Skocz do zawartości

Crysis 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Na początek niespodzianka: bohaterem gry będzie Prorok, który - jak czytamy w prasówce - "powraca do Nowego Jorku". Miasto, które zastanie, różni się od tego, jakie pamiętamy z dwójki - w całości zostało "schowane" pod kopułą stworzoną przez korporację Cell. Kopuła odcina centrum Wielkiego Jabłka od świata, a jednocześnie... stymuluje wzrost roślinności, która w trójce ma gęsto porastać wszystkie ulice. Zdaje się więc, że w ten sposób Crytek chce zrobić coś, co zadowoli fanów oryginału i dwójki - w grze Crysis 3 wprowadzając dżunglę do metropolii.

Jedną z największych nowości ma być nowa broń Proroka - łuk, widoczny m.in. na okładce gry. Poza tym pojawią się również nowe "moce" nano-suita oraz możliwość korzystania z różnego rodzaju technologii obcych.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na PC, PS3 i X360, na początku 2013 roku (jak twierdzą twórcy ma to być "pierwszy blockbuster przyszłego roku w gatunku shooterów", więc strzelamy w okienko luty-marzec).

Ujawniono także, że gra doczeka się tzw. Hunter Edition - limitowanej wersji dostępnej dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe, a która da wcześniejszy dostęp do różnego rodzaju bonusów w trybach sieciowych. Dodatkowo różne sieci sprzedaży będą mogły także oferować kolejne bonusy - paczki o nazwie Stalker, Overkill i Predator, z których każda gwarantuje wcześniejszy dostęp do wybranej broni specjalnej. Niestety oferty te nie pojawiły się jeszcze w żadnym z polskich sklepów.

Dużo więcej informacji o grze pojawi się w zaprzyjaźnionym magazynie Playbox, którego nowy numer trafi do sprzedaży już jutro. A w naszej GALERII znajdziecie garść pierwszych screenów, z kolei poniżej możecie podziwiać okładkę:

Źródłu: CDA

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Zniszczona metropolia, zarośnięta roślinnością, to coś co mnie kreci :) Jak by jeszcze miasto było otwarte, ech marzenia ;/

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Popykałem dziś troszkę w mp (klucze do zdobycia, albo już nie ;/ na stronie nVidia)

Opinia jak do alphy multika:

-Koszmarne wymagania dla trybu graficznego Very High. Miałem 10fps, na High ponad 90fps (Crysis2 + dx11 + texturki HD- miałem dobre 100fps)

-Bardzo długie wczytywanie mapy, koło minuty. Gdzie normalnie jakakolwiek gra to 3 do 5 sekund

-Kilku przeciwników było nieśmiertelnych, a dziwne by od razu od zaczęcia alphy mieli cheaty. Tak czy inaczej ja grę pobrałem 31 paź, a nie wiem od kiedy rozdawali klucze.

-Tekstury jak i modele broni po zmienia wczytują się wiekami. (Strzelamy z niewidzialnej broni)

-Bardzo fajne mechy, od razu przypomniał mi się fear 2 reborn

-Na mapie leżą zabite kosmoludki, można zabrać ich dziwaczną broń i kosić przeciwników soplami lodu, strzelać jakimiś energetycznymi pociskami, itp.

-Karabiny maszynkowe można odczepić i latać (było to już w dwójce) W innych grach tego do tej pory nie spotykałem.

-Graficznie w klimacie apokaliptycznym, albo w gradiencie szarości, klimat jest bardzo otulający. Do tego te kolorowe pociski mechów czy oręża obcych, są tak wyraziste.

Parę ss'ów

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kpuc Wydajności z 2jką ja bym nie porównywał, Crysis: Warhead był ładniejszy, a lepiej zoptymalizowany i chodził cudownie na najwyższych. No i Crysis 2 zaraz po premierze to nawet DX11 nie obsługiwał... No nic, alpha to alpha zobaczymy po premierze jak tam z wydajnością :), chyba mnie czeka dokupienie karty i RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawe info o możliwości zdobycia klucza do Alphy Crysisa 3,niestety tylko dla posiadaczy profilu na Facebooku :biggrin: http://www.purepc.pl/rozrywka/crysis_3_alpha_trial_klucze_do_zdobycia A tu potwierdzenie tej możliwości. http://pccentre.pl/news/show/crysis-3-alpha-trial-niecodzienna-promocja-na-facebooku/id=26870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.