Jump to content

Problem z odpaleniem CS


Jurij
 Share

Recommended Posts

Otóż mam taki problem że strasznie długo obraca mi się ta płytka na pulpicie podczas włączania gry.Mam Windows7 na Xp wszystko było w porządku.A no i ta płytka obracała się u mnie jakieś 10 minut a i tak gra się nie włączyła tylko kręciło się dalej.Co robić?

Link to comment
Share on other sites

Na jakich ustawieniach grasz, przy dx10 są problemy na seven Instalowałeś gra też na seven ? Czy próbujesz uruchomić ja po instalacji na XP ? Wejdź w właściwości i włącz tryb zgodności i prawa admina. Instalowałeś patche ? Wiem z doświadczenia za na ostatnim gra dostaje jakiś cholernych niechęci do uruchomienia się na seven.

Link to comment
Share on other sites

Z Czystym Niebem na siódemce był problem z zabezpieczeniem. Jak pamiętam to trzeba było jakiś sterownik zainstalować ręcznie. Mam na dysku takie coś CN pod Win 7.7z Spróbuj, może załatwi sprawę. Ja już po prostu nie pamiętam jak to rozwiązałem, ale problem miałem i stosowałem ten pliczek. Inaczej bym go nie trzymał na dysku.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mi nie chodzi bo już zainstalowałem ten sterownik,ale tak jak napisałem ładuję mi się ta płytka i dupa może się ładować pół godziny a i tak się gra nie włączy. "Instalowałeś patche ? Wiem z doświadczenia za na ostatnim gra dostaje jakiś cholernych niechęci do uruchomienia się na seven" Przed instalowaniem patcha i po ten sam problem.

Edited by Jurij
Link to comment
Share on other sites

Jeśli przy próbie uruchomienia gry w systemie Windows 7 pojawia się komunikat:

- o zablokowaniu sterownika niezgodnego z systemem

- o konieczności posiadania uprawnień administratora do uruchomienia lub zainstalowania programu

- komunikat błędu nr. 1275

należy dokonać aktualizacji sterowników zabezpieczenia Tages.

Sterowniki Tages dostępne są w dwóch wersjach:

- dla systemów w wersji 32 bit -----> http://tagesprotecti.../TagesSetup.exe

- dla systemów w wersji 64 bit -----> http://tagesprotecti...esSetup_x64.exe

Pobierz i zainstaluj sterownik odpowiedni dla Twojego systemu operacyjnego.

Może ten sterownik od kolegi kobal'a jest pod inną wersje bitową systemu.

Inna sprawa, wyłącz system UAC, to cholerstwo potrafi blokować programy. A wszystko dlatego że nie za każdym razem wyskakuje okienko z zapytaniem.

Link to comment
Share on other sites

Witam. A ja zadam takie pytanie którą wersję W7 masz zainstalowaną? U mnie były problemy z CS jeszcze jak Microsoft wypuścił wersję RC (oczywiście x64) ale potem pojawił patch do CS nr.10 i problem zniknął Tylko jedno zastrzeżenie "siódemka" powinna byś chyba minimum w wersji PRO ale mogę się mylić. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Płyta na moim drugim komputerze działa bez zarzutu,a co do patcha też nie pomógł.A teraz jest gorzej bo wogule ta płytka już się nie obraca tylko takie kółko przez 5 sekund i nic żaden błąd nie wyskakuje nic.

Edited by Jurij
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity