Skocz do zawartości

Schowek z SVD, polowanie na snajpera


Rekomendowane odpowiedzi

"Wasilina znalazła najwygodniejszą pozycję, by wypatrzeć snajpera i to taką, by snajper niczego zauważył. Będzie zwracał uwagę na sytuację wewnątrz obozu i to na dole. Najlepiej, wleźć z naszego namiotu na długi sęk tego drzewa i skoczyć na dach domu, a dalej - na komin. Uwierz mi Szrama, Wasilina - bardzo rzadko się myli. Tam czekaj na snajpera. Na wypadek, gdyby snajper, tym razem, chciał zabić Fanata, udoskonaliliśmy jego pancerz, lecz oczywiście było by lepiej gdyby snajper nie wystrzelił. Prawdopodobnie snajper nadejdzie z Północnej, Północno-Zachodniej strony, bo na pewno zmieni pozycję. Południową stronę - sami będziemy kontrolować." To fragment spolszczenia. Stojąc na kominie patrz w kierunku piwnic, oczywiście za ogrodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz przez lunetę Tygrysa. Ma namierzanie (pojawi się kwadratowy nawias jak w lornetce). Snajper będzie szedł od skupiska anomalii która jest dalej w prawo od bunkra Sidorowicza.

Mała pomoc:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Radzę celować mniej więcej w głowę, w korpus szkoda amunicji i czasu.

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amunicja jest w Tygrysie (10 szt.). Za pierwszym razem było za mało i też latałem jak kot z pęcherzem. Gada można załatwić również z RPG-7, celując na przemian lornetką i bronią.(nie działał mi strzał w Tygrysie bo nie podmieniłem w bin pliku - nieuwaga). Te 10 szt. powinno wystarczeć, celuj w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aby zabrać SWD z drzewa w placówce wojskowej, najłatwiej na nie wejść, idąc nie zgodnie z przewodnikiem na dach, ale z płyt skaczemy na płot i po drucie kolczastym dochodzimy do rzewa, a tam skok na drzewo bezproblemowy i dotarcie do plecaka też łatwe. W chodzeniu po płocie pomaga celownik pistoletu, lub znacznik lornetki. A snajper pojawił się tam gdzie pokazuje wcześniejszy ( w spilerze ) skrin cichego zaraz po słowach " nie przeciągajcie"

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.