Jump to content

Walizka z dokumentami


Recommended Posts

Witam,mam problem z zadaniem dla Sidorowicza ,niestety u mnie nie ma nic w dialogach o tym żeby się przebrać za pułkownika ,mam po prostu zakraść się i ukraść walizke z dokumentami z posteruku wojskowego.Niezauważony dostałem się na strych ale w pomieszczeniu z dokumentami śpi dwóch żołnierzy ,jak tylko zejde na dół to po chwili się budzą i nie ma jak się ulotnić po cichu ,wybijam ich więc do ostatniej sztuki bo podobno jak ich się zabije w bazie to nie powinno być ataku na wioske kotów ,niestetu u mnie jest inaczej .Udało mi się uratować kluczowe postaci ale nie wiem czy atak sie nie ponowi a pozatym nie chcą się otworzyć drzwi u Sidorowicza. Może ma ktoś jakąś rade ? Mam jeszcze drugie pytanie ,czy jeszcze gdzieś poza wioską kotów można zdobyć dynamit dla Łukasza ,ten z wioski niestety sprzedałem na samym początku :(

Link to comment
Share on other sites

Timan, a w który mod ty grasz...bo jak pamiętam akcja z samochodem i przebranie to chyba było w DMX 1.34....ale tam cała farsa również skutkowała alarmem bo po zabraniu walizki alarm się włączał i z akcji były nici...przynajmniej u mnie.. :smile:. @ sedoro dobrze pisze..powinieneś zdobyć kaftan i zabrać samochód który jest koło fabryczki..to pozwala wejść do bazy główną bramą. Atak na wioskę następuje tak czy siak..bo to chyba Mściciele również biorą w nim udział, ale nawet jak się mylę, po obronieniu kluczowych postaci wszystko jest OK..atak już się nie powtórzy. // Na drzwi u Sidora dobra jest strzelba wypal kilka razy w zawiasy, czy bok drzwi powinny odskoczyć na tyle by je można było odsunąć. Czasem skutkuje również granat.

Link to comment
Share on other sites

Przebieranki były w DMX. W czystej NS wchodzisz na posterunek przez strych, czyli tak jak zrobiłeś. Nie wychodząc z budynku zabijasz wszystkich żołnierzy.Czekasz aż odlecą helikoptery.Rozwalasz dwa BTR-y. Biegniesz do wioski i ratujesz przede wszystkim Fanata, ewentualnie Żwawego, reszta się nie liczy.Atak specnazu jest normalny i tak ma być. Odnośnie skrzynki z dynamitem co najwyżej możesz ją spróbować zespawnować lub dopisać handlarzowi. Nazwa tej skrzynki to " dynamite "

Link to comment
Share on other sites

@Timan napisał: Mam jeszcze drugie pytanie ,czy jeszcze gdzieś poza wioską kotów można zdobyć dynamit dla Łukasza ,ten z wioski niestety sprzedałem na samym początku :( Rozśmieszyłeś mnie tym, że sprzedałeś dynamit na samym początku. Lepszy jesteś od Sidora! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.