Jump to content

Jak zrobić zdjęcie w X!16


Recommended Posts

Mam zmontowany i poprawiony (przez naukowca z Warlabu) aparat na Dessert Eagle z 3-ma kliszami i zlecenie na fotkę "mózgu" w X16 oraz zmutowanego kontrolera w tunelach. Jestem w pomieszczeniu z pulpitem sterowniczym zgodnie z poradą w PDA ale nie mogę zrobić zdjęcia. Próbowałem ustawić się chyba już wszędzie a aparat nie sygnalizuje w żaden sposób gotowości do fotografowania. Jeżeli ktoś wie jak zrobić tą fotkę albo gdzie się ustawić będę wdzięczny za poradę.

Link to comment
Share on other sites

Vorenusie przy okazji filmiku o fotografi Monolitu ..Raven dorzuciła uwagę,że w ten sposób wykonujemy wszystkie zdjęcia ....sądzę, że chodziło o namierzanie lornetką i czerwony kwadrat.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Nopx0Dws3yc&feature=player_embedded

Tak jak jest to pokazane na tym wideo należy robić wszystkie zdjęcia kwestowe (lornetka, pojawia się czerwony znacznik i pstryk),

Link to comment
Share on other sites

Akurat jestem na bieżąco, wczoraj czytałem poradę na forum AMK. Usuwasz broń z obydwu slotów. Wstawiasz foto pistolet do slotu pistoletowego Ustawiasz się przy pulpicie sterowniczym, wyjmujesz lornetkę i zaczynasz jechać spojrzeniem PO KABLU idącym od podestu do klatki z mózgiem. W pewnym miejscu pojawi się czerwony napis. Wtedy bez zmiany pozycji chowasz lornetkę i wyciągasz foto pistolet, robisz zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Jest dokładnie jak napisaliście. Od siebie dodam, że trzeba się ustawić po lewej stronie pulpitu sterowniczego blisko ścianki. Wycelować lornetkę trzeba na górną kopułę nad mózgiem a tam jest jakaś postać, która prosi o pomoc jak ranny NPC. Postać jest niewidoczna ale dobrze ją słychać i po najechaniu lornetką jest wyraźnie obramowana na czerwona jako wróg. Próbowałem dojść jakoś do tego "talerza" nag mózgiem z rannym ale jest to nie możliwe. Co ciekawe - po pstryknięciu zdjęcia postać "umiera" - znika. Nie wiem, czy to bug, czy taka fabuła z tym niewidocznym NPC-em. Za to zmutowanego kontrolera w tunelach szukam już dobre półtorej godziny, ale założę osobny temat z tym zdjęciem. Jak zwykle dziękuję za pomoc Panowie - mużyki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.