Skocz do zawartości

Jak zrobić zdjęcie w X!16


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zmontowany i poprawiony (przez naukowca z Warlabu) aparat na Dessert Eagle z 3-ma kliszami i zlecenie na fotkę "mózgu" w X16 oraz zmutowanego kontrolera w tunelach. Jestem w pomieszczeniu z pulpitem sterowniczym zgodnie z poradą w PDA ale nie mogę zrobić zdjęcia. Próbowałem ustawić się chyba już wszędzie a aparat nie sygnalizuje w żaden sposób gotowości do fotografowania. Jeżeli ktoś wie jak zrobić tą fotkę albo gdzie się ustawić będę wdzięczny za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorenusie przy okazji filmiku o fotografi Monolitu ..Raven dorzuciła uwagę,że w ten sposób wykonujemy wszystkie zdjęcia ....sądzę, że chodziło o namierzanie lornetką i czerwony kwadrat.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Nopx0Dws3yc&feature=player_embedded

Tak jak jest to pokazane na tym wideo należy robić wszystkie zdjęcia kwestowe (lornetka, pojawia się czerwony znacznik i pstryk),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem na bieżąco, wczoraj czytałem poradę na forum AMK. Usuwasz broń z obydwu slotów. Wstawiasz foto pistolet do slotu pistoletowego Ustawiasz się przy pulpicie sterowniczym, wyjmujesz lornetkę i zaczynasz jechać spojrzeniem PO KABLU idącym od podestu do klatki z mózgiem. W pewnym miejscu pojawi się czerwony napis. Wtedy bez zmiany pozycji chowasz lornetkę i wyciągasz foto pistolet, robisz zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie jak napisaliście. Od siebie dodam, że trzeba się ustawić po lewej stronie pulpitu sterowniczego blisko ścianki. Wycelować lornetkę trzeba na górną kopułę nad mózgiem a tam jest jakaś postać, która prosi o pomoc jak ranny NPC. Postać jest niewidoczna ale dobrze ją słychać i po najechaniu lornetką jest wyraźnie obramowana na czerwona jako wróg. Próbowałem dojść jakoś do tego "talerza" nag mózgiem z rannym ale jest to nie możliwe. Co ciekawe - po pstryknięciu zdjęcia postać "umiera" - znika. Nie wiem, czy to bug, czy taka fabuła z tym niewidocznym NPC-em. Za to zmutowanego kontrolera w tunelach szukam już dobre półtorej godziny, ale założę osobny temat z tym zdjęciem. Jak zwykle dziękuję za pomoc Panowie - mużyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.