsze piwo browarów Koszalińskich...Piłem je hektolitrami w 1991 roku w JW 5069 w Zegrzu Pomorskim...:)...broniąc Polskich granic i Waszych "dup" ! :)

Co tam robiłeś dokładnie pacjent?

Co do piw- polecam browar Perła- dobre i w rozsądnej cenie- koniecznie z butelki, piwo z puszki jest jednak znacznie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie mają i dla tego powinny być pod ochroną rządu który je systematycznie niszczy i zamyka.

Oj nie tylko browary, są sobie sklepiki w pewnym miejsku, jakiś moloch dostaje koncesję i buduje np. biedronkę, nie płaci podatków przez ileś tam, wszystkie sklepiki plajtują a kasa jest wypompowywana za granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie tylko browary, są sobie sklepiki w pewnym miejsku, jakiś moloch dostaje koncesję i buduje np. biedronkę, nie płaci podatków przez ileś tam, wszystkie sklepiki plajtują a kasa jest wypompowywana za granice.

i to jest właśnie polityka rządów, jeszcze trochę to całkowicie będziemy uzależnieni od wielkich sklepów,a wiadome że w wielkich sklepach to towar jest nieraz gorszy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi właśnie dokładnie chodzi! :devil:

też niemiałbym nic przeciwko sam mógłbym ogłaszać wyroki :D (byle nie śmierci)

pół ? Cały rozstrzelać, a nie jeszcze darmozjadów będziemy utrzymywać!

mogliby wrócić jeszcze gorsi :D Ostatnio jakaś Izraelska reżyser powiedziała by do polski wróciło 3 mln żydów i język Jydysz miałby być drugim językiem urzędowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piw- polecam browar Perła- dobre i w rozsądnej cenie- koniecznie z butelki, piwo z puszki jest jednak znacznie gorsze.

Jak dla mnie tylko chmielowa i ewentualnie niepasteryzowana, reszta jakoś mnie nie przekonała, tak samo zresztą, jak pozostałe piwa z tego browaru, typu Goolman, czy Fox. A ten ich nowy wynalazek - summer, to jedno z gorszych piw smakowych, jakie piłem. Edytowane przez bolo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko chmielowa i ewentualnie niepasteryzowana, reszta jakoś mnie nie przekonała, tak samo zresztą, jak pozostałe piwa z tego browaru, typu Goolman, czy Fox. A ten ich nowy wynalazek - summer, to jedno z gorszych piw smakowych, jakie piłem.

ja to wogóle za piwami smakowymi jakoś nie przepadam, szczególnie ich duża ilość niezbyt dobrze na żołądek robi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rohozec ciemny, świetne piwo z niedużego czeskiego browaru, bez porównania lepsze w smaku od naszpikowanych konserwantami i chemią piw z kompani piwowarskiej i innych dużych marek. Piwo z Lwówka Śląskiego było też kiedyś zdatne do spożycia, jak teraz po reaktywacji - nie wiem, bo nie piłem.

Co do Lwówka pozostań przy wspomnieniu nowe jest w porównaniu ze starym do kitu. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mogę sobie pozwolić tylko na bosmana bo na razie kasy brak.Niedawno piłem jakieś piwo wiśniowe, nawet dobre było Ostatnio coś mnie wzięło na niemieckie piwo :D Żebyście widzieli miny sąsiadów jak ze znajomymi 3 zgrzewki niemieckiego piwa i 2 beczki na ogród targaliśmy:D te w butlach to jakiś oettinger czy jakoś tak się nazywał (może to nie jest jakieś piwo z górej półki ale nawet dobre.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.