Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. Тень Чернобыля Глухарь 2


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Mały opis moda do tłumaczenia Panowie/Panie Tłumacze.. :smile:

Новый сюжет S.T.A.L.K.E.R. Тень Чернобыля Глухарь 2 это 3 самостоятельных миссии. 1) Занимаемся поиском убийц Клыка. 2) Занимаемся поиском Призрака. 3) Ищем пропавшую группу ученных. Есть возможность получить нейтралитет с бандитами в ТД (остальные бандиты остаются врагами), и, Выполнив два задания от Борова, можно получить рецепты модификации артефактов из обычных вещей. (добавляется еще 3 квеста)

Особенности игры:

АМК-НЛЦ -5.08,Новый Сюжет- 3,Арсенал мод

NLC 5.08

1. New_Level_Changer (NLC) добавляет в игру 12 новых переходов между локациями - это:

I) Кордон-Агропром

II) Агропром -Кордон

III) Агропром-Янтарь

IV) Янтарь-Агропром

V) Янтарь-Радар

VI) Радар-Янтарь

VII) Радар-Темная Долина

VIII)Темная долина-Радар

IX) Темная долина-Склады

X) Склады-Темная долина

XI) Склады-Росток

XII) Росток-Склады

- Указанные выше переходы не доступны сразу, чтобы их найти (получить) необходимо выполнить несколько квестов или найти некоторые документы (предположительно в которых описываются неизвестные дороги) (добавляется 6 квестов)

- Существующие ранее переходы: (I)Бар-Дикая территория, (II)Бар-Армейские склады и (III)Радар-Армейские Склады в данной версии не работают до выполнения некоторых сюжетных заданий, а именно:

- Необходимо принести документы из лаборатории Х-18 Бармену;

- Необходимо принести флешку Круглова Бармену или купить переход за деньги у Осведомителя.

- Необходимо купить информацию у Осведомителя после отключения выжигателя на Радаре.

-Существует система МЕЖЛОКАЦИОННЫХ ТЕЛЕПОРТОВ, телепорты могут открыть за определенные артефакты и деньги такие персонажи как - Фанат, Сахаров, Скряга, Макс, Повар, Болотный Доктор. Чтобы получить возможность пользования телепортами необходимо выполнить новые квестовые задания от указанных персонажей. (т.е. добавляются еще 12 квестов)

-Существует возможнось получения (модификации) артефактов - из низших получить более высокого ранга. Рецепты артмодификаций дают в награду за выполненные задания практически все встречающиеся вам квестовые персонажи. (т.е. добавляется еще 40 квестов)

wycinek pochodzi z...http://arena-24.ru/i...creativeru.html...ale tyle wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja wersja, powinna być dobra: Nowa fabuła S.T.A.L.K.E.R. Cień Czernobyla Głuszec 2, to 3 samodzielne misje. 1) Zajmujemy się poszukiwaniem morderców Kła. 2) Zajmujemy się poszukiwaniem Ducha. 3) Szukamy zaginioną grupę uczonych. Jest możliwość utrzymania neutralności z bandytami w Dolinie Mroku (pozostali bandyci pozostają wrogami), i jak spełnimy dwa zadania od Dzika, można otrzymać recepty modyfikacji artefaktów, ze zwyczajnych rzeczy. (to dodaje to jeszcze 3 questy) Opis gry: AMK-NLC -5.08,Nowa Fabuła -- 3, Arsenal mod NLC 5.08 1. New_Level_Shanger (NLC) dodaje do gry 12 nowych przejść między lokacjami - a mianowicie: I) Kordon - Agroprom II) Agroprom - Kordon III) Agroprom - Jantar IV) Jantar - Agroprom V) Jantar - Radar VI) Radar - Jantar VII) Radar - Dolina Mroku VIII)Dolina Mroku - Radar IX) Dolina Mroku - Magazyny Wojskowe X) Magazyny Wojskowe - Dolina Mroku XI) Magazyny Wojskowe - Rostok XII) Rostok - Magazyny Wojskowe - Wskazane wyżej przejścia nie są dostępne od razu, by ich znaleźć (otrzymać) trzeba wypełnić kilka questów lub znaleźć pewne akta (niewątpliwie w których, opisana jest nieznana droga)(dodaje to 6 questów) - Istniejące wcześniej przejścia: (I)Bar - Dzikie terytorium, (II)Bar - Magazyny Wojskowe i (III)Radar - Magazyny Wojskowe, w tej wersji nie działają, przy realizacji niektórych fabularnych zadań, a mianowicie: - Trzeba przynieść akta z laboratorium X-18 Barmanowi; - Trzeba przynieść pendrive Krugłowa Barmanowi lub kupić przejście za pieniądze u Informatora. - Trzeba kupić informację u Informatora, po wyłączeniu Mózgozwęglacza na Radarze. -Istnieje system MIĘDZYLOKACYLNYCH TELEPORTÓW, teleporty można otworzyć za pomocą określonych artefaktów plus pieniądze, od takich postaci jak - Fanat, Sacharow, Kutwa, Maks, Kucharz, Bagienny Doktor. By otrzymać możliwość korzystania teleportów, trzeba spełnić nowe questowe zadania, od wskazanych postaci. (i to dodaje jeszcze 12 questów) -Istnieje możliwość tworzenia (modyfikacji) artefaktów - z tych słabych, uzyskiwać lepsze, wysokiej jakości . Recepty artymodyfikacji dostajesz w nagrodę za spełnione zadania, praktycznie od każdej spotykanej questowej postaci. (i to dodaje jeszcze 40 questów)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno ptyanie do pana malakasa . Moje pytanie jaes takie grałem w Soliankę mod naprawdę super ale miał kilka błędów przy zmianach lokacji itp.i I często powodował wyloty do pulpitu. No i moje pytanie czy ten mod jest już na tyle kompatybilny aby można było w niego znowu zagrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać per Pan na forum...jednak dzięki za uprzejmość..ceni się. Nie napisałeś w którą wersję Soljanki grałeś...jeżeli w starszą 19.04..to rzeczywiście była tam masa błędów... Trochę lepiej wygląda sytuacja w Soljance z Dopełnieniem...tam błędów było już znacznie mniej i mod jest całkowicie grywalny...jednak zawsze trzeba kierować się zasadą ustawienia odpowiednie do wydajności sprzętu na którym gramy. Zbyt wysokie ustawienia przełożą się na stresowość moda ... :smile: i grającego. Powstał potem DMX 1.34 ... jest to mod bardzo wymagający graficznie i część graczy ma z nim problemy, kuleją w nim lokacje Dolina Mroku, Magazyny Wojskowe i Labirynt..problemy z zapisami gry w pierwszych dwóch oraz bardzo duże nagromadzenie ruchomych elementów typu anomalie = częste wypady z brakiem zasobów w trzeciej. Nie jest to powód by w moda nie zagrać...miałem przyjemność skończyć DMX i nie było tak źle, jednak z czystym sumieniem trzeba powiedzieć, że Soljanka z Dopełnieniem jest stabilniejsza i chyba ten mod poleciłbym tym którzy nie lubią częstszych wylotów. Teraz przyszłość...ekipa która robiła Soljankę, przebudowuje cały mod i zapowiada bardzo dużą redukcję błędów na wymienionych poprzednio lokacjach jednak termin ukończenia tych prac jest nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w wersję 19.04 . Solianka to mój 2 ulubiony mod w jakie4 miałem przyjemność grać. Żal było mi przerwać grę z powodów licznych wylotów do pulpitu. Dziękuje za poradę i chyba poczekam na stabilną wersję tego genialnego moda. Jeszcze raz dzięki wielkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.