Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kobal dzięki wielkie, już sprawdzam EDIT: Dziękuje cichemu za seave, lecz niesty po wczytaniu go i oddaniu próbki naukowcom, mam od razu wylot przy próbie przejścia(pozbyłem się na wszelki zaś całej broni), wiec jednak chyba nie danem mi ukończyć tego moda:( Może ktos jeszcze podrzuci mi seva z tej misji? Generalnie nie załamuję się, zawsze jak coś to mogę sobie wrzucić SGM 2.2:)

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazę najemników w fabryce Jupiter zostaw w spokoju. Pod żadnym pozorem jej nie atakuj. No chyba, że nie zależy ci na przejściu całej gry. Najemnicy z tej bazy są związani z fabułą praktycznie do samego końca. Oczywiście nie tyczy się to innych najemników. Tych spokojnie możesz rozwalać. A do wejścia na bazę konieczne jest oprócz kombinezonu najemnika też hasło z PDA jednego z najemników pilnujących agenta Tomka. No i przy wejściu do bazy musi stać najemnik Zło. Jeśli zginął do bazy nie wejdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to pięć - na wieży, z której jest przejście do budynku, w którym szukaliśmy części dla Azota. Na samej górze, tam gdzie jest oryginalny schowek z hełmem. - w piwnicy, zaraz przy wyjściu bez schodów (do średniego budynku, tego w typie garażu ) - na rampie nad torami kolejowymi - wejście z pierwszego piętra stacji. - na drodze przy cysternie na kracie zniszczonego kanału wentylacyjnego. - na drugiej wieży widokowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bolo

Pod linkiem:

https://www.rapidsha...w__SGM_2.2_.zip

Masz fixa na wejście do bazy najemników w przypadku śmierci pilnujacego wejścia "Złego" ;)

W pakiecie masz też oryginalny plik, który należy przywrócić jak tylko zadziała fix.

Instalujesz z podmianą plików.

Żeby otrzymać "przepustkę" do bazy najemników idziesz do Hawajczyka i każesz mu kilkakrotnie (dla pewności) włączyć i wyłączyć radio.

Potem idziesz do bazy najemników (dla pewności ubierz się w strój najemnika i okulary Diegtiarowa) i jeżeli uda Ci się wejść bez wywoływania alarmu, to znaczy, że fix zadziałał i przywracasz oryginalny plik.

Od tego momentu będziesz mógł już swobodnie wchodzić do bazy najemników ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma takiego czegoś jak przepustka. Yurek się tak tylko wyraził. Włączenie i wyłączenie radia powoduje aktywację skryptu, który normalnie był aktywowany rozmową z najemnikiem Złym. Swego rodzaju przepustką jest hasło w PDA najemnika Cziornego i kombinezon najemników, konieczne elementy do wejścia na bazę, które "sprawdza" Zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dostałem zadanie dostarczyć przesyłkę Wargowi czy jak mu tam, gość wyleciał w powietrze a skrzynka została mi w plecaku, a i nie mogę jej zostawić ani wywalić , coś podobnegojak na początku gry z tym, że tamta przesyłka waży 0,1 kg a ta skrzyneczka 10 kg, może w dalszej części będzie potrzebna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem, ale powstał problem takiej natury, realizuję obrone Składowska , mam odeprzeć ostatnią falę i pojawiło się 3 bandytów wewnątrz, nie można ich rozwalić niczym,dodam,że jest to czas ok. 10:30 czekam kiedy wyją na zewnątz ale oni najwyraźniej nie chca. Co w takiej sytuacji robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.