Jump to content

Schowek z SVD, polowanie na snajpera


jurek48
 Share

Recommended Posts

"Wasilina znalazła najwygodniejszą pozycję, by wypatrzeć snajpera i to taką, by snajper niczego zauważył. Będzie zwracał uwagę na sytuację wewnątrz obozu i to na dole. Najlepiej, wleźć z naszego namiotu na długi sęk tego drzewa i skoczyć na dach domu, a dalej - na komin. Uwierz mi Szrama, Wasilina - bardzo rzadko się myli. Tam czekaj na snajpera. Na wypadek, gdyby snajper, tym razem, chciał zabić Fanata, udoskonaliliśmy jego pancerz, lecz oczywiście było by lepiej gdyby snajper nie wystrzelił. Prawdopodobnie snajper nadejdzie z Północnej, Północno-Zachodniej strony, bo na pewno zmieni pozycję. Południową stronę - sami będziemy kontrolować." To fragment spolszczenia. Stojąc na kominie patrz w kierunku piwnic, oczywiście za ogrodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Patrz przez lunetę Tygrysa. Ma namierzanie (pojawi się kwadratowy nawias jak w lornetce). Snajper będzie szedł od skupiska anomalii która jest dalej w prawo od bunkra Sidorowicza.

Mała pomoc:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Radzę celować mniej więcej w głowę, w korpus szkoda amunicji i czasu.

Edited by cichy
Link to comment
Share on other sites

Amunicja jest w Tygrysie (10 szt.). Za pierwszym razem było za mało i też latałem jak kot z pęcherzem. Gada można załatwić również z RPG-7, celując na przemian lornetką i bronią.(nie działał mi strzał w Tygrysie bo nie podmieniłem w bin pliku - nieuwaga). Te 10 szt. powinno wystarczeć, celuj w głowę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aby zabrać SWD z drzewa w placówce wojskowej, najłatwiej na nie wejść, idąc nie zgodnie z przewodnikiem na dach, ale z płyt skaczemy na płot i po drucie kolczastym dochodzimy do rzewa, a tam skok na drzewo bezproblemowy i dotarcie do plecaka też łatwe. W chodzeniu po płocie pomaga celownik pistoletu, lub znacznik lornetki. A snajper pojawił się tam gdzie pokazuje wcześniejszy ( w spilerze ) skrin cichego zaraz po słowach " nie przeciągajcie"

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity