Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem CS


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam taki problem że strasznie długo obraca mi się ta płytka na pulpicie podczas włączania gry.Mam Windows7 na Xp wszystko było w porządku.A no i ta płytka obracała się u mnie jakieś 10 minut a i tak gra się nie włączyła tylko kręciło się dalej.Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach grasz, przy dx10 są problemy na seven Instalowałeś gra też na seven ? Czy próbujesz uruchomić ja po instalacji na XP ? Wejdź w właściwości i włącz tryb zgodności i prawa admina. Instalowałeś patche ? Wiem z doświadczenia za na ostatnim gra dostaje jakiś cholernych niechęci do uruchomienia się na seven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Czystym Niebem na siódemce był problem z zabezpieczeniem. Jak pamiętam to trzeba było jakiś sterownik zainstalować ręcznie. Mam na dysku takie coś CN pod Win 7.7z Spróbuj, może załatwi sprawę. Ja już po prostu nie pamiętam jak to rozwiązałem, ale problem miałem i stosowałem ten pliczek. Inaczej bym go nie trzymał na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi nie chodzi bo już zainstalowałem ten sterownik,ale tak jak napisałem ładuję mi się ta płytka i dupa może się ładować pół godziny a i tak się gra nie włączy. "Instalowałeś patche ? Wiem z doświadczenia za na ostatnim gra dostaje jakiś cholernych niechęci do uruchomienia się na seven" Przed instalowaniem patcha i po ten sam problem.

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy próbie uruchomienia gry w systemie Windows 7 pojawia się komunikat:

- o zablokowaniu sterownika niezgodnego z systemem

- o konieczności posiadania uprawnień administratora do uruchomienia lub zainstalowania programu

- komunikat błędu nr. 1275

należy dokonać aktualizacji sterowników zabezpieczenia Tages.

Sterowniki Tages dostępne są w dwóch wersjach:

- dla systemów w wersji 32 bit -----> http://tagesprotecti.../TagesSetup.exe

- dla systemów w wersji 64 bit -----> http://tagesprotecti...esSetup_x64.exe

Pobierz i zainstaluj sterownik odpowiedni dla Twojego systemu operacyjnego.

Może ten sterownik od kolegi kobal'a jest pod inną wersje bitową systemu.

Inna sprawa, wyłącz system UAC, to cholerstwo potrafi blokować programy. A wszystko dlatego że nie za każdym razem wyskakuje okienko z zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja zadam takie pytanie którą wersję W7 masz zainstalowaną? U mnie były problemy z CS jeszcze jak Microsoft wypuścił wersję RC (oczywiście x64) ale potem pojawił patch do CS nr.10 i problem zniknął Tylko jedno zastrzeżenie "siódemka" powinna byś chyba minimum w wersji PRO ale mogę się mylić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta na moim drugim komputerze działa bez zarzutu,a co do patcha też nie pomógł.A teraz jest gorzej bo wogule ta płytka już się nie obraca tylko takie kółko przez 5 sekund i nic żaden błąd nie wyskakuje nic.

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.