Skocz do zawartości

Moja "maszyna" do gier.


Radioaktywny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem Wam przedstawić moją jakże cudowną "maszynę" do grania i zasięgnąć porady ekspertów, jak to podkręcić. Od razu mówię, że na nowy komputer szans nie ma, w lipcu będę kupował rower za 10 kafli, więc z portfela nic ubyć nie może. Oto konfiguracja: Procek: Pentium® Dual-Core CPU T4200 @ 2.00GHz RAM: 3GB Karta graf.: Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family 256 MB Karta dźwiękowa: Realtek High Definition Audio OS: XP SP3 Dysk: 120 GB acer'owski Napęd: DTSOFT Virtual CdRom Device Wiem, że dla niektórych może być zaskoczeniem, że na takim czymś gram, ale w życiu nie da się mieć wszystkich rzeczy jak rower to nie PC :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

W Twoim przypadku o podkręcaniu nie ma mowy, jedyne co można zrobić to wykorzystać maksymalnie to co jest przez ...

...optymalizację windows XP... http://www.searchengines.pl/Optymalizacja-i-odchudzanie-XP-t5989.html

...wyłączyć zbędne usługi ...

...dodać obsługę całego RAM do programów i gier...http://stalkerteam.pl/topic/3665-szybka-optymalizacja-silnika-gry/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ja na kompa co wiele nowych produkcji na max ciągnie dałem 1.5-2 kafle. No ale zjazdówkę fajną kupić i jeździć to duuuża dawka adrenaliny, chociaż więcej jak ma się klekota takiego jak mój(zdjęcie jutro dam miejsca gdzie zjeżdzałem też), Bezpieczniej jednak kupić jakiegoś Samuraja lekko jeszcze w niego zainwestować i w teren latać(Polecam samuraje, a także Nivy od Łady mają potencjał.) jak ktoś polubi emocje też przyjemne ,a jak mówię bezpieczniej. No ale jaj to ja gratuluję Radioaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończąc temat roweru: obecnie mam zjazdówkę, ale inwesyuję w lepszą, aby się nie zabić. I błagam Was nie mówcie jak moja matka kiedyś "W końcu się zabijesz" - każdy sport to ryzyko, a ryzyko to adrenalina. Jeżdżę w kasku za 6 stówek, zbroi za 7, ochraniaczach na nogi i kołnierzu zapobiegającym złamaniom karku, także błagam Was... tak szybko Was nie oopuszczę ;) A kupno nowego to mój "obowiązek", komp nowy będzie jeszcze w tym roku, bo za wakacje napewno 2-3 tysiące zarobię, a to na coś fajnego wystarczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carlopapa no ładny wynik tylko za 950? Monitor 600x800px :tongue: ?

Nie 1680x1050 PHILIPS 22", a komp za 950 zł kompletny buda, płyta, procek, ram, grafika, 2 HDD, monitor trochę do niego dołożyłem 4GB ramu bo było 2GB, lepsze chłodzenie na CPU i ogólnie wentylacja boudowy. Mój komp masz tutaj: http://stalkerteam.pl/topic/4357-komputer-carlopapa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.