Skocz do zawartości

Dodatek Scream


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem trafiłem na dodatek do Szramy Addon Scream: http://vdv5549.0pk.r...c.php?id=56&p=2

Dołączona grafika

Z opisu zrozumiałem,że jest to mod narzędziowy, nie ingerujący w fabułę.

A w modzie dalej też ciekawie. W Wiosce Kotów dwóch handlarzy z niezłym asortymentem. Na tym etapie gry można już kupić (nie trzeba zdobywać na wrogach) Hostel i Widmo.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Po pewnym czasie czeka nas kolejna zbiorowa wycieczka helikopterem - tym razem do Prypeci

Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scream-a zainstaluję tak żeby mieć dwie oddzielne gry, bo należy grać od początku (stare zapisy mogą nie odpalić) i wtedy odpowiem. Po prostu nie chcę tracić fabuły którą przeszedłem dotąd.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Zainstalowałem. Pełne oś. dyn. , max detale. Pierwszy zapis ładował się trochę dłużej, później bardzo szybko. Po wciśnięciu tyldy wszystko na biało, 15 minut gry i żadnego wylotu ( zapuściłem stare zapisy) Nowe ikonki, nowy wygląd menu ładowania, nowe ekrany odczytu, Prypeć bardziej jesienna i mroczna (zabójcze dźwięki). Wrażenie ok. Po wzięciu apteczki lub bandaża, w prawym dolnym rogu, przy pasku życia pojawia się timer działania preparatu (widać to na scrinie). Czystego Szramę i z dodatkiem Scream gram bez Ashampoo Core Tuner -a, a bywały mody kiepściejsze graficznie do gry w które trzeba było się wspomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam później opis nieoficjalnego dodatku ...zmian jest dość dużo.

Od autora... niech wybaczy mi Andriej (dimak) ten wybryk...

...przerobiłem praktycznie całą pogodę, teraz pogoda ABC jest zmieszana z pogodą DRW,

...dodane tekstury, modele npc i mutantów,

...zastąpione i uzupełnione: dźwięki otoczenia, animacje, odgłosy mutantów (nie wszystkie),

...Szrama przeklina kiedy coś go boli, lub trafi w niego pocisk, śmierć w widoku 1 osoby

...można grać w widoku 3 osoby

...nowe możliwości u kotów i pijawek, radzę nie podpuszczać ich zbyt blisko

...nowe partykle z AMK, a efekt rozerwania ciał i nowe szejdiery z r2 _ 2218 _ for shoc

... celownik krążek,

...przerobione menu i ekrany ładowania gry

... zamienione: w menu random muzyka, ikonki, lornetka,

...przerobiona emisja.. teraz wygląda całkiem inaczej

... nowe skajboksy, zobaczycie sami

...zastąpiłem dźwięki korzystania z przedmiotów ...są nowsze i bardziej prawdziwe

...i jeszcze inne może czegoś zapomniałem

Wykorzystano prace: Charsi, SkyLoader, amik, jek@n, vitok96, Ааз... jeżeli kogoś zapomniałem wybaczcie.

//

Czystego Szramę i z dodatkiem Scream gram bez Ashampoo Core Tuner -a, a bywały mody kiepściejsze graficznie do gry w które trzeba było się wspomagać.

Zawsze dobrze jest dorzucić obsługę 3/ 4 GB RAM i podnieść priorytet procesu. Nie trzeba do tego core tuner, wystarczy podbić proces w Manager Zadań.

Tak naprawdę to wszystko zależy od optymalizacji moda. Może być słaba grafika, a mod i tak będzie chodził jak żółw na mocnym PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod (Szrama cz.1), następnie...

kumulatywny patch 2 + Fix.,

skasować w katalogu moda Szrama cz1. katalog r2 (gamedatashaders).

Po rozpakowaniu Scream-a podmieniamy user.ltx na ten z paczki (ustawić potem własne sterowanie),

wklejamy Bin z paczki (zaleca się zrobić kopię zapasową własnego katalogu),

nakładamy gamedata Scream-a z potwierdzeniem zamiany plików.

//

I gramy. (gram na swoim user.ltx, więc sądzę ,że to wolny wybór)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to uzupełnienie Scream-a. Instalacja na sam czysty dodatek Scream. Przed nałożeniem poprawki, zalecane skasowanie katalogu shaders -zauważono jakiś niewielki bug. Poprawia tekstury, dodaje inne ekrany ładowania i inne drobiazgi. @czernobyl10 dzięki. Nie zauważyłem tej poprawki. Pozostała część instalacji bez zmian.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Nie dawało mi to spokoju i przeinstalowałem dodając tę poprawkę. Super wygląda. Nowe menu główne , nowy wygląd wczytywania gry, a sama gra... Sceany tego nie oddają. Chodzi całość bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Agrael odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.