Skocz do zawartości

Walizka z dokumentami


Timan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z zadaniem dla Sidorowicza ,niestety u mnie nie ma nic w dialogach o tym żeby się przebrać za pułkownika ,mam po prostu zakraść się i ukraść walizke z dokumentami z posteruku wojskowego.Niezauważony dostałem się na strych ale w pomieszczeniu z dokumentami śpi dwóch żołnierzy ,jak tylko zejde na dół to po chwili się budzą i nie ma jak się ulotnić po cichu ,wybijam ich więc do ostatniej sztuki bo podobno jak ich się zabije w bazie to nie powinno być ataku na wioske kotów ,niestetu u mnie jest inaczej .Udało mi się uratować kluczowe postaci ale nie wiem czy atak sie nie ponowi a pozatym nie chcą się otworzyć drzwi u Sidorowicza. Może ma ktoś jakąś rade ? Mam jeszcze drugie pytanie ,czy jeszcze gdzieś poza wioską kotów można zdobyć dynamit dla Łukasza ,ten z wioski niestety sprzedałem na samym początku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timan, a w który mod ty grasz...bo jak pamiętam akcja z samochodem i przebranie to chyba było w DMX 1.34....ale tam cała farsa również skutkowała alarmem bo po zabraniu walizki alarm się włączał i z akcji były nici...przynajmniej u mnie.. :smile:. @ sedoro dobrze pisze..powinieneś zdobyć kaftan i zabrać samochód który jest koło fabryczki..to pozwala wejść do bazy główną bramą. Atak na wioskę następuje tak czy siak..bo to chyba Mściciele również biorą w nim udział, ale nawet jak się mylę, po obronieniu kluczowych postaci wszystko jest OK..atak już się nie powtórzy. // Na drzwi u Sidora dobra jest strzelba wypal kilka razy w zawiasy, czy bok drzwi powinny odskoczyć na tyle by je można było odsunąć. Czasem skutkuje również granat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieranki były w DMX. W czystej NS wchodzisz na posterunek przez strych, czyli tak jak zrobiłeś. Nie wychodząc z budynku zabijasz wszystkich żołnierzy.Czekasz aż odlecą helikoptery.Rozwalasz dwa BTR-y. Biegniesz do wioski i ratujesz przede wszystkim Fanata, ewentualnie Żwawego, reszta się nie liczy.Atak specnazu jest normalny i tak ma być. Odnośnie skrzynki z dynamitem co najwyżej możesz ją spróbować zespawnować lub dopisać handlarzowi. Nazwa tej skrzynki to " dynamite "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.