Skocz do zawartości

Windows 8 128 bit


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będzie można pobrać wersje beta nowego systemu Windows 8, w wydaniu dla mas/domowym.

Największym zaskoczeniem jest 128Bitowa wersja systemu, czyżby, wreszcie, nareszcie ?

http://www.windows8u...load-windows-8/ - o godzinie 15tej przyciski maja być aktywne.

Windows 8 Home Basic 64 bit

Windows 8 Home Basic 128 bit

Windows 8 Home Premium 64 bit

Windows 8 Home Premium 128 bit

Windows 8 Professional 64 bit

Windows 8 Professional 128 bit

Windows 8 Enterprise 64 bit

Windows 8 Enterprise 128 bit

Windows 8 Ultimate 64 bit

Windows 8 Ultimate 128 bit

Edit:

Niestety nie będzie 128bitowej wersji systemu ;/ To zwykła ściema była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ten cały w8 to nic innego jak w7 z nakładką metro, po wyłączeniu tego cholerstwa mamy zwykłego niczym nie różniącego sie w7. M$ jak zwykle nabija ludzi w butelkę, sprzedaje nam ten sam produkt z 2ma zmianami, a w zasadzie wbudowanymi programami: metro i sklep live. Gdyby dało się legalnie wyłączyć metro, to co innego. Koszt W8 to 350zła to są naprawdę nie wielkie pieniądze porównując to z poprzednimi cenami ~700zł +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 8 jest kierowany pod wszystko co dotykowe więc nakładka musiała powstać, by można było nowy system sprzedać. Z biegiem czasu na pewno powstanie 100 tricków jak tych rzeczy się pozbyć... :smile:. Zawsze narzekamy na nowy system bo przyzwyczajeni jesteśmy do poprzedniego. To samo było z XP..jedynie Vista to był niewypał do czasu porządnych service paków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zięcie metro jest zabronione co jest połączone z mechanizmem w systemie i wysyła informacje o takim delikwencie. Po przeczytaniu postanowień w licencji na którą się godzimy jesteśmy w takim światłe piratem. System możne zostać zablokowany, nasza licencja unieważniona a my na postępowanie prawne. Trików na zdjęcie tego jest oczywiście kilka, ale jaki jest sens kupić legalne opr. by zrobić pirata. Ja nie mówię że ten system jest zły, na tabletach jest na pewno wygodny itp, ale nie na komputerach, ten system na komputerach cofa je w rozwoju o 10 lat. To samo na konsoli, połączenie matro i kinekta możne być niezłą sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba byłem inny, mnie od razu XP przypadł do gustu, potem wyszło sp1 i system był o wile szybszy i stabilniejszy, od początku zachwalałem xp,ka to ludzie mnie wyśmiewali że to barachło, a 98se jest najlepszym systemem, nawet przeprowadziłem prezentacje w szkole, ale kto tam co wiedział, większość ludzi nawet nie wiedziała że taki system istnieje. Rok później wszyscy miel Xp,ka i nikt nie chciał korzystać z 98mki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malakas owszem to tez kwestia przyzwyczajenia ale powiem szczerze że gdyby XP obsługiwał DX11 i 16GB RAM-u nadal bym go uzywał.:)..owszem ja również.. :smile:

Tak ...myślę że @Kpuc ma rację...co prawda zacząłem z win95, ale 98 SE to najlepszy system jaki miałem w użyciu. Największy błąd MS to porzucenie projektu XP 64 bit...co prawda wyszedł, ale zabrakło konsekwencji w wdrażaniu oprogramowania i całej reszty.

//

Tak ma marginesie @Kpuc popraw posty bo masa w nich literówek. Nawet poprawiacz przeglądarki je wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.